3 הסיבות העיקריות להתאים ערכת שערים חשמלית לשערים שלך

3 0

לכל אחד יש את הסיבות שלו לרצונו להתאים פותחי שערים חשמליים בשערי הכניסה שלהם. לפתיחני שערים חשמליים יתרונות רבים אך להלן 3 מהסיבות העיקריות שיש לנו אותם!

עשה רושם ראשון עיוור בעת מכירת הבית שלך

מה אומר 'יוקרה' טוב יותר מסט שערים חשמליים הפועלים בצורה חלקה כשאתה מתקרב לחניה. מערכות שערים חשמליים מספקות רושם ראשוני אולטימטיבי לקונים פוטנציאליים כאשר הם מושכים את עצמם כדי לצפות בנכס והשערים זזים במהירות הצידה בשבילם.

לא כדאי להתעלם מהערך שסוג זה של פנייה לרסן יכול לספק מבחינת הפיכת הנכס שלך לנחשק יותר עבור הקונים, תוך שהוא עומד בראש וכתפיים מעל בתים אחרים שהם עשויים לצפות בהם.

על ידי אמירה מסוג זה כבר בשלב הראשון שהם נכנסים לחניה, זה עוזר להעביר את הרושם שהנכס מתוחזק בצורה יוצאת דופן בכל היבט שיגרום לחוויית צפייה חיובית יותר.

גם אם אינך מוכר את הבית שלך … אין דבר מספק יותר מלראות את השערים שלך נפתחים לפניך בקסם כשאתה מגיע הביתה!

נוחות … נכון בקצות האצבעות שלך

תאר לעצמך את הסצינה … גשם, חושך ופשוט נסעת הביתה מימי עבודה ארוכים. אתה נרטב בזמן שאתה פותח את השערים ידנית, לפני שאתה רץ בחזרה לכביש כדי לסגור אותם מאחוריך. איזה סוף אומלל לימיך!

על ידי התאמת פותחן שערים חשמלי לשערים שלך, התרחיש הנ"ל לעולם לא יקרה שוב. בלחיצת כפתור פשוטה מתוך מכוניתך, השערים שלך ייפתחו וייסגרו מאובטח באופן אוטומטי!

היתרון הנוח הנוסף למערכת שערים חשמליים הוא שבשילוב עם אינטרקום תוכלו להתמודד בקלות עם מבקרים בשעריכם, מבלי שתצטרכו לעזוב את הנכס שלכם. באפשרותך לאפשר או לשלול כניסה בפשטות ובבטחה באמצעות כפתור בטלפון המכשיר או בלוח הווידיאו. זה נוח במיוחד לקשישים שאולי לא מצליחים להגיע במהירות לשעריהם או לנכסים עם שבילי כניסה ארוכים.

אבטחה משודרגת ופרטיות מרבית

הבית שלך הוא הטירה שלך ואתה רוצה להרגיש בטוח והרחק מעיניים סקרניות כשאתה בבית!

שיחות קרות יכולות להוות מטרד אמיתי שמגיע לדלת הכניסה שלך ללא הזמנה, כך שמערך של שערי אבטחה חשמליים, יחד עם אינטרקום ישמור על המבקרים המציקים האלה.

חותרים, שעשויים לעטוף את הנכס שלכם לא יגיעו רחוק יותר מהשער הקדמי שלכם … כנ"ל לגבי שכנים סקרניים שמנסים לבדוק את אזליאות הפרס שלכם!

כמו כן, קיימת נוחות אמיתית הניתנת כאשר אתה נמצא מחוץ לביתך בעבודה או בחופשה שניתן להעניק באמצעות מערכת שערים חשמליים. אתה יכול להירגע בידיעה שהשערים שלך סגורים ואף אחד לא מסוגל לגשת לחניה שלך.

תמונה: באדיבות FREEPIK

Related Post

איך בודקים CMV?

Posted by - מאי 30, 2021 0
בדיקות מעבדה לאיתור נוכחות זיהום CMV מתבצעות על תינוקות מעל גיל שנה, וניתן לבצע את הבדיקה בכל גיל אם מתעורר…

כאן מוכרים בכיף

Posted by - יוני 10, 2018 0
הגיע הרגע בו החלטתם למכור את הדירה אבל קונים פוטנציאלים לא ממהרים לסגור עסקה? סביר להניח שהנכס שבידכם רחוק מלהיות…

אגם בוחבוט קוטפת קמפיין חדש, מה עשתה השחקנית והיזמית יובל שרף בקניון עופר השרון וגם – טקס הפתיחה של התערוכה המיוחדת של אגודת אמני האמנות הפלסטית בנתניה

Posted by - אוגוסט 24, 2022 0
 אגם בוחבוט, הזמרת והשחקנית, מובילה זו הפעם השנייה את צילומי האופנה של TOMMY JEANS מבית טומי הילפיגר כשגרירת המותג בישראל לפקטורי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות