שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

2 0

מכבי נתניה התאוששה עם ניצחון 2:3 על מכבי פתח תקווה, במחזור הבא נתניה ב"בלומפילד" מול בני יהודה, בשלישי הבא מכבי נתניה מול חדרה ולאחר מכן תארח את מכבי חיפה, עומס המשחקים עלול לפגוע בקבוצה, הניהול ראוי למחמאות

ניצחון שווה המון

לאחר 4 מחזורים בהם צברה מכבי נתניה רק 3 נקודות, הקבוצה התאוששה על חשבון מכבי פתח תקווה וזכתה בשלוש נקודות, בסיום 2:3 לנתניה והרבה לחץ השתחרר במועדון. נתניה היתה חייבת את הנקודות במשחק הזה וידעה לקחת אותן. גם בשבוע הבא מצפים לקבוצה שלושה משחקים. במחזור הקרוב מכבי נתניה תצא ל"בלומפילד" שם תפגוש את בני יהודה, במשחק חשוב מאוד מול קבוצה מהליגה של נתניה, מהמשחק הזה חייבים לחזור עם משהו. ביום שלישי הבא נתניה תשחק נגד הפועל חדרה ובמיני דרבי, אם לקבוצה שאיפות לפלי אוף העליון, זהו מסוג המשחקים שצריך לעבור חלק ועם ניצחון. 3 נקודות יגרמו לשחקני הקבוצה להגיע במוראל גבוה יותר למשחק מול מכבי חיפה שיסגור שלושה משחקים בשבוע. אין ספק שעומס המשחקים עלול לפגוע בקבוצה, שכן, 13-14 שחקנים סוחבים את מכבי נתניה שסובלת מסגל קצר ויש לתת על כך את הדעת בחלון ההעברות בינואר ולחזק את הקבוצה.

מחמאות 1 – הניהול

לאחר פתיחה טובה באו 4 משחקי נפל, ברוב הקבוצות זו סיבה למסיבה, שמים את המאמן "על הגריל" ומקורבים למניהם מתחילים להפיץ שהמאמן בדרך לדלת המסתובבת, במילים אחרות המאמן בדרך הביתה ואז באה הכחשה מההנהלה וההמשך ידוע. לא כך במכבי נתניה, הבעלים אייל סגל והמנכ"ל ניב גולדשטיין ראויים למחמאות על השקט שיצרו בתוך הקבוצה ומסביבה ויש להם חלק נכבד בניצחון על פתח תקווה.

מחמאות 2 – אלמוג כהן

הרבה אש חטף אלמוג כהן בעונה שעברה. והעונה דומה שהקפטן מספק את הסחורה, הוא דומיננטי על הדשא וגם אם זה לא מקבל ביטוי במספרים, זה בא לידי ביטוי במגרש ובחדר ההלבשה. כשהוחלף במשחק מול מכבי פתח תקווה בשל פציעה, ראיתי על פניו של המאמן כמה חשוב לו שאלמוג יהיה על הדשא. הוא בהחלט מנהיג את הקבוצה החדשה שנבנתה.

מחמאות 3 – חן עזרא

מאז ששיחק בבית"ר ירושלים לא נראה חן עזרא כל כך שמח על הדשא, שער הניצחון שכבש מול מכבי פתח תקווה היה המשך ישיר ליכולתו הטובה מתחילת העונה ובכלל, הוא מזכיר את חן עזרא שנתן עונה גדולה במדי בית"ר. רעב לכדור ומחפש את הרשת. חן חן לחן.

Related Post

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - פברואר 13, 2019 0
מכבי בצ'יראי נתניה ממשיכה במסעה המופלא לפלייאוף העליון 0:1 על רעננה, שוב משחק חלש ומשעמם שמספיק לנתניה לתפוס את המקום…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - דצמבר 18, 2019 0
משבר? מי זוכר שלפני חמישה מחזורים היה דבר כזה במכבי נתניה, 0:4 על הפועל תל אביב ומכבי נתניה כבר במקום השישי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות