תיקי עור איטלקי Tuscany Bags

8 0

כולנו שמענו סיפורים על הסטנדרט המיתולוגי שעור איטלקי אמיתי קובע לעולם /עור איטלקי ידוע כאחד העורות הטובים בעולם והוא מבוקש בקנה מידה עולמי.

תיקי עור איטלקי נוטים לעלות לא מעט והפכו במהרה למרכיב העיקרי של כל קולקציית אופנה. אבל מדוע זה כך ? האם באמת העור האיטלקי הוא הטוב ביותר?

ובכן, זו שאלה מסובכת לענות עליה מכיוון שאפילו עור באיטליה יכול להשתנות מאוד מבחינת האיכות. אבל לפני שאנחנו נותנים את פסק הדין, בואו נסקור כמה מההיבטים מדוע תיקי עור איטלקי מוכרים ואהובים על רבים. זה גם יעזור להבין מהו עור באופן כללי.

העור הטוב ביותר בסביבה

תיקי עור איטלקי טובים יותר מבחינת איכות ועמידות בהשוואה ישירה לאותו סוג עור ברחבי העולם. איכות העור נקבעת על ידי שני הגורמים עיקריים .

ראשית, איכות חומר הגלם – עור בעלי חיים. זה המקום שבו מתחיל ייצור העור ויש חשיבות מכרעת לכך שיש יריעות עור באיכות מעולה המוכנות לשימוש עבור המוצרים הסופיים. ככל שהחיות טופלו טוב יותר, העור שלהן יהיה טוב יותר. זה אולי נשמע מספיק פשוט, אבל זה לא כל כך ברור לחלק מהאנשים. האיטלקים מתגאים במורשת ייצור העור שלהם, ולכן יש להם חוקים ומדיניות נוקשים מספיק המבטיחים שבעלי חיים יטופלו טוב יותר מאשר ברוב מדינות אחרות לייצור עור.

הגורם העיקרי השני הוא מסורת ייצור העור. מסורת שעוברת בירושה על ידי דורות רבים מלפני מאות שנים, מה שמעניק לאיטלקים יתרון חזק בזכות הידע המתקבל שלהם, ומניב עור באיכות גבוהה יותר ממה שיצרני עור אחרים יכלו להשיג מאותו עור בעלי חיים איכותי. זו לבדה סיבה מספיק טובה לרכוש תיקי עור איטלקיים.

לכן, השילוב של שני הגורמים העיקריים הללו, נותן לנו עור באיכות עילאית שזיכה את האיטלקים במוניטין שיש להם כרגע.

מסורת וטיפול

 המסורת היא סופר חשובה על מנת לקבל את העור האיכותי ביותר. אחרי הכל, ישנם שלבים רבים הכלולים מרגע קבלת העור במפעל ועד לרגע ייצור יריעות העור הסופיות.כאשר כל שלב חשוב מאוד לתוצאה הסופית.

אחד השלבים המרכזיים להכנת תיקי עור איטלקי איכותי הוא תהליך "השיזוף".  כאשר העור הופך למעשה לעור שאנחנו מכירים ,על ידי תהליך עצירת התפרקות העור כדי להבטיח את שימור העור לטווח ארוך.

מאמרים רבים כותבים על העובדה שהאיטלקים משתמשים רק "בשיזוף צמחי" בתהליך ייצור העור שלהם, וזה נכון במידה רבה, אבל לא לגמרי. כן, זו הדרך המועדפת עליהם, כי העור הסופי פשוט מהמם, אבל זה לא תמיד ישים מבחינה כלכלית. לכן, מחיר יכול להוות אינדיקטור טוב יותר למה זה שזוף צמחי ומה לא.

דרישה עולמית

תמיד היה ביקוש עולמי לתיקי עור איטלקי. העולם רוצה איכות ,והיצרנים האיטלקיים תמיד מספקים. עובדי עור מעבירים מסורת זו במשך מאות שנים לדור הבא. סודות מסחריים וחומרים ספציפיים למיקום הובילו לכך שעור איטלקי הוא משהו שניתן לייצר רק באיטליה. הוא הפך למותג בפני עצמו, והציב יצרני עור רבים באיטליה על המפה העולמית.

גם אם נשתמש באותן שיטות ייצור כמו היצרנים האיטלקיים המסורתיים, לא תהיה השוואה בין השניים. עור איטלקי כל כך מבוקש כי הוא הטוב ביותר. פשוט אין כמו עור איטלקי.

האם העור האיטלקי הוא הטוב ביותר?

אני מניח שכבר הבענו את דעתנו על השאלה "האם העור האיטלקי הוא הטוב ביותר?". זה בוודאי שכן. כל מה שעשוי מעור איטלקי אמיתי שעבר שיזוף ירקות הוא פשוט הרבה יותר טוב וכל כך הרבה יותר יפה מכל דבר אחר שאתה משווה אותו אליו.

אם אי פעם חיפשתם תיקי עור איטלקיים אמיתיים, קולקציית תיקי העור האיטלקית שלנו היא באמת מהממת ושווה לבדוק.

תמונה באדיבות Tuscany Bags

Related Post

למה דווקא מיקור חוץ בהודו?

Posted by - 25 בפברואר 2021 0
בעולם היי – טק המילה מיקור הינה מוכרת וידועה מזה שנים רבות. התפתחות תעשיית ההיי – טק בעשורים האחרונים הביאה…

car2go מרחיבה פעילותה בנתניה

Posted by - 30 באפריל 2019 0
חברת הרכב השיתופי CAR2GO  מרחיבה את סל הפתרונות לנסיעה שיתופית לתושבי העיר נתניה: מעתה גם לנסיעות מחוץ לעיר. חברת הרכב…

זכויות נכים

Posted by - 24 באפריל 2022 0
ככל שהעולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי, הדרך בה אנו מתקשרים זה עם זה משתנה. זה יכול להיות בעל השפעה עצומה…

ניתוח מוס- שאלות נפוצות

Posted by - 10 בספטמבר 2021 0
ניתוח מוס הוא ניתוח המבוצע בטכניקה מיוחדת ויעילה שמטרתו להסיר גידולים סרטניים מהעור. ריכזנו בשבילכם מידע אודות ניתוח מוס- שאלות…

נישואי העתיד

Posted by - 13 ביוני 2018 0
לאורך השנים האחרונות עברה מחלקת רישום הנישואים בנתניה תהליך התחדשות, עם מרכיבים טכנולוגיים חדשים שנכנסו למחלקה ומעבר למבנה חדש בעיר.…
כלי נגישות