תיקים לנשים :לבחור את התיק הנכון עבורך

8 0

תיק הוא פריט הכרחי בחיי היום יום של כל אישה וגם באירועים, ניתן למצוא בחנויות דגמים, תיקים במגוון רחב של צבעים וגדלים שונים. מתיקי עור ועד לתיקי קנבס או בד. עם זאת, תמיד יש את תיק האידיאלי שיפרגן למבנה הגוף שלך וידגיש את היופי שלך אפילו יותר. ראוי להזכיר שחיוני לנתח גם היבטים נוספים, כמו הפרקטיות של התיק, עמידות החומר, סגנון התיק והנוחות שלו.

איך לבחור תיק ?

1. הפרופורציה של התיק ביחס לגופך

הצעד הראשון הוא לנתח את גודל התיק ביחס לגופך כדי להבטיח איזון ויזואלי. בנוסף לכך ,צריך לבחור דגם מתאים לכל הפריטים החיוניים שאת זקוקה להם בחיי היום יום

לנשים נמוכות ורזות ,תיק  גדול מדי עלול לגרום לחוסר הרמוניה במראה החיצוני, שכן התיק יהיה בולט מאוד.כמו גם, חוסר האיזון החזותי בין אישה גבוהה עם תיק קטן .

2. העדיפו תיק בגודל בינוני

לא משנה אם אתה גבוהה, נמוכה, מלאה או רזה,תיק בגודל בינוני הוא החלק המרכזי בשגרה שלך. מתאים לכל האביזרים שנושאים משך היום ובנוסף, התיק הופך לפריט המשלים את המראה, ומוסיף קסם ואלגנטיות.

רצוי לשאת את התיק על הזרוע או בידיים כדי למנוע נפח לא רצוי בחלקים אחרים של הגוף. עם זאת, אם את רזה או בעלת ירכיים דקות, שווה להשקיע גם דגם קרוס בודי, שנישא על הירך.

3. הימנעו מנשיאת תיקים מתחת לזרוע אם יש לכן ירכיים וכתפיים רחבות. תיקים עם רצועות הנישאים בדרך כלל מתחת לזרועות, יגרעו מהיופי שלך. הסיבה לכך היא העובדה שהרצועה המונחת על הכתפיים מושכת את תשומת הלב לאותו חלק בגוף, ומשווה מראה שהכתפיים שלך רחבות עוד יותר.

באותו אופן, שתיק מושך את תשומת הלב לירכיים, שכן הנפח העיקרי נמצא ממש מעל הירך עצמה. כמו כן, לנשים "רחבות" חשוב להימנע מתיקי Crossbody, שכן התיק מוסיף נפח נוסף לאותו חלק בגוף.

4. חפשו תיקים מגוונים

בחירה בנוחות, עם חומר איכותי, עמיד ורב-תכליתי במיוחד הוא עוד טיפ שאסור לוותר עליו. אחרי הכל,תיקי עור לנשים רב-תכליתיים שנבחרו כהלכה מאפשרים לך להשתמש בהם בהזדמנויות שונות, כגון עבודה, מכללה, פגישות, שעות שמחות ואפילו טיולים.

 חפשי תיקים שמתאימים בעיקר לסגנון שלך ונוחים, אך מבלי לשכוח לקחת בחשבון את הדגם שמדגיש את היופי שלך. יצירה בגודל בינוני,בצבעים ניטרליים ועור אמיתי היא הצעה טובה. למעשה תיקי עור לנשים הם הבחירה הטובה ביותר .ברוב המקרים תיקי עור  איכותי יעלו לא מעט כסף, וכן מדובר על השקעה לא קטנה .זכרו לחפש חנויות המציעות תיקי עור לנשים איכותיים ועמידים, וכי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר עבור כספכם

קרדיט תמונה: tuscany bags

Related Post

זמן לחימה 

Posted by - 18 באוקטובר 2023 0
נשיא המדינה במוקד הלאומי המשולב של מגן דוד אדום: ״אני רוצה לומר לכם תודה בשם כל עם ישראל על הצלת…

למען ההוד הנסתר

Posted by - 10 במאי 2023 0
כמידי שנה נערך בנתניה טקס לזכרו של גיבור הארגון הצבאי הלאומי, ברוך מזרחי, הקבור בבית העלמין הצבאי בנתניה. האירוע בו…
כלי נגישות