תמיד היה אינטרנט: הכרויות אונליין גם בתקופת הקורונה

9 0

בשיתוף אתר הכרויות החצי השני

עולם ההכרויות זכה להתפתחות משמעותית ביותר בעקבות עידן האינטרנט, ולאחר מכן במהלך מהפכת הסמארטפונים והאפליקציות אשר הכניסו את האפשרויות של יצירת הכרויות המבוססות גם על מיקום גיאוגרפי בזמן אמת. בעוד בשנים האחרונות נערכו כבר אינספור חתונות של זוגות אשר הכירו דרך עולם ההכרויות באינטרנט ובאפליקציות, מעניין לבחון – למי מתאימות הכרויות באינטרנט ובאפליקציות ומדוע, בפרט בתקופת הקורונה? כיצד ניתן ורצוי לפעול במסגרת האתרים והפלטפורמות המקוונות להכרויות במידה ומעוניינים בהכרויות רציניות, משמעותיות וארוכות טווח?

הכרויות באינטרנט ובאמצעות אפליקציות ייעודיות – למי זה מתאים ומדוע?

אתרי הכרויות באינטרנט ואפליקציות ייעודיות להכרויות (אשר במקרים רבים פשוט מהוות גרסה של אתר ההכרויות המותאמת לסלולארי ולטאבלט) מתאפיינים בכמה יתרונות בולטים ביותר אשר הופכים אותם לאחד הכלים העיקריים והמבטיחים ביותר עבור כל מי שמחפש/ת אחר בן/ת זוג חדשים, כאלו אשר יתאימו להם באמת ויהוו פרטנרים לקשר משמעותי וארוך טווח. כמעט מיותר לציין כי בתקופת הקורונה כל זה הופך לרלבנטי שבעתיים – ניתן להמשיך בחיים (לפחות בכל הנוגע להכרויות עם אנשים חדשים), שכן תהליך הסינון וההיכרות מתרחש אונליין (או בקשר טלפוני בעקבות ההיכרות המקוונת), והפגישה עצמה "בפועל" יכולה להתקיים לאחר שכבר מבססים היכרות ראשונית.

 טכנולוגיה זו מאפשר לבצע התאמות מדויקות ומבוססות ביותר, בטח ביחס לעולם ההכרויות של פעם, אז מרבית ההכרויות היו מבוססות על מראה חיצוני או על המלצה כללית ובלתי מבוססת.

באמצעות אתרי הכרויות ואפליקציות, אליהן ניתן להזין פרטים רבים וכך לאפיין כל משתמש ומשתמשת, ניתן ליצור הכרויות מבוססות הרבה יותר, כאלו בעלות סיכוי גבוה ומשמעותי להצליח לאורך זמן. לכן, מתאימות פלטפורמות אלו כמעט לכל קבוצות וחתכי האוכלוסייה השונים (וזו הסיבה לכך שהן פופולאריות, מצליחות ונפוצות כל כך כיום). אתרי הכרויות ואפליקציות ייעודיות מתאימות גם ובמיוחד עבור הכרויות בגיל השלישי, כמו גם הכרויות פרק ב', וספציפית עבור אנשים המחפשים אחר קשר רומנטי מעמיק וארוך טווח. הכרויות למטרת חתונה, או לכל הפחות כוונה אותנטית לחיים משותפים יחד.

כמובן שאפליקציות מסוימות מתאימות גם (ואולי בעיקר) למטרת הכרויות "שטחיות" וקצרות טווח, ובפרט כאלו המיועדות לסקס ולא הרבה מעבר לכך, אך אלו הן אפליקציות הידועות ככאלו. לעומתן, ניתן למצוא אתרים ואפליקציות ספציפיות המתמחים בהכרויות מעמיקות וארוכות טווח, הכרויות למטרות חתונה וחיים משותפים יחדיו. "החצי השני" מהווה דוגמה מובהקת לכך.

להשתמש בטכנולוגיה ליצירת הכרויות משמעותיות ולמטרות חתונה – החצי השני

כאמור, עבור כל מי שמחפש/ת אחר הכרויות משמעותיות וארוכות טווח, כאלו בעלות סיכוי טוב להסתיים בחתונה ובחיים משותפים, אתר (ואפליקציה תואמת) לדוגמה שכדאי להכיר הוא "החצי השני, – הייחודיות של אתרים מסוג "החצי השני" היא באופן בו הם פועלים והמטרה העיקרית לשמה הם פועלים – יצירת הכרויות משמעותיות, למטרות חתונה וכו'. כיצד פלטפורמה זו עושה זאת? באמצעות בניית מאגר איכותי ומסונן היטב של נשים וגברים המעוניינים כולם בהכרויות למטרות רציניות בלבד. מאגר זה מכיל את הנתונים והמאפיינים החשובים והמרכזיים של כל אחת ואחד, ומבצע התאמות על בסיס זה. התאמות בין אקדמאיים, למשל, הן דוגמה לדרך פעולה יעילה מאין כמוה ביצירת הכרויות בעלות סיכוי טוב לשרוד ולהעמיק, בהן נוקטים באתרים כמו "החצי השני".

ה"אני מאמין" של אתר מסוג זה, הפועל באמת ובתמים ליצירת הכרויות משמעותיות וארוכות טווח ובעלות סיכוי טוב להגיע לכדי חתונה, מבטיח כי לקוחותיו נהנים מהסיכויים הגבוהים ביותר בנמצא למצוא את אהבת חייהם…

מחפשים הכרויות אונליין? היכנסו לאתר הכרויות החצי השני לבעלי השכלה גבוהה המחפשים קשר רציני. האתר פעיל למעלה מ-28 שנות. הירשמו חינם והצטרפו למעגל החברים!

קרדיט לתמונה: pixabay

Related Post

ח(כ)מין בחמישי

Posted by - 23 בינואר 2020 0
במפגש השני בסדרת "ח(כ)מין בחמישי" אשר התקיימה בשיתוף "רגעים" העמותה לחינוך בלתי פורמלי מיסודה של עיריית נתניה ועמותת חזון לאומי,…

השבוע בכפר יונה: R U OK

Posted by - 14 בספטמבר 2022 0
בניין עיריית כפר יונה החדש הואר ביום חמישי שעבר, בצבע צהוב, כדי לציין את יום R U OK?  – יום…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות