מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מטיילים בטבע

עם פתיחתו של המשק, משרד התיירות חוזר ומחדש את פרויקט הסיורים החינמיים בשמורות הטבע, בגנים הלאומיים, באתרי מורשת, ובערים. הסיורים מתבצעים באמצעות רשות הטבע והגנים וההרשמה לסיורים החלה.

את הציטוטים לשלב בבטקסה

אורית פרקש הכהן, שרת התיירות: "הקמנו מתווה שיאפשר לסוכני תיירות הפנים להזמין גם אוטובוסים והסעות במסגרת המיזם".

אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות: " זה הזמן לתמוך בתעשיית התיירות שספגה מכה קשה ומחכה לכם שתחזרו לנפוש וליהנות וגם – להחזיר עשרות אלפי עובדים לעיסוק בתיירות".

שאול גולדשטיין מנכ״ל רשות הטבע והגנים: "אנחנו שמחים לראות את אלפי המטיילים חוזרים אל הטבע בסיוע משרד התיירות ומורי הדרך, שידריכו את המטיילים על נקודות עניין במסלולי הטיול ויציידו אותם בשקית אשפה כחלק מהעצמת המסרים לשמירה על ניקיון הטבע.

משרד התיירות ורשות הטבע והגנים פתחו לציבור המטיילים הישראלי כ-1600 סיורים חדשים, שיתקיימו במגוון אתרים עירוניים ובטבע, כאשר רשויות מקומיות רבות הצטרפו ונרתמו למיזם, וביניהן: חולות, זיקים , שדרות, עין חמד, אפולוניה ותל אביב-יפו.

הסיורים המודרכים מוצעים לציבור הרחב, ללא תשלום, בכפוף להרשמה מראש והם כוללים גם כניסה חינם לגנים הלאומיים ולשמורות הטבע הרלוונטיות. בהמשך לכך, מתוכנן לאפשר למטיילים ליהנות מאטרקציה באזור הסיור, ללא תשלום. משרד התיירות יצר למעשה יום טיול שלם, כולו בחינם, כדי לעודד את הציבור לשוב ולטייל בארץ וללון, כל אחד על פי העדפותיו, במגוון הרחב הקיים ברחבי הארץ, במיוחד על רקע הפריחה ועונת האביב המתקרבת. כך יוכלו המטיילים ליהנות מיום נוסף ולסייע לעסקים באזור. 

מגפת הקורונה שהביאה לסגרים ולמניעת תיירות נכנסת פגעה קשות בתעשיית התיירות, ובמיוחד במורי הדרך. שורת ההקלות וההטבות שהושגו בעקבות מאמץ צוות העובדים במנהל חווית התייר במשרד התיירות, מסייעות להם לצמצם את הפגיעה החמורה שהם חווים בתקופה זו. במקביל, משרד התיירות פועל ברשתות החברתיות במטרה לקדם השתתפות של הציבור בסיורים.

לפרטים והרשמה לסיורים:

מוזמנים להיכנס לאתר רשות הטבע והגנים ולקבל המלצות למסלולים בכל רחבי הארץ.

תמונה באדיבות PIXABAY

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן