תיווך עסקי

8 0

מחפשים את ההזדמנות העסקית הבאה? אם רק יצאתם מאקזיט מוצלח או שיש בידכם סכום כסף שאינו מנוצל זה הזמן הטוב ביותר למנף את הפעילות שלכם באמצעות רכישה של עסק קיים. אם אתם בעלי יכולת ניהול מוצלחת תוכלו לנהל מספר פעילויות במקביל וליצור זרם הכנסה שאינו פוסק. בעלי עסקים רבים גילו כי לא כדאי לשים את כל הביצים בסל אחד, ולכן התרחבו לנישות רבות. גלו עכשיו כיצד גם אתם יכולים למנף שנים רבות שאחרים השקיעו בבניית העסק והמוניטין שלו, ולקטוף את ההזדמנויות הללו אחת אחרי השנייה.

אתגר זיהוי ההזדמנויות העסקיות

אחד מהאתגרים הגדולים הוא זיהוי הזדמנויות עסקיות שיובילו לרווח כאשר רוכשים עסק קיים. חלק מהעסקים נוהלו בעבר בצורה לא נכונה, ולכן כאשר הם נרכשים באמצעות שינוי של דרך הניהול אפשר להפוך אותם לרווחיים. עסקים אחרים תמחרו מוצרים ושירותים במחיר נמוך מדי ולכן לא הציגו רווחיות, ויש עסקים שהיו רווחיים בעבר אך לא התקדמו מבחינה טכנולוגית בקצב מספק כדי להתמודד מול מתחרים המתמחים בחדשנות.

אין זה משנה מה הסיבה שהעסק מוצע כעת למכירה, מה שחשוב הוא לזהות את היעד אליו הוא יוכל להגיע כאשר אתם תנהלו אותו. את זה אפשר לבצע באמצעות בחינה של כמות גדולה של עסקים בנישות שונות, ויצירת תוכנית עסקית מסודרת לפעילות העתידית.

איך מתחילים? באמצעות פניה לסוכנות תיווך עסקים או שימוש באתר המשמש כברוקר לכל דבר, ומציג את העסקים הללו לקהל הרחב. למשל, אתר ברוקרלי יכול להוות הצעד הראשון בדרך לעסק הבא שלכם.

מהו ברוקרלי?

ברוקרלי הוא אתר אינטרנט המתמחה בתיווך בין עסקים כמו גם הצגת הזדמנויות השקעה שונות בישראל ומעבר לים. ניתן למצוא בו מגוון רחב של עסקים קיימים המתעדכן באופן שוטף, ולקבל את המידע הראשוני, לרבות מחיר, על כל פעילות עסקית שעומדת למכירה.

בין השאר ניתן למצוא באתר הזה: בתי מלון שנמצאים למכירה, ומציעים את הנכס ואת כל הריהוט הקיים כולל המוניטין שהעסק בנה. אולמות אירועים למכירה, מסעדות, קווי חלוקה, מכללות, דוכנים, פאבים וברים ועוד מגוון רחב של סוגי עסקים.

שירות תיווך אישי לעסקים

אפשר גם לפנות לשירות האישי של תיווך עסקים ולקבל מידע על עסק שעדיין אינו נמצא באתר. למשל, אם אתם מחפשים מספרות בעיר שאינה מופיעה, מתווך מומחה יוכל להציע עבורכם לבעלי מספרות באזור הגיאוגרפי הזה הצעה לרכישת העסק. אינכם צריכים לעשות דבר. כל המשא ומתן, החל מרגע ההסכמה על מכירת הנכס מתבצע עבורכם, ואתם יכולים ליהנות בסופו מעסק שנמצא בבעלותכם ומתחיל להכניס תשואה נאה כבר מהיום הראשון.

אנו משווקים את העסקים במחיר השוק שלהם, ולכן אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שלא תשלמו סכום גבוה יותר משווי הנכס בפועל. אחרי שנים רבות של הכרות עם תחום הנדל"ן העסקי אנו יכולים להצביע על היתרונות והחסרונות של כל עסק ולעזור לכם לבחור את פורטפוליו הנכסים שתרצו לרכוש.

לנהל לבד או למצוא שותפים?

כאשר רוכשים עסקים חדשים לפעמים קל יותר לעשות זאת עם שותף לדרך. במקום לרכוש רק עסק אחד תוכלו לרכוש שני עסקים שבהם אתם מחלקים את זמנכם.

אם אתם טיפוסים יותר "סוליסטיים" שאינם מתחברים לשותפויות תוכלו כמובן לנהל את העסק בעצמכם, ולהעסיק עובדים שיהיו תחתיכם. באופן זה תוכלו למנף את הניסיון של כל אחד מהם בחברות ובעסקים קודמים.

חלק מבעלי העסקים שרוכשים עסק קיים בוחרים להמשיך ולהעסיק את העובדים שפעלו תחת ההנהלה הקודמת. הדרך הטובה ביותר היא לראיין אותם, ולזהות את העובדים היעילים ביותר שבאמת מעניקים ערך מוסף לעסק. כך, אתם ממנפים את הנכס שלכם עד למקסימום ונהנים מההון האנושי כחלק בלתי נפרד מהעסקה שביצעתם.

קבלו מאיתנו את כל ההמלצות

אתר ברוקרלי אינו רק לוח מודעות של עסקים. אנו מכירים את התחום לעומק ויכולים ללוות אתכם יד ביד כדי שתפיקו את המירב מכל עסקה שאתם מבצעים באמצעותנו.

אין זה משנה אם אתם חדשים לחלוטין בעולם העסקי או שוחים בו שנים רבות. אין זה משנה אם יש לכם תואר במנהל עסקים או שלמדתם את התחום בחברה משפחתית בה פעלתם.

כל אחד יכול לקבל עצה מאדם שעבר כברת דרך בעולם העסקי, למד מהטעויות העבר וכעת יכול להיות יועץ מקצועי בתחום הנדל"ן העסקי ושיווק העסקים הקיימים. אנו נמצאים כאן כדי לתת יד מכוונת, להמליץ ואפילו לחשוף אתכם לעוד שיקולים שלא הכרתם בעבר בהחלטה לרכוש עסק. כל זאת, כדי שתתחילו מנקודת המוצא הטובה ביותר כבר מהיום הראשון שבו תצעדו למשרד החדש שלכם.

לסיכום, תיווך עסקי אינו רק דרך לחבר בין בעלי עסקים המעוניינים למכור את החברה שבבעלותם לקונה פוטנציאלי. מדובר בליווי בדרך להקמה של עסק חדש, משופר, שממנף את כל היתרונות של החברה בבעלות הקודמת ויוצק אליה את אופיו וחזונו של הבעלים החדש. בברוקרלי אנו נמצאים שם עבורכם לכל שאלה, ושמחים להציג בפניכם את ההזדמנויות העדכניות ביותר בנישות רבות בכל רחבי הארץ.

תמונה: freepik

Related Post

זוכרים ולא שוכחים

Posted by - 18 באפריל 2023 0
בערב יום השואה הקרוב נערך במרכז קהילתי גלי ים טקס יום השואה ואחריו הסרט "כפר הילדים המיוחדים של סאלי ביין".…

הכול על מטבחים מודרניים

Posted by - 25 בדצמבר 2018 0
בשנים האחרונות אפשר לראות מגמה של עיצוב מטבחים מודרניים. עיצוב זה יכול להיות שונה בכל בית, אך באופן כללי ניתן…

לא חגורים

Posted by - 3 ביוני 2020 0
במדגם שנערך בשבעות האחרונים ע"י אור ירוק נמצא כי שליש מהנוסעים שנצפו בנתניה נסעו ללא חגורת בטיחות. מתנדבי עמותת אור ירוק…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 16 בדצמבר 2021 0
התיקו 1:1 מול הפועל תל אביב אותת שמכבי נתניה חייבת להתחזק בינואר, משחק בינוני ומטה, שוב הקבוצה שמטה יתרון, בתום…

הדפסה על חולצה בעיצוב אישי

Posted by - 20 בדצמבר 2022 0
הדפסה על חולצה בעיצוב אישי היא אחת ההדפסות הכיפיות שיש, בהדפסה זאת ניתן להיות מקוריים ויצירתיים וליצור הדפסה על חולצה…
כלי נגישות