שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

3 0

שוב מכבי נתניה בועטת בדלי, הפעם עם הפסד מיותר להפועל תל אביב 1:0, במחזור הקרוב תארח הקבוצה את בני יהודה לשורותיה הצטרף פאטוס בצ’יראי. זוכרים? אם קניקובסקי לא יחתום על חוזה חדש הוא ימכר בסוף העונה

שוב בעטו בדלי עם הפסד מיותר

הפועל תל אביב הגיעה לנתניה כדי לקחת נקודה ובסוף לקחה את כל השלוש. האדומים נהנו משער עצמי של נתניה וידעו לשמור עליו, או נכון יותר נתניה לא ידעה לחזור למשחק. שוב נתניה בועטת בדלי שנקרא פלייאוף עליון.לאחר ניצחון גדול בקרית שמונה בא הפסד מיותר להפועל תל אביב וחוסר היציבות הזה עלול בסופה של העונה הרגילה להוביל לפלי אוף התחתון. שתי הקבוצות הוגרלו לשלב שמינית גמר הגביע שיערך ביום שלישי 16 למרץ.

לשבור את המנוס ולהישמר מבצ’יראי

במחזור הבא, תארח מכבי נתניה את בני יהודה עם מאמנה החדש-ישן, יוסי אבוקסיס. בני יהודה נלחמת על מקומה בליגת העל ומן הסתם תחפש את הנקודות ובכל דרך. מנגד במכבי נתניה יודעים שבמשחק הזה רק ניצחון בא בחשבון וכדי לקחת את כל הקופה, יש לכבוש שער מהיר שיפתח את משחקה של בני יהודה ואז יהיה קל יותר. ככל שמחוגי השעון ינועו ובני יהודה לא תספוג, יהיה לנתניה קשה יותר. אם בני יהודה תכבוש הרי שאז. “הזהובים” יחנו כמה אוטובוסים ויסגרו את רחבת שערם. הדרך לניצחון עוברת דרך שער מהיר ומשחק סבלני מהאגפים, אם נתניה תשחק דרך האמצע היא תיפול למלכודת של אבוקסיס שיודע לקחת נקודות מנתניה. המשחק הזה לא יהיה קל ובמיוחד לא מול… פאטוס בצ’יראי זוכרים? אותו חלוץ שכיכב במדי מכבי נתניה ועזב, הצטרף בחלון ההעברות בינואר לשורות בני יהודה ומה הוא מסוגל כולנו יודעים. מעבר לפיקנטריה, מדובר בחלוץ שיכול לנצח משחק ובמכבי נתניה צריכים לפקוח עין ולהישמר ממנו. כך או כך, מכבי נתניה מועמדת לניצחון ולדעתי היא תנצח. האמנם?

מכבי נתניה תציע לקניקובסקי חוזה משודרג אם לא יחתום ימכר בקיץ

מכבי נתניה וגבי קניקובסקי יפרדו קרוב לוודאי בתום העונה. בשני הצדדים מבינים זאת למרות היחסים הטובים בין הכדורגלן למועדון. חוזהו של קניקובסקי מסתיים בסוף העונה הבאה ואם לא יחתום על חוזה חדש ומשודרג, יהפוך לשחקן חופשי וכבר בחלון העברות בינואר 2022 יוכל לנהל מו”מ עם קבוצות אחרות. כלומר, אם קניקובסקי לא יחתום, מכבי נתניה תפסיד אותו. בשלב זה השחקן מסרב לחתום על החוזה שהוצע לו והוא דורש סעיף יציאה לאירופה, פירושו של דבר שאין למכבי נתניה הרבה ברירות והיא תאלץ למכור אותו בסיום העונה, במועדון מבינים שכמעט בטוח שאין דרך חזרה ומרוצים מאד מהשיפור ביכולתו שכן גם מחירו עולה בהתאם. מקורבים למועדון אמרו בלעדית ל”השבוע בנתניה”: “גבי הגיע לכאן כפוטנציאל לא ממומש ובמכבי נתניה השתדרג וקיבל את הבמה, הוא השתלב מקצועית וחברתית בצורה יוצאת מהכלל. מכבי נתניה הציעה לו חוזה משודרג אך הוא מסרב לחתום כי הוא רוצה לפרוץ קדימה לקבוצה גדולה בארץ או לתפוס חוזה טוב באירופה. הוא דורש בחוזה החדש סעיף יציאה לאירופה, סעיף שפשוט טורף את הקלפים. אם לא יחתום יהפוך לשחקן חופשי וברור שאיל סגל וניב גולדשטיין ימכרו אותו בקיץ, מדובר בשחקן צעיר בן 23 ועתידו לפניו. ההערכה היא שהוא ימכר בכ-3 עד 4 מיליון יורו וברור שעדיף למכור אותו ולפחות להישאר עם הכסף אחרת מכבי נתניה תפסיד את כסף וגם את השחקן” סיים אותו מקורב. כך או כך, במכבי נתניה כבר נערכים לפרידה ולאחר שהבינו כי אין דרך להשאיר את קניקובסקי בקבוצה, מרוצים מיכולתו של השחקן שהפך לבורג מרכזי והעונה מסמן את עונת הפריצה שלו קדימה כשחקן מוביל שמממש את הפוטנציאל מדי שבוע. עד עתה כבש גבי קניקובסקי 7 שערים ומשחק הקבוצה תלוי מאד ביכולתו. בקיצור, בנתניה מבינים שאם ימשיך כוכבו לדרוך מחירו יעלה בהתאם ומן הסתם מרוצים מהשיפור הגדול ביכולתו שמסייע לקבוצה מחד ומעלה את מחירו מאידך. מכבי נתניה וגבי קניקובסקי – פרק הפרידה.

Related Post

שפיץ מהיציע

Posted by - May 6, 2019 0
ניצחון ליגה שלישי רצוף לנתניה, 2:1 על חדרה ונתניה מוכנה לגמר, במחזור הקרוב מכבי תל אביב בניסוי כלים אחרון לפני…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - July 16, 2020 0
לנוכח משבר הקורונה העולמי, בתוספת המשבר הכלכלי הצפוי למכבי נתניה עם הודעתו של הבעלים על עזיבה עוד לפני משבר הקורונה,…

אהבת החיים בידנו היא

Posted by - August 1, 2023 0
השבוע רציתי להכין לעצמי ארוחת ערב עשירה בחלבון, היה לי בבית כל מיני מצרכים שלא קשורים אחד לשני, אז פתחתי…

מרדכי שטיין – סיפור חייו

Posted by - April 29, 2021 0
נולד ב- 1938 בוילנה בירת ליטא ליעקב וסימה שטיין. בהיותו תינוק נאלצה המשפחה להתגורר בגטו וילנה, שם נפטרה אחותו הגדולה,…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility