שנת לימודים בטוחה בדרכים

1 0

לקראת פתיחתה של שנת לימודים חדשה, נערכה בעיריית חדרה פגישת עבודה משותפת של מטה הבטיחות העירוני עם נציגי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

שם כתב: ברק גולן

מ"מ ראש העיר ניר בן-חיים, המכהן גם כיו"ר מטה הבטיחות העירוני, כינס בלשכתו ישיבת עבודה במסגרת ההיערכות העירונית לפתיחת שנת לימודים בטוחה בדרכים.

מלבד בן-חיים השתתפו בישיבה גם מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים נדב ליפשין, וכן נציגי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (רלב"ד), יעקב זכריה מנהל מרחב מרכז של הרלב"ד, ורונית גלזר-דביר מנהלת אזור שרון צפון  ברלב"ד.

הישיבה נועדה לקדם פרויקטים בנושא בטיחות והתנהלות נבונה בדרכים, בייחוד לקרא פתיחתה של שנת הלימודים תש"פ.

נציגי הרלב"ד סקרו בפני בן-חיים את פעילות הרלב"ד בחדרה, כולל תוכניות מיוחדות לעיר, ודנו בתקציבים המיועדים ליישום התוכניות השונות. בישיבה נדונות שורה ארוכה של נושאים, והוחלט לקיים ישיבות המשך לבדיקת סטטוס הטיפול וקצב קידום הנושאים המשותפים.

לדברי בן-חיים, לאור חשיבותם של הנושאים שהועלו, הוא צפוי לערוך סיורים וישיבות עבודה עם צוותים מקצועיים כדי לקדם בשיתוף העירייה והרלב"ד את יישום התוכניות לשיפור תשתיות והגברת הבטיחות בדרכים.

עוד צוין כי כמדי כל שנת לימודים, נערכת מחלקת אחזקת כבישים לצביעת כלל מעברי החצייה וחידוש התמרורים בקרבת מוסדות החינוך.

כמו כן, לקראת פתיחתה של שנת הלימודים החדשה נערכת העירייה למבצע משולב יחד עם יחידת השיטור העירוני, הפיקוח העירוני, ומתנדבי המטה העירוני לבטיחות בדרכים, בשיתוף עם הרלב"ד, משרד החינוך, אגף זה"ב ואורח חיים בריא, וכן עם ארגון מורי הנהיגה, והנהגת ההורים העירונית, לפתוח את שנת הלימודים בנוכחות מלאה בשטח. לצורך כך חולקו המשימות, והוחלט כי מטה הבטיחות העירוני יחלק להורים אפודים זוהרים, וישבץ את ההורים והמתנדבים במעברי החצייה בקרבת מוסדות החינוך.

Related Post

ראש העיר באתר מוזיאון הרפואה

Posted by - דצמבר 10, 2018 0
ראש העיר סייר באתר הבנייה של  המוזיאון לרפואה המוקם במתחם טכנודע חדרה, והביע שביעות רצון מקצב העבודות.  ראש העיר צביקה…

מדע ואגדה

Posted by - נובמבר 18, 2018 0
פעילות של ילדי הגנים במרכז ח"ץ בטכנודע חושפת אותם לעולם המדע והטכנולוגיה באמצעות אגדות מוכרות והתנסות חווייתית. ילדי הגנים בחדרה…

מעודדים מנהיגות נשית אזורית

Posted by - יולי 28, 2019 0
שיתוף פעולה של הוועדה לקידום האישה בעיריית חדרה והאגף לקידום מעמד האישה של ויצו הניב תוכנית לעידוד אקטיביזם חברתי ומנהיגות…

לינק לעידן הדיגיטלי

Posted by - יוני 3, 2019 0
תוכנית "לינק 20" החלה לפעול במרכז הצעירים העירוני במטרה לקדם השתתפות של צעירים עם מוגבלות בתחומי השכלה, תעסוקה, דיור, פנאי…

גינת כושר ביצחק שמיר

Posted by - ינואר 14, 2020 0
במסגרת פיתוח דרך יצחק שמיר הוקמה גינת כושר על תוואי הדרך, להנאת העוסקים בהליכה ובפעילות גופנית לאורך המסלול מאת ברק…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות