מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שבוע החלל

הפלנתניה, מרכז המדע התרבות והחלל, יציין גם השנה את שבוע החלל הישראלי – יוזמת סוכנות החלל הישראלית במשרד המדע והטכנולוגיה, עם מגוון פעילויות, סדנאות ומופעים מיוחדים עם כוכבי הילדים והנוער טום באום ולירון רביבו

שלל הפעילויות ישודרו באופן מקוון בפייסבוק עיריית נתניה, פייסבוק הפלנתניה ופייסבוק סוכנות החלל הישראלית ב-25 בינואר, החל מהשעה 17.00

שבוע החלל הישראלי יצוין השנה בתאריכים 24-28 בינואר וזאת ביוזמת סוכנות החלל הישראלית שבמשרד המדע והטכנולוגיה. האירועים מתקיימים, זו השנה התשיעית ברציפות, סמוך לתאריך אסון מעבורת החלל קולומביה ולהנצחת מורשתו של האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון ז"ל ובשיתוף עיריית נתניה והפלנתניה.


בשנים האחרונות זכו אלפי מבקרים לבקר במתחם הפלנתניה בשבוע החלל הישראלי, וכעת, לאור אתגרי הקורונה, ישודר האירוע המרכזי של שבוע החלל של סוכנות החלל והפלנתניה באופן מקוון לכל המעוניין.

במסגרת האירועים המקוונים מתחם הפלנתניה וסוכנות החלל הישראלית מזמינים את הקהל הרחב לצפות בשידור החי ביום שני ה- 25 בינואר בשעה 17.00. את המשדר ינחו כוכב הילדים טום באום ולירון רביבו והוא יכלול משחק אינטראקטיבי ישיר מחדר הבקרה של מומחיות החלל ומשדר ייחודי של אסטרונאוט יענה על שאלות הצופים.
בנוסף לפעילות זו, יתקיימו בשבוע החלל הישראלי מפגשים מקוונים גם לתלמידים מרחבי הארץ, לרבות תלמידי נתניה, אשר ישתתפו בסדנאות, יכינו לוויינים אישיים, יתחרו ביניהם ויקיימו סיעור מוחות מחשבתי בחקר טכנולוגיות החלל.

מנהלת הפלנתניה, שלי הרפז גרינברג, מסרה:  "הקורונה אילצה אותנו להתמודד עם אתגרים רבים וביניהם גם הפקת משדר מיוחד לשבוע החלל לו אנו מצפים בהתרגשות בכל שנה מחדש. יחד עם סוכנות החלל במשרד המדע הופקה תכנית עשירה כולל פעילויות שהופקו במיוחד ויוצגו באתר הסוכנות.  השנה המתכונת השתנתה, אבל היא מאפשרת לכל התושבים והתלמידים מרחבי הארץ ליהנות מהפעילות וכל זאת בלי לצאת מהבית".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן