שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

11 0

סאגת דיא סבע הגיעה לסיומה, מכבי נתניה תשלם לטוברוק 1.4 מיליון ₪ ובשני הצדדים מרוצים מפסיקת הבורר * כך או כך נראה שסבע ומכבי נתניה יפרדו בסוף העונה * ניצחון צפוי על אשקלון עם הפנים לבני יהודה * בית"ר ירושלים מסתערת על הדאבל

כצפוי ניצחון

מכבי נתניה, ניצחה את הפועל אשקלון, מה שלא גרם לאף אדם ליפול מהכיסא 0:2 קליל ובמחזור הסיום של העונה הרגילה תצא מכבי נתניה למשחק חוץ ב"מושבה" מול בני יהודה, כשהפנים לשלב הפליי אוף העליון.

הבורר פסק וכולם מרוצים

סאגת דיא סבע הגיעה לסיומה, הבורר פסק כ 1.4 מיליון ₪ סכום אותו תצטרך מכבי נתניה לשלם לטוברוק תוך 30 יום. בטוברוק רצו יותר בעוד במכבי דיברו על 100 אלף ₪ ובסופו של דבר כולם נשמעו מרוצים מפסיקתו של הבורר. על פי הסיכום דיא סבע נרכש בסכום המדובר ועתה מכבי נתניה יכולה למכור אותו בכל סכום וברור שערכו של השחקן, גבוה בהרבה מדובר כ 4-5 מיליון ₪.

לאחר עונה לוהטת של סבע הרי שהסבירות שימשיך במכבי נתניה גם בעונה הבאה נמוכה.

עובדים על העונה הבאה

עלייתה של מכבי נתניה לפליי אוף העליון והעובדה שהקבוצה אינה נאבקת על שום תואר, מאפשרים לצוות המקצועי להתחיל ולהיערך לעונה הבאה כשהמטרה לאפשר לשחקנים שלא ראו הרבה דשא העונה, לקבל דקות ולהוכיח את יכולתם כדי שבצוות יקבלו החלטות לגביהם באשר לעתיד. במילים אחרות, מכבי נתניה כבר עובדת על העונה הבאה. מטרת הצוות המקצועי היא להשאיר את רוב הסגל הנוכחי מאחר ובקבוצה ישנן אנרגיות טובות, חדר הלבשה שמח ושחקנים רעבים שהוכיחו את עצמם. יחד עם זאת, במכבי נתניה מתכוונים להופיע בכבוד בפליי אוף העליון ועושים כל מאמץ למנוע נפילת מתח ופתיחה מוקדמת של עונת הרחצה… במועדון יודעים היטב כי למשחקים מול הגדולות בכדורגל הישראלי יגיע קהל רב ויעשו מאמצים לא לאכזב את האוהדים, שכן הופעה מכובדת בפליי אוף העליון תהיה מקדם המכירות הטוב ביותר במכירת המינויים לעונה הבאה.

אין גדולה כמו בית"ר

בית"ר ירושלים היא הקבוצה היחידה בכדורגל הישראלי הנאבקת על שני התארים, שכן מכבי תל אביב והפועל באר שבע הודחו מהגביע בעוד הפועל חיפה אינה נראית כמי שמאיימת על תואר האליפות. במילים אחרות, בית"ר מסתערת על הדאבל. במשחקה האחרון מול הפועל עכו טיילה הקבוצה בדרך לניצחון 0:3 ובאוויר בטדי מריחים תואר, החגיגות שהחלו במשחק עצמו נמשכו גם הרבה לאחריו והקהל בטדי ממשיך לדחוף את הקבוצה. בחצי הגמר תפגוש בית"ר את הפועל קרית שמונה. במחזור הקרוב שיסיים את הליגה הרגילה, תפגוש בית"ר את הפועל רעננה באצטדיון בנתניה, צפוי שאלפי אוהדי בית"ר יגיעו למשחק.

בלעדי !!!

האם דיא סבע יישאר במכבי נתניה??

העונה המוצלחת של מכבי נתניה עלולה לגרום להרבה כאבי ראש בצוות המקצועי בהנהלה. הקבוצה שהחלה את העונה עם שחקנים שלרובם זוהי העונה הראשונה בליגת העל, עשתה הצלחה מקצועית על הדשא וכבר עתה ברור שבכדי להחזיק את השחקנים בקבוצה גם לעונה הבאה יהיה צורך לשדרג את שכרם. הצוות המקצועי שואף להמשיך עם מרבית שחקני הסגל, שכן מדובר בקבוצה צעירה ודינמית. השאלה הגדולה היא האם דיא סבע יישאר בקבוצה? להערכתי הסבירות לכך נמוכה ביותר, שכן סבע הפך למבוקש ביותר בשוק השחקנים ולא מן הנמנע שגם האופציה לשחק באירופה פתוחה. סבע, ירצה להגיע לשכר גבוה מאוד אותו לא יוכל לקבל במכבי נתניה ובמסדרונות המועדון מודעים לכך ולא נראה שיעמדו בדרכו וימנעו ממנו את ההתקדמות המקצועית והכלכלית. זאת כמובן בתנאי שיקבלו בעבורו סכום שיצדיק את שחרורו. הצוות המקצועי כבר החל בהכנותיו לעונה הבאה ובמעקבים אחרי שחקנים, שימלאו את המשבצות החלשות מעונה זו וציפורי השיר מספרות שגם מחפשים מחליף לדיא סבע.

 

Related Post

התעוררות נגד אלימות

Posted by - 21 בינואר 2018 0
מפגן סולידריות בינלאומי הקורא לשים קץ לאלימות נגד נשים, יתקיים גם בחדרה באירוע "מתעוררות"   מפגן הסולידריות הבינלאומי השנתי, 1…

בשורה חדשה לתושבי נתניה ולקהל המעסיקים – מרכז הזדמנות בתעסוקה המספק הכוונה, ייעוץ והכשרה למציאת עבודה

Posted by - 9 במאי 2018 0
עיריית נתניה-מנהל הרווחה והשירותים החברתיים, חנכה בשבוע האחרון את "מרכז הזדמנות בתעסוקה"-הכוונה תעסוקתי לכלל האוכלוסייה וסיוע במתן פתרונות לחסמים שונים.…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות