תשלום חדלות פירעון: איך מתמודדים נכון?

6 0

אין זה מפתיע שאנשים רבים זקוקים לעזרה בהתמודדות עם חובות ותוהים איך אנשי מקצוע מומחים בתחום יכולים לסייע להם.

למרבה המזל, ישנם עורכי דין להסדר חובות שיעזרו ללווים לנהל את חובותיהם, כגון חובות כרטיס אשראי או הלוואות בנקאיות. המשיכו לקרוא כדי להבין מה עורך דין להסדר חובות יכול לעשות כדי לסייע לכם להתמודד עם החובות שלכם.

מתי לשכור עורך דין להסדר תשלום חדלות פירעון?

עורך דין שמתמחה בהסדרי תשלום חדלות פירעון מספק שירותים שגם עורך דין לפשיטת רגל מספק. הוא מסייע לבעלי עסקים להתמודד עם חובות גדולים, אבל בניגוד לעורך דין פשיטת רגל, עורך דין חדלות פירעון מתמקד בסיוע בתשלום החובות בסכומים נמוכים יותר.

איש מקצוע זה מסייע גם בהגעה להסדרים עם המלווים והנושים על מנת להפוך את תשלומי החוב החודשיים לניתנים יותר לניהול. שכירת עורך דין מומחה בחדלות פירעון מסייעת גם במצבים הבאים:

  • תביעת נושים לגביית החובות.
  • הטרדות הנושים המאיימים.
  • מצב בו בעלי עסקים אינם יודעים איך להתמודד עם חובותיהם ולהגן על ניקוד האשראי שלהם ועל הבית שלהם מפני עיקול או מניעת החרמת הרכב.

למה לצפות מעו"ד להסדר חובות?

שכירת עורך דין להסדר חובות כרוכה בדרך כלל בעלות גבוהה, לכן לפני הקצאת סכום כסף שאחרת יכול היה ללכת לפירעון חוב או שכירת עורך דין לפשיטת רגל, מומלץ לוודא שתקבלו שירות משתלם.  בהתאם למצב הכלכלי שלכם, עורך דין לגביית חובות עשוי להועיל באופנים הבאים:

ניסיון בהתנהלות עם נושים

לעורך הדין יש ניסיון של שנים בהתמודדות עם מלווים, נושים וכל מי שמנסה לגבות חובות. הוא בקיא בתהליך ולוקח בחשבון את כל השיקולים, שמסייעים לו להחליט מהי האפשרות הטובה ביותר להתמודד עם תשלום חדלות פירעון במצב הפרטני שלכם.

בקיאות בניהול משא ומתן

למרות שגביית חובות כוללת מושגים ומספרים קונקרטיים, עדיין יש אלמנט אנושי וקצת מקום להתנועע כאשר דנים בהקלת חובות עם מלווים. עורך דין יכול לעזור להעלות טיעונים משכנעים יותר במקרים גבוליים.

ייצוג בבית המשפט במידת הצורך

למרבה המזל, רוב פעילויות גביית החובות אינן מובילות לליטיגציה. אבל אם המקרה שלכם מגיע להליכים משפטיים, עורך דין מומחה בתחום ייצג אתכם בבית המשפט, ויסביר לכם את האפשרויות המשפטיות שלכם להתמודדות עם תשלום חדלות פירעון.

בואו נסכם

עורך דין להסדר חובות יכול לעזור לכם למצוא את התוכנית הנכונה להסדרת חובות ולהגיש בקשה מתאימה לבית המשפט. עורך דין יכול לייצג אתכם בהליכים משפטיים במקרה שהוגשה נגדכם תביעה, ויש לו ניסיון עשיר בניהול משא ומתן ותקשורת עם נושים.

חשוב לזכור שעורך הדין יציע לכם אפשרויות שיסייעו לכם להתמודד היטב עם תשלום חדלות פירעון ולכן מומלץ ליצור קשר עם איש מקצוע מומחה בתחום בהקדם האפשרי, ועדיף עם הסימן הראשון לצרות פיננסיות כדי לוודא שהבעיה לא תחמיר.

תמונה: unsplash

Related Post

מכת אלרגיות

Posted by - 28 במאי 2019 0
אף נוזל, עיניים דומעות, עור אדמומי, תחושת גרדת, אפצ'י ו… עוד אפצ'י – אם גם לכם מופיעים חלק מהסימנים, כנראה…

פיצוצי נפצים בכל רחבי העיר

Posted by - 19 בפברואר 2020 0
פורים עוד לא הגיע, אבל דיווחים על פיצוצי נפצים מתקבלים מכל רחבי העיר; המשטרה ומערך הפיקוח העירוני מחרימים נפצים ואילו…

מה עושים בשיקום אורטופדי?

Posted by - 14 בפברואר 2023 0
שיקום אורטופדי הוא ענף ברפואה המתמקד בהחזרת תנועתיות וכוח למי שסבל מפציעות או מחלות שרירים ושלד. מדובר במגוון טיפולים, החל…
כלי נגישות