מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בית התרבות: משכן נתניה לתרבות ואומנות יוקם בעיר בעלות של כ -160 מיליון ₪

בצד עוגני תרבות בעיר נתניה בינהם: מוזיאון לתולדות נתניה, מוזיאון בית הבאר, מרכזי קהילה ותרבות חדשים ברחבי העיר וגם היכל תרבות מיתולוגי – יוצאת החברה לפיתוח ותיירות נתניה להקמת משכן חדש לתרבות ואומנות, בתכנון אדריכלי מרשים.
הקמת המשכן נעשית ביוזמת ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, שראתה בחזונה את התרחבותה של העיר והקמתם של אלפי יחידות דיור בשכונות החדשות של נתניה ובמרכז העיר ומכאן – בגידול אוכלוסייתה.
המשכן ימוקם מערבית לכביש מס' 2, במתחם הידוע כאגם ג' בנתניה. המבנה יתפרש על פי התכנון, בשטח של כ – 12,000 מ"ר (ברוטו) שיחולק לאולם ראשי/מרכזי ויציע (האודיטוריום) שיכיל כ-  900-950 מקומות ישיבה.
כמו כן יוקם אולם נוסף לכנסים והופעות קטנות עם כ-  250 מקומות ישיבה, אולם לחזרות ולהופעות עם כ – 100 מושבים, מרכז למוזיקה ומרכז למידה, משרדי הנהלה, חדרי ישיבות, חדרי שירות, חדרים טכניים, שטחי שירות שונים ומסביב פיתוח סביבתי, שטחי מסחר ומקומות חנייה.
ראש העיר מרים פיירברג – איכר "אין ספק שנתניה מובילה כיום תהליכי התחדשות ופיתוח מרשימים תודות לחשיבה מאומצת, איגום משאבים וגוף קטן ויעיל כדוגמת החברה לפיתוח נתניה, אשר מקדם תשתיות בשכונות חדשות, מוביל הקמתם של פרוייקטי דגל  והופך את העיר לריביירה של ישראל. כל מה שאני חולמת עליו בלילה, הופך ביום למציאות."

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן