תחרות הסרטים למען הסביבה והקיימות בנתניה

10 0

בשבוע שעבר, הוכרזו שלושת המקומות הראשונים בתחרות סרטוני הסברה לשמירה על הסביבה  – שמקיימת עיריית נתניה בשיתוף המכללה האקדמית נתניה. מבחר הסרטים בנושאי קיימות נועדו בין השאר גם לקדם את המודעות לתחומי הסביבה.

תחרות סרטוני סביבה של סטודנטים מבית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה הגיעה לסיומה ביום חמישי האחרון עם טקס הענקת תעודות ופרסים שהתקיים בכיכר העצמאות החדשה. עיריית נתניה- אגף איכות הסביבה ומנהלת מרכז העיר בשיתוף מכללת נתניה, מקיימת זו השנה השנייה תחרות סרטוני סביבה, יצירות  סטודנטים ממגמת התקשורת במסגרת הקורס "מהפיכת הסרטונים", בהנחייתו של ד"ר אמיר הר-גיל.

 

שיתוף הפעולה של עיריית נתניה ומכללת נתניה נועד לקדם נושאים סביבתיים ולהעלות מודעות בקרב התושבים לשמירה על המרחב הציבורי וצמצום הפסולת בעיר, באמצעות מסרים חווייתיים. הסרטונים, יצירת הסטודנטים, עסקו במחזור, שמירה על חופי הים, נזקי הפלסטיק ועוד נושאים הקשורים לאיכות הסביבה. בחלק מהליך שיפוט אינטראקטיבי ומשולב, תושבי העיר לקחו חלק בתהליך ההצבעה ויחד עם ניקוד השופטים הוכרזו 3 המקומות הראשונים.

 

בפרס הראשון ובפרס סרט חביב הקהל, זכה הסרט "עולם חנוק" שיצרו הסטודנטים לתקשורת: איתי גנור, רותם לוי, נטלי פוגיבה, גל שני. בפרס במקום השני זכה הסרט:  "בנתניה ממחזרים" שיצרו הסטודנטים לתקשורת: מולה אסרה, ענת ציטרון, מיכל סולברג, רעות תירם. בפרס במקום השלישי זכה הסרט: "סוף העולם והיוצרת" שיצרה הסטודנטית לתקשורת: שחף לאופר.

ד"ר אמיר הר-גיל הודה לעירייה ולסטודנטים, פרופ' ענת פירסט מבי"ס לתקשורת ברכה על שיתוף הפעולה עם העירייה והדגישה את החשיבות לנושאי הסביבה שנמצאים על סדר היום. היא העניקה את הפרס השני. ד"ר עידית מנוסביץ', הגיעה לחזק את הסטודנטים ואף העניקה את הפרס השלישי לזוכים. עלוית פרוינד מנהלת מרכז העיר– בירכה את הסטודנטים ואף הציעה לסטודנטים לקחת חלק ביוזמות חדשניות. מרינה אלישע – מנהלת מח' חינוך סביבתי באגף איכות הסביבה, ציינה את החשיבות הרבה לעבודות הסטודנטים להרחבת מעגלי ההשפעה ולהעברת מסרים לקהל הרחב בצורה חווייתית,  וכחלק מהמשאבים הרבים שמשקיעה עיריית נתניה לקידום ערכי הקיימות בעיר.

Related Post

חג המים

Posted by - 5 ביוני 2019 0
חג מתן תורה, חג הקציר או חג הביכורים, זה לא באמת משנה איך תקראו לחג שבועות, כל עוד תשקיעו באאוטפיט…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות