״אנשים טובים למען חיילים בודדים״

7 0

"אנשים טובים למען חיילים בודדים״ הינו מיזם חברתי-התנדבותי בעל וותק של שבע שנים בעשיה ישירה לחיילים בודדים. המיזם פעיל בכל הזירות כשהמוטו הוא – נגישות ישירה ופשוטה עבור חיילים בודדים בכל רצון שהוא קטן כגדול.

נועם אביטל, מנכ״ל ומייסד "אנשים טובים למען חיילים בודדים"

כמידי שנה הארגון פועל לחלוקת משלוחים לחג לחיילים בודדים כאשר כבר קודם לכן אנו מבצעים סקר בין מאות החיילים שאנו איתם בקשר במשך כל השנה, מה הם צריכים מה חשוב להם ומה ישמח אותם, כדי לייעל את התהליך ולהפיק ממנו את המירב.

השנה בעקבות משבר הנגיף קורונה, הפוקד את עולמנו, הבינו במיזם "אנשים טובים למען חיילים בודדים" שלא יהיה להם פשוט וקל לקיים את החלוקה, אך אלה לא אמרו נואש. אותר שטח בעיר נתניה של תושב העיר, והתחילו במיזם לפזר חבילות עד החיילים לפי חלוקת אזורי הארץ. הפעילים המתנדבים הצטיידו בחומרי חיטוי לצורך הארגון בארגזים וב31/3, בשעות הבוקר המוקדמות, המבצע החל…

"הופתענו מהיענות של הציבור לעזור גם בעת הרגישה הזו, אנשים שמחו לראות כיצד מבצע הפסח השנתי שלנו מתקיים תוך שמירה מלאה ללא פשרות על הוראות משרד הבריאות", מספר נועם אביטל, מנכ״ל ומייסד "אנשים טובים למען חיילים בודדים", לעיתון השבוע בנתניה, "תודה ענקית לכל האנשים הטובים שלנו שלא נכנעו למצב ולא וויתרו על להיות חלק ממעגל הנתינה המדהים הזה ולעמותת רוח נכונה על השותפות המלאה"

להצטרפות ונשיאה בנטל החיילים הבודדים שלנו לאורך כל השנה חפשו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם.

מתוך פרויקט "אנשים טובים בנתניה" – סיקור עמותות ועזרה לתושבים

כל יום נסקר פעילות חסד אחרת בעיר נתניה.

רוצים לשלוח לנו תמונות ? העבירו ל 054-2645060 בוואטס אפ

Related Post

יצירת חייה

Posted by - 12 בספטמבר 2019 0
אחרי 40 שנות יצירה, ממשיכה האמנית נורית צדרבוים לעסוק בתחום שהיא הכי אוהבת במלוא המרץ. כעת היא מזמינה גם אתכם…

חזרו ללימודים

Posted by - 26 באוקטובר 2023 0
עם חזרתם של תלמידי העל-יסודיים למערכת החינוך, חזרו גם חברי כיתת הוותיקים לפעילות. ביום שני השבוע נפגשו שתי כיתות ותיקים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות