25 מצטייני מגן דוד אדום

7 0

אולג לדג'ינסקי, בן 50 תושב העיר, הוכרז השבוע כמצטיין מגן דוד אדום, אחרי 16 שנות פעילות וחסד אולג מקבל הכרה. שאפו

מאת חן כהן

כבכל שנה התקיים הטקס המסורתי של מגן דוד אדום ובו חולקו תעודות לעובדים המצטיינים בארגון, באופן שונה נוכח משבר הקורונה, כל מצטיין קיבל את תעודת ההוקרה בתחנת מד"א בה הוא פועל, בנוכחות מנהלי המרחבים, בני משפחה וחברים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין אמר ל"השבוע בנתניה": "אני מברך את המצטיינים היקרים שלנו, אשר הוכיחו כי מגן דוד אדום הנו ארגון מלא נתינה, ערבות הדדית וסיוע לאחר. בהיותם מצילי חיים, המצטיינים שלנו עושים מעל ומעבר על מנת ליצור ערך מוסף בעבודתם והם דוגמא ומופת לכולנו. זהו יום חגיגי עבור הארגון, בעיקר בתקופת משבר הקורונה, אשר דרכו ניתן למצוא את האור בדמות המתנדבים והעובדים המצטיינים שלנו. בשמי ובשם הארגון כולו – אני מודה להם על הנתינה הרבה, באהבה, במקצועיות ובמסירות לאורך שנים רבות, תוך הובלת ערכים של חינוך ומצוינות ובעיקר תרומה למשימה הלאומית של הצלת חיים".

עובד מצטיין מרחב שרון – אולג לדג'ינסקי

אולג בן 50 תושב נתניה, בארגון משנת 2005 כנהג וחובש בכיר. משמש כאחראי על האמבולנסים באזור נתניה, דואג לתחזוקתם השוטפת ועושה זאת בצורה יעילה ומעוררת כבוד והערכה. נוהג להבריק את המדים ונעליו לפני כל משמרת, תמיד מקדים ומחייך. אדם נקי ומסודר בצורה יוצאת דופן. חובש מקצועי, מסור לעבודתו ולמטופלים. לוקח חלק פעיל באמבולנס המשאלות בהתנדבות מלאה, מעורב בנעשה במרחב וזמין בכל שעות היממה.

כשניסינו לתפוס את אולג ולברכו על הזכייה, תפסנו אותו, איך לא במהלך משמרת. הוא סיפר כשהוא נרגש ל"השבוע בנתניה" שקיבל את התעודה בהפתעה גדולה והתרגש לקבל את ההכרה החשובה הזו.

"קבלתי את התעודה בהפתעה רבה ובהתרגשות, העבודה שלנו מעניינת ומאתגרת ומעניקה סיפוק גדול מידי יום. אתה עוזר לאנשים שזקוקים לך. אין תגמול גדול מזה."

אולג מספר שכעובד מד"א אין יום רגיל בעבודה מהסוג הזה, תמיד ישנם מקרים חדשים. "בתקופת הקורונה – האקשן רק גדל… הרגשת שאתה מציל חיים בתקופה כל כך קריטית".

ישנם גם מקרים שמרווים לך נחת גם שנים אח"כ. אולג מספר שהשבוע התקשרה אליו תושבת העיר אחרי שניסתה לאתר אותו בקבוצות הפייסבוק השונות בעיר, והצליחה לאתר את המספר שלו דרך חברים וככה היא הגיעה אליו.

הבקשה ריגשה אותו והוא מספר שלפני כמה שנים הגיעה קריאה למוקד על אישה במצב קשה באזה"ת החדש עקב תגובה אלרגית קשה שפיתחה לתרופה שנטלה. הצוות עם אולג הגיע מייד למקום ובהתערבות מהירה ותגובה זריזה שיפרו את מצבה כבר בשטח, עד להמשך הטיפול. מצבה של האישה השתפר וזה למעשה הייעוד שלנו.

השנה, כשהגיעה לגיל 50, משפחתה ביקשה שאולג, כחלק מהצוות שהציל את חייה, ישלח ברכה למצגת שמכינים עבורה.

תוך כדי ראיון אולג מאיץ בנו לסיים כדי לא לבזבז את הזמן היקר במשמרת. אנו מצטרפים לברכות בפעילות הכה חשובה שלו.

״השבוע בנתניה״ מברך ומודה לאולגה על תרומתו הגדולה לטובת הציבור.

Related Post

עמדת שירות עצמי

Posted by - 31 ביולי 2023 0
בעקבות שיתוף פעולה בין עיריית כפר יונה למערך הדיגיטל הלאומי, הוצבה בעיר עמדת שירות עצמי (עמדת מגע), המאפשרת למשתמשים לבצע…

תיקי עור איטלקי Tuscany Bags

Posted by - 3 בספטמבר 2023 0
כולנו שמענו סיפורים על הסטנדרט המיתולוגי שעור איטלקי אמיתי קובע לעולם /עור איטלקי ידוע כאחד העורות הטובים בעולם והוא מבוקש…

"חד-פעמי – לא בים שלי!"

Posted by - 2 באוגוסט 2021 0
משרד להגנת הסביבה ועמותת אקואושן קוראים לציבור בקמפיין הסברה להימנע משימוש בכלים חד-פעמיים וכלי פלסטיק בחופים ולשמור על הסביבה הימית…

כנגד כל המכשולים

Posted by - 6 ביוני 2018 0
מרים סעידיאן, חולה במחלת ALS  חשוכת המרפא, מזה 14 שנה, לא מרימה ידיים. הראיון עם מירים סעידיאן, נערך בצורה שבה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות