שפיץ מהיציע

5 0

שני מחזורים לפני סיום העונה, מכבי נתניה חתומה על אחת ההפתעות הגדולות של העונה והבטיחה את מקומה ב"פליי אוף העליון" * הניצחון בחיפה שם חותמת על מה שהיה באויר מתחילת העונה והקבוצה שרק רצתה להישאר בליגה השתלבה בין 6 הגדולות ותכריע מי תהיה האלופה * סלובדן דרפיץ מבוקש בטדי.

בין הגדולות

בתחילת העונה, שאפו במכבי נתניה לעבור את העונה הזו בשלום. מהר מאוד הרימו את רף הציפיות או איך שהגדרנו זאת לא אחת "חישבו מסלול מחדש" ולאור ההצלחות על כר הדשא, הפכה מכבי נתניה לאחת ההפתעות המרננות של ליגת העל ועם האוכל בא התיאבון, הציפיות גברו והיה ברור שרק פליי אוף עליון בא בחשבון וכל דבר אחר יחשב ככישלון. אכן, מכבי נתניה סיפקה את הסחורה ובגדול! כמעט בשום שלב העונה היא לא היתה בחלק התחתון של הטבלה וכשהיתה צריכה את הנקודות ידעה לקחת אותן. הניצחון 2:1 בחיפה לא היה הגדול ביותר העונה אך ללא ספק הוא החשוב ביותר. שכן, בסיומו מכבי נתניה החתימה את כרטיס הכניסה למועדון "6 הגדולות" של הכדורגל הישראלי.

להיזהר מנפילת מתח

לאחר שהמשימה הושגה, צריכים במכבי נתניה להמשיך ולהתנהל כפי שהתנהלו מתחילת העונה. מבחן מנטלי חשוב ביותר יהיה במחזור הקרוב כשמכבי נתניה תארח את הפועל אשקלון במשחק ש"על הנייר" גמור עוד לפני שהחל, אך "על הדשא" עלול להיות מוקש לא קטן, שכן, אם במכבי נתניה יסבלו מנפילת מתח ויאבדו נקודות יהיה זה איתות שמכבי נתניה כבר בדרך לים. הצוות המקצועי לבטח ישאף להחזיק את הקבוצה במתח מקצועי גבוה, כדי לסיים את העונה בצורה מכובדת. מכבי נתניה, במועדון הגדולות ותצטרך להתנהל בהתאם. אסור שמשחקי הקבוצה יהפכו לפרוטוקול בלבד ואם מכבי נתניה תתמיד ביכולותיה מתחילת העונה הרי שתהווה פקטור משמעותי באשר לזהות האלופה.

סלובודן דרפיץ

מבוקש ב"טדי"

כאשר סלובודן דרפיץ מאמנה של מכבי נתניה, הגיע לבית"ר ירושלים מבית"ר ת"א רמלה, ב"טדי" הרימו גבה וכהרגלם בשנים האחרונות מיררו למאמן את החיים ובמשחקיו הראשונים כמאמן בית"ר ירושלים, אף קראו לו להתפטר. דרפיץ כמו דרפיץ האמין בעצמו ובנה קבוצה לתפארת, לאחר שנים הביא אותה לאירופה והפך ליקיר האוהדים ב"טדי". כשעזב לנתניה, היו לא מעט שהתאכזבו ועתה עם הצלחותיו בנתניה מבינים בבית"ר שמדובר במאמן בעל שיעור קומה שהצלחותיו אינן מקריות. אוהדי בית"ר עדיין בקשר עם המאמן ואינם מסתירים את רצונם לראות את דרפיץ שוב על הקוים. דרפיץ שאליו פנינו בנושא אמר: "נהניתי בבית"ר, אך כרגע אני במכבי נתניה ונהנה מכל רגע פה ולכן, הנושא אינו על הפרק". כך או כך ביציעי "טדי" שמעתי ממספר אוהדים כי אביגיל שרעבי, עוזי "גופיה" נומה ועוד לא מעט אוהדים שסיפרו כי כאשר הגיעה בית"ר ירושלים למשחקה בנתניה הם קיבלו כרטיסים מדרפיץ שיצא אליהם כשעתיים לפני המשחק והתקבל בחיבוקים. בטדי לא זוכרים מתי היה סיפור אהבה שכזה בין המאמן לאוהדים, מה גם שדרפיץ הוא היחיד שסיים עונה במלואה ב 10 שנים האחרונות. בקיצור, "הורגים" שם את המאמנים אך לא את דרפיץ, תשאלו את בני בן זקן.

Related Post

"שבוע  של נתינה "

Posted by - 20 במרץ 2024 0
"שבוע המעשים הטובים" הפך בשנים האחרונות להיות חלק מהשפה של החברה הישראלית, אבל דומה שמלחמת "חרבות ברזל" הפכה אותו למרכיב…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 18 בספטמבר 2018 0
הפסד בקרית שמונה 0:1 ומכבי נתניה עם נקודה מתשע פתיחה גרועה לקבוצה שנראת כקבוצה שלא מוכנה לליגה סבע נמכר לבאר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות