תיקון מרזב פנימי: בעיות נפוצות והפתרונות המקצועיים

9 0

למרזבים יש תפקיד אחד: לאגור מי גשם שגולשים מעל הגג ולתעל אותם, עם שיפועים מתאימים, אל צינור שמוביל את מי הגשם לקרקע ורחוק מהחזית והיסודות. למרות שמרזבים הם מחוץ לטווח הראייה וברוב המקרים מחוץ לתודעה, יש להם תפקיד עצום בשלמות המבנית של כל בניין.

מרזב סתום או דולף מייצג בעיות חמורות כמו נזקים מבניים או בעיות בריאותיות. למרות הסיכונים, רוב האנשים שוכחים מהם עד שמשהו משתבש, ובשלב זה עלות תיקון מרזב פנימי תהיה גבוהה בהרבה מאשר אם הייתה מופעלת תוכנית תחזוקה שגרתית והבעיות היו מתגלות בשלב מוקדם יותר.

הניסיון מראה שברוב המקרים מרזבים נוטים להידרדר במהירות, ודורשים שירותי תיקון מרזב פנימי או שיפוצים אינטגרליים על מנת לשמור על תפקודם לטווח הארוך.

חשיבות מציאת פתרונות מקצועיים למניעת צורך בשירותי תיקון מרזב פנימי

כשמגדירים פתרונות למניעת הצורך בשירותי תיקון מרזב פנימי, חשוב לזכור עובדה אחת פשוטה: מרזבים נקיים חשופים הרבה פחות לתקלות מאשר מרזבים חסומים. האמת היא ששני הנושאים הנפוצים ביותר שקשורים לבעיות במרזבים שבעלי בניינים צריכים להתמודד איתן הם סתימות במרזב וסתימות בצנרת.

מערכת מרזבים שאינה תקינה

המפרט וההתקנה של מערכת מרזבים תקינה הם המפתח למניעת בעיות עתידיות. בחירת העיצוב, חומר הבסיס ושאר הפרטים האחרים של הפתרון הסופי, צריכים לקחת בחשבון את מיקום הפרויקט, מיקום התקנת המרזב והיבטים אחרים כגון קיומם של עצים בסביבה.

אחרת המרזב לא יבצע כראוי את תפקידו וככל הנראה יגרום לבעיות במהירות, מה שמוביל לצורך בהזמנת שירותי תיקון מרזב פנימי.

מיקום שאינו תקין של צינורות מרזבים, או אם אין מספיק מהם, עלול להוביל למצב של מים עומדים ועולים על גדותיהם בתקופת גשמים. מים עומדים יגרמו בין היתר לסחף, חלודה, נזקי ציפוי ופגיעה במערכת תומך המרזב ובגג, כתוצאה ממשקל עודף.

מרזבים משופעים באופן לקוי

על מנת שהמים יזרמו כראוי, מרזבים צריכים להיות מותקנים בזווית מדויקת. המדרון צריך להיות ממוקם בזווית הנכונה, ויש להימנע לחלוטין מאפשרות של מים עומדים, שיקדמו הידרדרות מהירה יותר של המרזב, לא משנה מאיזה חומר בסיס הוא מיוצר.

מרזבים שאינם מנקזים או מרזבים סתומים

הבעיה הנפוצה ביותר שמצריכה שירותי תיקון מרזב פנימי היא סתימה. כשמרזבים נסתמים, הם אינם מסוגלים לנקז כראוי ועלולים להתחיל לעלות על גדותיהם בתקופות גשמים. כאשר המים אינם זורמים כמו שצריך הם עלולים להתחיל לגרום לבעיות. במקרה כזה יש לבצע תיקון מרזב פנימי ולעתים אף החלפה של המזרב, תלוי בחומרת הבעיה.

צריכים לבצע תיקון מזרב פנימי? אצלנו בתיקון ברור מבצעים את כל סוגי התיקונים וההחלפות של מרזבים מכל הסוגים ובכל המבנים – בתים פרטיים, בניינים מגורים, בנייני משרדים ומבנים ציבוריים. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי יעיל, מדויק בהתאם לסוג הבעיה שיש לכם ולבצע תיקון מרזב פנימי יסודי באחריות.

כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר במספר הטלפון 055-9780890 ואנו נשמח לענות לכם על שאלה ולתאם אתכם מומחה שיגיע לראות את הבעיה בזמן שמתאים לכם. חברתנו פועלת בפריסה ארצית ועובדת עם בעלי המקצוע, הקבלנים, האינסטלטורים והשיפוצניקים האיכותיים והמובילים בישראל.

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות