5 יתרונות של דרכון ספרדי שכדאי להכיר

9 0

 

נדמה כי אף אזרח ישראלי לא היה מסרב לדרכון אירופאי, אך גם נדמה כי רבים הישראלים שלא מודעים כלל לזכות שלהם להוציא דרכון שכזה.

בשנת 2014 פתחה ספרד את שעריה לצאצאים של מגורשי ספרד, כך שאם אתם עומדים בתנאי הסף ולאחר שעברתם את בדיקת הזכאות, תוכלו גם אתם ליהנות מהיתרונות הרבים שבדרכון הספרדי. לפני היציאה לדרך, התייעצו עם עו"ד להסדרת דרכון ספרדי למגורשי ספרד ופורטוגל.

  1. אתם יכולים לעבוד גם בספרד

רבים הישראלים המביעים את התעניינותם בעבודה אל מחוץ לישראל. בפועל, ללא ויזת עבודה או ללא רילוקיישן מסודר מטעם מקום העבודה, לא ניתן לעשות זאת. בעת שאתם מחזיקים בדרכון הספרדי, אתם רשאים לעבוד בספרד וגם במדינות אחרות באיחוד האירופאי. בעוד ישנן משרות שהביקוש להן רב יותר בישראל, גם ישנן משרות בעלות ביקוש גבוה יותר בספרד. בהתאם לתחום בו תרצו לעסוק, או פשוט אם אתם מביעים רצון להתרענן משגרת התעסוקה הישראלית, תוכלו לעבוד כחוק גם בספרד.

  1. אתם יכולים ללמוד בספרד

לא אחת נמתחה ביקורת על כך שהלימודים בישראל מאד יקרים, ועל כן רק ילדי עשירים יכולים להרשות לעצמם השכלה גבוהה. מעבר לכך שהסטודנטים זוכים בתנאים מיוחדים והמון הקלות לאורך תקופת הלימודים שלהם, הרי שגם ישנן תכניות לימודים ספציפיות הזוכות לסיבסוד משמעותי מאד. בעוד סטודנטים זרים צריכים להיות תלויים במלגות שונות, הרי שבתור אלו המחזיקים בדרכון הספרדי, אתם מקבלים את התנאים המלאים שכל אזרח ספרדי יקבל.

  1. ויוה אספניה! העתקת חייכם מישראל אל ספרד

תמיד חלמתם על מגורים לפרק זמן קצר או ארוך מחוץ לישראל? לפעמים חלומות מתגשמים, בעיקר בעת שאתם מחזיקים בדרכון הספרדי. מעבר לכך שאתם יכולים לגור בספרד, הרי שתוכלו גם לגור במדינות אחרות באיחוד האירופאי, כך שאתם חופשיים לנדוד בתוך היבשת כחוק ומבלי שישנה הגבלת שהות במדינות. הדרך שלכם לגלות את אירופה, לגור בה ולטפח בה את חייכם היא באמצעות הדרכון הנחשק.

  1. כניסה חופשית אל ארצות הברית

כישראלים, לבטח גם אתם מודעים לעובדה כי עליכם להגיע אל השגרירות האמריקאית לטובת קבלת ויזת תייר. מה שאתם עוד יודעים הוא כי לא מעטים אלו המקבלים סירוב לבקשתם, ועל כן אינם יכולים לנסוע ולטייל בארצות הברית. כמחזיקים בדרכון ספרדי, אינכם צריכים להוציא ויזת תייר ייחודית, אלא ששערי ארצות הברית פתוחים בפניכם דרך קבע.

  1. אתם משקיעים בנדל"ן ללא הקמת חברה זרה

כיום, על מנת להשקיע במדינות זרות, לרבות ספרד, הרי שעליכם להקים חברה זרה וכך לנהל את עסקי הנדל"ן שלכם. בעת שאתם מחזיקים בדרכון ספרדי, לא רק שאתם לא צריכים להקים חברה זרה, אלא שאתם זוכים בתנאים נוחים יותר מהבנקים כמו שכל ספרדי אחר מקבל. גם בכל הנושא של השקעות נדל"ן – אתם יוצאים נשכרים.

קרדיט תמונה: https://pixabay.com/en/spain-country-europe-flag-borders-1758851/

Related Post

כביש 561 יוצא לדרך

Posted by - 31 באוקטובר 2022 0
המטרה לחבר את תושבי נתניה לכביש 4 ויישובי השרון לכביש החוף. הכביש יחבר את כביש 4 צומת הדסים קדימה, דרך…

חורף מסוכן

Posted by - 11 בדצמבר 2018 0
במהלך העשור האחרון נפגעו בנתניה קרוב ל- 200 בני אדם בכבישים שהיו רטובים או בוציים – כך עולה מנתוני עמותת…

שופכים אור

Posted by - 4 בדצמבר 2018 0
חג החנוכה (וגם החורף) מהווים סיבה מספיק טובה לבחון מחדש את התאורה הנכונה לכל אחד מחללי הבית. השבוע בנתניה יצא…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות