תקרת הזכוכית נשברה

8 0

בית ספר תמר אריאל זכה בתואר בית הספר המצטיין של  החמ"ד במחוז תל אביב; כעת בית הספר מועמד לפרס החינוך הארצי. 

הישג מרשים: מתוך 40 בתי הספר העל יסודיים בחמ"ד במחוז תל אביב, זכה בית הספר תמר אריאל  בתואר בית הספר המצטיין והוא מועמד לפרס החינוך הארצי.

בית הספר תמר אריאל (לשעבר שפירא) הינו בית ספר ותיק ומוכר בעיר, שבשנים האחרונות עבר כברת דרך משמעותית ונחשב היום לאחד מבתי הספר המובילים במחוז תל אביב בכלל ובנתניה בפרט. בביה"ס ישנם 1114 תלמידים מכיתה ז'-יג' והוא נותן מענה לקשת רחבה של תלמידים המגיעים אליו מתוך בחירה ומתוך ידיעה, כי בביה"ס ימצאו את המענה הטוב ביותר עבורם בתחום המדעי, הטכנולוגי והערכי.

בית הספר הינו מדעי-טכנולוגי, ומגמת הדגל שלו היא מגמת הפיזיקה שתלמידיה זכו לאורך השנים בפרסים יוקרתיים – ארציים ועולמיים – בשל שורה של פרויקטים לימודיים ייחודיים ופורצי דרך. בנוסף, בולט בית הספר בשיתופי הפעולה הרבים עם מוסדות אקדמיים בארץ ועם חברות מובילות בתחומי הטכנולוגיה.

בנימוקי הוועדה המחוזית נכתב, כי "ביה"ס נבחר למצטיין מחוז בשל השילוב בין עמוד האש,  ולצדו, בשילוב ידיים מרתק, עמוד הענן. האחד הוא מסגרת המכילה טיפוח היופי, החן והשגרה בבית החינוך,  האחר מאופיין בחתירה למצוינות אישית שתוביל כל אחד מבאי ביה"ס גבוה ככל שירצה. הרוח המנשבת ברחבי הקמפוס והנשמה שעפה על גלי רוח זו, מובילה את השינוי המשמעותי שחל כאן בשנים האחרונות".

עוד נכתב, כי "השינוי הביא את התוצאות היפות של המיצ"ב ואחוזי הבגרות,  במיוחד עבור  בי"ס שפותח את שעריו לכולם. כל הרוצה לבוא וללמוד יתקבל באהבה גדולה. אחת מאושיות המקום היא עשיית החסד כחלק משגרה יומית ודרך חיים".

את הפרטים אישרה לעיתון השבוע בנתניה חיה רובינשטיין, מנכ"לית בית הספר, אשר הוסיפה כי חברי ועדת הפרס הארצי שסיירו בביה"ס, לא הסתירו את התפעלותם הרבה "מהעשייה החינוכית והערכית הענפה המתקיימת בביה"ס, מיכולת ההכלה, ההשקעה והמסירות הרבה של הצוות החינוכי".

בתמונה: חיה רובינשטיין, מנכ"לית "תמר אריאל"

Related Post

חוזרים לשגרה

Posted by - 29 באוגוסט 2019 0
רועי אזולאי, מאמן אישי המתמחה בהדרכת הורים, מספק במיוחד לקוראי השבוע בנתניה: טיפים חשובים לקראת החזרה לשגרה לילדים מתבגרים – …

מתחדשים

Posted by - 2 באוגוסט 2021 0
מינהל התפעול בעירייה החל בעבודות הרחבה של מתנ"ס נאות גנים בכ-350 מ"ר נוספים, זאת במסגרת הליכי ההתחדשות העירונית בשכונות נתניה.…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות