מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בית התרבות: משכן נתניה לתרבות ואומנות יוקם בעיר בעלות של כ -160 מיליון ₪

בצד עוגני תרבות בעיר נתניה בינהם: מוזיאון לתולדות נתניה, מוזיאון בית הבאר, מרכזי קהילה ותרבות חדשים ברחבי העיר וגם היכל תרבות מיתולוגי – יוצאת החברה לפיתוח ותיירות נתניה להקמת משכן חדש לתרבות ואומנות, בתכנון אדריכלי מרשים.
הקמת המשכן נעשית ביוזמת ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, שראתה בחזונה את התרחבותה של העיר והקמתם של אלפי יחידות דיור בשכונות החדשות של נתניה ובמרכז העיר ומכאן – בגידול אוכלוסייתה.
המשכן ימוקם מערבית לכביש מס' 2, במתחם הידוע כאגם ג' בנתניה. המבנה יתפרש על פי התכנון, בשטח של כ – 12,000 מ"ר (ברוטו) שיחולק לאולם ראשי/מרכזי ויציע (האודיטוריום) שיכיל כ-  900-950 מקומות ישיבה.
כמו כן יוקם אולם נוסף לכנסים והופעות קטנות עם כ-  250 מקומות ישיבה, אולם לחזרות ולהופעות עם כ – 100 מושבים, מרכז למוזיקה ומרכז למידה, משרדי הנהלה, חדרי ישיבות, חדרי שירות, חדרים טכניים, שטחי שירות שונים ומסביב פיתוח סביבתי, שטחי מסחר ומקומות חנייה.
ראש העיר מרים פיירברג – איכר "אין ספק שנתניה מובילה כיום תהליכי התחדשות ופיתוח מרשימים תודות לחשיבה מאומצת, איגום משאבים וגוף קטן ויעיל כדוגמת החברה לפיתוח נתניה, אשר מקדם תשתיות בשכונות חדשות, מוביל הקמתם של פרוייקטי דגל  והופך את העיר לריביירה של ישראל. כל מה שאני חולמת עליו בלילה, הופך ביום למציאות."

9 תגובות

 • גדי באר says:

  הייתי דוחה מעט את הקמת המונומנט ומפריש כספים לתמיכה בקאמרית הקיבוצית נתניה כדי של תסגר, יותר דחוף כרגע…

 • Hana Cohen says:

  יפה מאוד שכבודה דואגת להקים שכונות חדשות עבור תושבים חדשים, במקום המגרשים הריקים שאינם משלמים ארנונה, אך יפה שעה אחת קודם לדאוג לתושבים התיקים בשאר חלקי העיר, המוזנחים, בהם אין אכיפה על רישיונות בנייה בלתי חוקית, רעש ומפגעי לכלוך והזנחה, תופעות פסולות כגון קריוקי ומוזיקה רועמת באופן עקבי ללא מתן קנסות והצבת גבולות. הריווירה של ישראל נראית טוב יותר ממעוף הציפור מאשר מלמטה….

 • יהושע רותם says:

  כל הכבוד

 • נורית צימךמן says:

  אין על מרים פינברג.הלוואי שהעיר חדרה היתה זוכה בראשת עיר כזו.

 • יעקב פוקס says:

  זה הדבר האחרון שחסר כעת בעיר נתניה…ועוד עם השקעה של 160 מיליון ₪ ? היא יצאה מדעתה הגב' הזקנה…
  עסקים בעיר קורסים,יש עוד המון מה להשקיע בתשתיות,למצוא מיקום ראוי לתחנת האוטובוס המרכזית שתהיה בסמוך לתחנת הרכבת,להשקיע בשיפוץ יסודי בבתי ספר עתיקים…
  ואילו היא חולמת על מבנים מגלומניים שהיא תרצה להנציח את שמה עליהם…
  אכן ,היגיע הזמן שתפרוש בכבוד…

 • כלנית מנו says:

  אין כמו מרים פייברג-איכר ולא יהיה ראש עיר כמוהה שמשיקעה רבות לפיתוח העיר תבורכי, מאחלת לך עוד שנים רבות לכהן בתפקיד הזה

 • כלנית מנו says:

  אין כמו גברת מרים פייברג-איכר ולא יהיה ראש עיר כמוהה שמשקיעה רבות לפיתוח העיר תבורכי, מאחלת לך עוד שנים רבות לכהן בתפקיד הזה

 • שלי שרמה says:

  הנישכחים הם מתחת לשכר מינימום שחיים בתת רמה בעוני ובדיור מיתחת לכל ביקורת וביחוד הם הקשישים שאין להם יעוץ ועזרה כל עניין בעייתי חייב להיות חלק מהפיתרון והסדר עם תקציב המימשלתי נתניה מיתפתחת בקצב מהיר וגאווה לכל הנהלת העיר !

 • נועה עזרא says:

  מה קורה עם היכל התרבות במרכז העיר? מדוע לא מקימים במקומו היכל התרבות חדש שמכבד את תושביו?! אני מבינה שמרכז העיר תושביו איבדו מהרלוונטיות עבור מקבלי החלטות בעיריית נתניה!!!!!!!!!!

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן