שער חשמלי עבור חניה פרטית- מה חשוב שתדעו?

9 0

שמירה על מקום החנייה שלכם ללא ספק מהווה דבר חשוב ביותר. לא מעט אנשים מבינים כיום כי בכדי לשמור על מקום החנייה שלהם, עליהם לבחור מחסום לחניה איכותי אשר יאפשר להם לשמור את מקום החנייה בצורה הטובה ביותר. ניתן למצוא סוגים שונים של מחסומי חנייה ועל כן, טרם בוחרים את המחסום הרלוונטי, כדאי לשים דגש על מגוון פרמטרים שונים לרבות: איכות המחסום, העמידות שלו, היכולת שלו להבטיח את השמירה הטובה ביותר על החנייה הפרטית שלכם ועוד. אחד מסוגי המחסומים הטובים ביותר עבור חנייה פרטית כיום הם שערים חשמליים.

כיצד תבחרו שערים חשמליים?

שער חשמלי מהווה כאמור כיום מחסום חנייה מתקדם ואיכותי. טרם בוחרים את השער יש צורך להביו כי ישנם פרמטרים שונים שיש לשים עליהם דגש טרם אתם בוחרים בשער הרלוונטי לכם. חשוב מאוד שתדעו כי ניתן למצוא כיום סוגים שונים של שערים חשמליים לחנייה לרבות, שערים המתאימים עבור חנייה יחידה, שערים המתאימים עבור שמיריה על כמה חניות, שערים המתאימים למתחם פרטי עם שביל גישה שמוביל לכמה חניות ועוד ועל כן, יש לבחור את השער קודם כל בהתאם למטרה ולייעוד שלו. מעבר לכך, חשוב מאוד לשים דגש על תדירות השימוש, כאשר יכול להיות הבדל בין שימוש פרטי המשותף לכמה משתמשים לבין שימוש פרטי הרלוונטי לאדם אחד, מבחינת כמות הפעמים שבהם השער ייפתח וייסגר.

מעבר לכך, כדאי להחליט האם השער צריך לספק הגנה מפני פריצה של כלי רכב או מפריצה של פורץ רגלי. כמובן שגם המהירות של פתיחת וסגירת השער מהווה פרמטר שיש לשים עליו דגש. לא פעם שער שפועל בצורה איטית יכביד על המשתמש ואף יעכב אותו.

סוגים של שערים חשמליים

ניתן למצוא סוגים שונים של שערים חשמליים כיום, כך לדוגמא:

שער זרוע שמהווה את שער המחסום החשמלי המוכר ביותר. מדובר על שער הנמכר במחיר הזול ביותר, הוא מהיר תגובה, פשוט להפעלה והוא יכול להיות מונע על ידי מנוע מכאני רגיל. יחד עם זאת, מדובר על שער שאיננו מספק הגנה מפני הולכי רגל ויש לקחת זאת בחשבון.

סוג נוסף הוא שער נגלל. מדובר על שער שנגלל למעלה וכאשר הוא סגור הוא יוצר סגירה מוחלטת של החלל. היתרון שלו הוא שניתן לאחסן בחלל שהוא מגן עליו ציוד נוסף, אך הוא יקר באופן יחסי.

סוג נוסף של שער הוא שער כנף. מדובר על שער שנפתח כמו דלת או שתי דלתות והוא מומלץ להתקנה במקומות שבהם לא אפשרי להתקין שער נגלל. החיסרון שלו הוא שיש צורך להשאיר שטח פנוי עבור פתיחת הדלת.

שער נוסף הוא שער על מסילות שהוא למעשה שער שנע הצידה על המסילה והוא מספק רמה גבוהה ביותר של ביטחון נגד רכבים מתפרצים. הוא שוקל לא מעט ועל כן, יש להשתמש עבורו במנוע אלקטרו הידראולי אשר מייצר כוח משמעותי.

קרדיט תמונה : freepik

Related Post

בניית אתרים בוורדפרס

Posted by - 2 בדצמבר 2018 0
קידום אתרים היא מלאכה מאתגרת בימינו, במיוחד כאשר גוגל הפך להיות "חכם" כל כך עד כי כל טעות או תוכן…

מידע אודות זיווד הרכב

Posted by - 31 בינואר 2023 0
הגיע הזמן לקנות רכב גדול יותר שישמש אתכם כרכב עסק ואפילו יש לכם בראש כבר חברה או אפילו כמה דגמים…
כלי נגישות