תיכון מט"ד נתניה – זוכה פרס החינוך הארצי של החמ"ד

8 0

הישג גדול לתיכון הטכנולוגי הדתי בנתניה, שזכה בפרס החינוך הארצי של מנהל החינוך הדתי לשנת תשפ"ג. בית הספר, המעניק הזדמנות חדשה לתלמידיו, זכה בפרס על הישגים פדגוגיים, חברתיים וערכיים יוצאי דופן.

תיכון מט"ד נתניה, בהנהלתה של רותי עמרני, מאפשר לתלמידיו להגיע לתעודת בגרות מלאה וטכנולוגית. הזכייה בפרס החינוך ניתנה לבית הספר לאור הזינוק באחוזי הזכאים לבגרות תוך שנים ספורות בלבד. ועדת הפרס ציינה גם את המודל הייחודי שפותח בבית הספר לטיפול רגשי, הנותן מעטפת רחבה לתלמיד ומוכיח שיפור משמעותי בביקור סדיר. 

בית הספר מציע מגמות טכנולוגיות שונות והשנה אף משתתף לראשונה בפיילוט מגמת תחבורה מתקדמת. לצד זאת, ניתנים קורסי העשרה המאפשרים אופק תעסוקתי לתלמידים, כגון קורס ריתוך, תיקון טלפונים ניידים ומקצועות היופי. במט"ד מאמינים במענה הוליסטי לכל תלמיד וניתן דגש מיוחד על מענים רגשיים וטיפוליים. 

חברי וועדת הפרס התרגשו מאד בביקורם בבית הספר: "הצוות האנושי והאוהב שרוצה להוציא מכל אחד ואחת את המקסימום, הוא פשוט נפלא. מצאנו צוות מלוכד, מקצועי, מחויב למשימה ומסור. זה הדבר המשמעותי שמאפשר את כל הטוב הזה בבית הספר. אתם נוגעים פה בנשמות שזה הצלת חיים, זו גבורה של הצוות וגבורה של התלמידים. פשוט שיעור לחיים".

בתגובה לזכייה, אמרה רותי עמרני, מנהלת בית הספר: "ההתרגשות גדולה. אנחנו שמחים שרואים את העשייה והמסירות של הצוות למען התלמידים. הזכייה בפרס הסבה לצוות ולתלמידים גאווה עצומה בתהליכים הגדולים שנעשים כאן מדי יום ביומו. הצלחנו לעשות שינוי משמעותי ומהותי בבית הספר ובחייהם של התלמידים וזה שכרנו האמיתי."

Related Post

נתניה במגרש של הגדולים

Posted by - 5 באפריל 2022 0
בשבוע שעבר לראשונה מאז פרוץ משבר הקורונה לפני שנתיים נפתח יריד התיירות הבינלאומי 2022imtm באקספו תל אביב, התערוכה כללה כ-80…

נבחרים מהספרים

Posted by - 22 ביוני 2023 0
במסגרת התכנית "נבחרים מספרים" של הספרייה העירונית כפר יונה, ביקרו החודש בספריה יותר מ- 500 תלמידי כיתות א' נלהבים מבתי…
כלי נגישות