תקשורת חדשה

8 0

העיר נתניה תצטרף לתכנית "אייפד לכל מורה לחינוך מיוחד" במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה. כך הוחלט בתום פגישה שנערכה בנושא עם הממונה על החינוך, חבר המועצה עקיבא יצחקי, ראש מינהל החינוך, טובה דולב, מנהלת האגף לחינוך מיוחד, אסתי יוסף ובתמיכת  ראש העיר, מרים פיירברג-איכר ומנכ"ל העירייה, אבי בן חמו.

התוכנית תמומן על ידי עיריית נתניה, קרן אתנה, בנק מסד וכן על ידי הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים.

במסגרת התוכנית, יקבלו כ- 350 עובדי הוראה בנתניה לחינוך מיוחד iPad של APPLE – בליווי שעות הדרכה מקצועית בתכנית מיוחדת לגננות ולמורי החינוך המיוחד.

התכנית תתנהל בשיתוף פעולה עם משרד החינוך באמצעות מנהלת האגף לחינוך מיוחד, אסתי יוסף ומת"י נתניה בראשותה של אריאלה קנוניץ, כל זאת על מנת להעצים את המורים ולאפשר למורים אלה לתקשר עם תלמידיהם ועם הסביבה ולהכשיר את התלמידים להשתלב בחברה מתוקשבת.

נמסר כי התוכנית תסייע בידי צוותי ההוראה לחשוף בפני התלמידים את העולם הקסום של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולעזור להם לצמצם פערים לימודיים, להנגיש עבורם חומרי לימוד ולחזק את כישוריהם החברתיים.

יש לציין כי בסרטון מרגש ונוגע ללב, שהופק על ידי קרן אתנה תיארו הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים כיצד האייפד מאפשר לילדיהם להתבטא בנושאים שונים ולתקשר איתם ועם סביבתם.

חלוקת המחשבים תיערך בטקס חגיגי שיתקיים בחודשים הקרובים  בהשתתפות ראש העיר, מזכ"לית הסתדרות המורים, מנכ"ל קרן אתנה, הממונה על החינוך בעירייה וראש מינהל החינוך בעירייה.

 

Related Post

לא מוותרים על הילדים

Posted by - 8 בינואר 2020 0
עמותת שניר פועלת בערים שונות בארץ, בתכנית ייחודית שתרומתה לילדים לא תסולא מפז; דנית דברה, מנכ"לית העמותה, מספרת על הפעילות…

הגיבורים של יוניסטרים

Posted by - 13 ביוני 2018 0
חניכי עמותת יוניסטרים, יזמו אירוע מרגש בו העניקו אותות הוקרה לגיבורים מקומיים תושבי העיר נתניה, הפעילים בתחום החברתי ותורמים ממרצם…

עד אפס מקום

Posted by - 7 בפברואר 2018 0
בשבוע שעבר הצטופפו להם בפאב 'מרפיס' הכשר בנתניה כ-150 איש להופעה מיוחדת במינה של הזמר  המוביל חנן בן ארי. ההופעה…

לעוף רחוק

Posted by - 13 בפברואר 2018 0
בחטיבת הביניים מ.י. שטקליס החליטו להביא את החיים עצמם אל בית הספר ולהפגיש את התלמידים בצורה מעמיקה ומקצועית עם סדנאות…

מצטיינים גרסת נתניה

Posted by - 16 במאי 2022 0
21 אנשי ונשות חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב שהתבלטו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים תשפ"א, קיבלו תעודות הוקרה ממנהלת מחוז…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות