שפיץ מהיציע

9 0

ניצחון חשוב ביותר 2:1 בקרית שמונה שהבטיח 5 מחזורים לפני סיום הליגה הרגילה, שמכבי נתניה בפליי אוף העליון * הישג ענק למועדון * במכבי נתניה מרגישים שהאוהדים אינם מעריכים את גודל ההישג * בית"ר ירושלים מכוונת לתואר.

סגרו עניין

מכבי נתניה, יצאה לקרית שמונה בידיעה שניצחון יבטיח כמעט באופן וודאי את הכרטיס לפליי אוף העליון. דרפיץ וחניכיו עשו את העבודה וחזרו עם ניצחון ענק 2:1 על קרית שמונה ובכך הבטיחו את מקומם בפליי אוף העליון. הישג ענק למועדון שרק בשנה שעברה עבר פירוק ובעונתו הראשונה בליגת העל הבטיח מקום בין הגדולות בכדורגל הישראלי.

מחכים לסכנין

במחזור הקרוב, תארח מכבי נתניה את בני סכנין, למעשה, זהו המשחק הראשון מתוך 5 משחקים עד סיום הליגה הרגילה, שמבחינתה של מכבי נתניה מהווה הכנה לפליי אוף העליון. סכנין חייבת את הנקודות ומנגד נתניה צריכים להישמר מירידת מתח ומהרכב החסר. כך או כך שום תירוץ לא יצדיק איבוד נקודות.

בטדי רוצים אליפות

בית"ר ירושלים ממשיכה לספק את הכותרות החמות בכדורגל הישראלי, למרות מחאת האוהדים הדורשים מאלי טביב, ללכת הביתה, למרות היציע המזרחי הסגור בשל שירים גזעניים שנשמעו וכל רעשי הרקע, בשלב זה אינם משפיעים ובית"ר הלוהטת  ממשיכה לרסק את יריבותיה. במחזור האחרון, הגיעה מכבי חיפה לטדי הוליכה 1:0 מה שלא מנע מבית"ר לסיים עם ניצחון 1:3 ולאותת באשר לשאיפותיה בדרך לצלחת האליפות, חגיגת האוהדים נמשכה זמן רב אחרי המשחק ביציעים ומחוץ לאצטדיון. בית"ר ירושלים בהחלט יכולה להפתיע במירוץ לתואר ויש לקבוצה מה לומר גם בגביע המדינה. לאחר המקדמה המשכנעת במשחק הראשון מול הפועל כ"ס בו ניצחה הקבוצה. ב"טדי" מריחים תואר העונה, זו הסיבה שלכל משחק אלפי אוהדי בית"ר מגיעים ודוחפים את השחקנים.

בלעדי

גורמים במכבי נתניה מאוכזבים מהאדישות של רוב אוהדי הקבוצה

גורמים במכבי נתניה, הדגישו השבוע, כי רוב אוהדי הקבוצה נותרו אדישים ומקבלים את ההישג כמובן מאליו. אותם גורמים ציינו כי הקבוצה נוצחה רק ב 6 משחקים בשנתיים האחרונות וכי הבטיחה את מקומה בפליי אוף העליון הרבה לפני קו הסיום של הליגה הרגילה ובכל זאת רוב אוהדי הקבוצה נותרו אדישים וכי הקבוצה אינה מקבלת תמיכה בקו ישר לתוצאות ולהישגים. מדובר על עבודה קשה מאוד שנעשתה במועדון בשנתיים האחרונות ובבניית סגל צעיר ותוסס. מכבי נתניה, דורגה במהלך רוב העונה במקומות 5, 6 וכבר הבטיחה את מקומה בפליי אוף העליון. מכבי נתניה עם תקציב שפוי וסגל אלמוני ברובו הוכיחה שבכל הפרמטרים המקצועיים מדובר בקבוצה מבטיחה, שהגיעה להישג הזה לא בכדי. שיהיה ברור, שנה לאחר פירוק ובשנה ראשונה בליגת העל מדובר בהישג השווה לאליפות עבור המועדונים הגדולים. אני לא זוכר, בשנים האחרונות או אם בכלל, קרה בעבר שקבוצה עשתה את הדרך הזו. יחד עם זאת, אסור לצוות המקצועי ולשחקנים להרים את האף וירידת מתח עלולה לפגוע במוניטין של הקבוצה ובמוניטין של השחקנים עצמם אם יהפכו לתיירים כבר מעתה או במילים אחרות אסור ש"עונת הרחצה" תפתח כבר עתה.

במועדון מקווים, שלמשחקים הבאים יגיעו אוהדים רבים, איך אמרו לי שם? "האוהדים צריכים לחבק אותנו על ההישג ולא להישאר בבית, אנחנו רוצים יציעים מלאים והערכה להישגים המקצועיים". היו שציינו כי שינו גרעין אוהדים , שאכן מלווה את הקבוצה לכל משחק ומעניק אווירה ביתית לקבוצה אך בעונה כזאת אפשר לצפות להרבה יותר אוהדים.

 

Related Post

מהנדס העיר מסיים את תפקידו

Posted by - 14 בינואר 2018 0
אחרי שלוש וחצי שנים בתפקיד, יוצא מהנדס העיר לשוק הפרטי   מהנדס העיר חדרה אינג' נועם גרייף מסיים את התפקיד,…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 24 בפברואר 2022 0
תיקו 1:1 מאכזב למכבי נתניה במושבה, משחק פושר של הקבוצה שלא ידעה לשמור על יתרונה ובעקבות התיקו ירדה למקום השביעי,…

דלת לחיים

Posted by - 2 בינואר 2018 0
  בבוקר זה הוזמנו הורי התלמידים להרצות בהתנדבות לתלמידים בכל נושא בו הם עוסקים, מתמצאים או בקיאים. זו הייתה הזדמנות…

"עונת הרחצה נפתחת"

Posted by - 15 באפריל 2024 0
עיריית נתניה הקדימה את פתיחת העונה ופתחה בתאריך 9.4 ארבעה חופים לרווחת התושבים – סירונית א' (סוכה הפתוחה לאורך כל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות