תחפושת בטוחה

7 0

רגע לפני שהילדים בוחרים את התחפושת השווה והיפה ביותר, זו שתביא לילדיכם את הפרס הראשון בתחרות התחפושות, כמה הנחיות בטיחות חשובות בבחירה ורכישת התחפושת.

קניית תחפושת ברשת, מומלץ לרכוש בחנויות מוכרות ולוודא כי התחפושת עומדת בתקנים אמריקאים או אירופאיים (תחפושות שאינן עשויות מחומרים דליקים, תחפושות ללא שרוכים שעלולים להיכרך סביב הצוואר, ללא חלקים חדים או אביזרים שעלולים להיתלש).

הכנת תחפושת ביתית, אם אתם מכינם תחפושת בבית חשוב להימנע משימוש בחומרים דליקים כמו צמר גפן ונוצות. כמו כן, בעת עיצוב התחפושת יש להימנע משימוש בשרוכים וחוטים ארוכים העלולים להיכרך סביב צוואר הילד. 

אביזרים משלימים , קונים רק אביזרים שעומדים בתקן. בודקים שהמוצר מכיל הוראות שימוש בצורה ברורה, כולל שם היבואן, שם היצרן, כתובת ברורה, אופן השימוש והגבלות גיל. נמנעים מאביזרים הנראים ככלי נשק אמיתיים.

איפור, משתמשים רק באיפור הכולל אישור של משרד הבריאות. איפור ללא שם של יצרן/יבואן ואזהרות עלול להיות מסוכן, בייחוד לילדים. 

מסכות, יש להימנע משימוש במסכה לילד מתחת לגיל 8. חשוב לוודא שפתחיי העיניים במסכה מאפשרים שדה ראייה שאינו מוגבל, ושהמסכה מאפשרת מעבר אוויר בחופשיות. יש לשים לב כי בזמן חציית כביש אסורללבוש את המסכה על הפנים.

לא לוותר על נוחות! כדי למנוע נפילות, מוודאים שהתחפושת נוחה לילדים ומאפשרת תנועה חופשית, מקפידים לנעול נעליים נוחות.

עדשות צבעונית, לפני כל שימוש בעדשות יש לעבור הדרכה לשימוש נכון ובטוח. במצבים של אלרגיה או יובש בעין נמנעים משימוש בעדשות ופונים לקבלת טיפול רפואי.

בשיתוף ״בטרם״ 

Related Post

כלי נגישות