שנה מתוקה כדבש, רגע לפני יום כיפור יוצאים לתרום דם וגם – מי התארחה בערב הפרשת חלה המסורתי בבוטיק של זיווה

7 0

ואם בדבש עסקינן רעיית נשיא המדינה מיכל הרצוג, אירחה מפגש עם דבוראי ישראל ונציגי מועצת הדבש, שהוזמנו על ידה ועל ידי הנשיא יצחק הרצוג. בין הדבוראים, השתתפו- משפחת סימון מכפר סירקין, הדבוראית יערה סימון , ילדיה שירה ועומר, ודבש סימון ובתו דניאל . המפגש הוקדש לתופעת היעלמות הדבורים עקב משבר האקלים. צילום: מארק ניימן. 

רגע לפני יום כיפור יוצאים לתרום דם.

כאמור זוהי השנה ה-26 שבה יקיימו את מסורת התרמות הדם המיוחדות, אשר באופן מיוחד מתקיימות בשני מועדים בשנה: ערב יום הכיפורים וביום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה. במהלך למעלה מ-25 השנים בהן מתקיימות התרמות הדם המיוחדות, נאספו אלפי מנות דם ששימשו להצלת חייהם של אלפים רבים. צאו לתרום ולהציל חיים.

במהלך ראש השנה למעלה משלושים ושישה אלף בני אדם הגיעו ונבדקו למעלה ממאה ועשרים מתחמי הבדיקות המהירות של מגן דוד אדום ברחבי הארץ שתוגברו מראש בכוח אדם על מנת למנוע עומסים. מבין הנבדקים נתגלו 694 חיוביים לקורונה (1.89%). צוותי מגן דוד אדום יצאו גם בשליחות מדינת ישראל לאוקראינה, החלו לבצע בדיקות מהירות לקורונה לרבבות המתפללים. במתחמים הוצבו עשרות עמדות לשירותם של השבים לישראל. רק בריאות לכולנו. צילום: דוברות מד"א.

כמדיי שנה נערך בבוטיק של זיווה "וולף אנד סגל" שנמצא בקניון פולג בעיר ערב הפרשת חלה עם הרבנית שושנה מלול. זיווה שמלבישה רבים מנשות השכונה מקפידה להרים את הערב היוקרתי באופן קבוע בכל שנה, השנה כיבדו בנוכחותם ראש העיר מריים פיירברג , סגנית ראש העיר טלי מולנר , שלי גרינברג מנהלת הפלנתניה ועוד טובות ורבות שהגיעו לקחת חלק בערב המרגש.

 כרמל דהרי האלוף הפיק לאחרונה את מופע פתיחת השנה החדשה

במלון דיוויד ים המלח המפואר המופע המרכזי של רותם כהן שהחל לרוץ עם מופע חדש

המופע הראשון התקיים בקיסריה והשני הגיע עד למלון דיוויד בים המלח. שיהיה המון בהצלחה.

אפרים בולמש  היה שגריר העיר ביום העצמאות של מולדובה  שם פגש  שגרירים ונציגי מדינות שהגיעו לארוע  ,שם שיווק את העיר נתניה כהרגלו בקודש . בתמונה עם שגרירת  מולדובה גבריאלה מורנו.

מנשה ישראל התותח עם בניו איתמר ונהוראי  באומן . גם תפילות גם בילוי . הם כבר  מחכים לשנה הבאה . צדיקים עוד בחייהם . שנה טובה אלופים.

מציצים חוגג לכם יום הולדת

רומי חכם חוגגת עם החברה הקרובה
שני חורי חוגגת 18
ידידיה נגר חוגג 21
אלכס דוידוב חוגג את הפתיחה המחודשת של העסק

טל חמד צלם הסלבס הנתנייתי תפס הפעם את השחקן נאור ציון בכיכר העצמאות בעיר נתניה לתמונה שהגיע עד למדור הרכילות שלנו.

Related Post

רגעים של מחול

Posted by - 2 בינואר 2020 0
רקדניות בית הספר העירוני למחול Fly הרשימו בפסטיבל המחול "ממי" שהתקיים השנה באילת מאת ברק גולן רקדניות ביה"ס העירוני למחול…

קייטנת מדעים בכפר יונה

Posted by - 10 ביולי 2023 0
לאחרונה הסתיימה קייטנת מדעים של עיריית כפר יונה, בשיתוף משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה. בקייטנה, שארכה חמישה ימים והתקיימה בבית חינוך…
כלי נגישות