שמירה על המסורת

1 0

בתוך כל המרוץ המטורף הזה של החיים חשוב שנזכור גם להקדיש זמן לדברים שמלווים את הרוח שלנו, ולא רק את הגוף. אותם רגעים בהם אנחנו מסוגלים להניח לכל הרצונות והקשיים ולהתמקד באמונות שלנו, הם הרגעים החשובים ביותר ויש להם השפעה עצומה על חיינו. קידוש בשישי עם כל המשפחה, הדלקת נרות, חגיגת חגים סביב שולחן מלא בכל טוב. אלו הם הרגעים שבהם אנחנו גם יכולים לעשות חשבון נפש עם עצמנו, גם להתחבר למסורת והשורשים שלנו וגם ליהנות מזמן איכות משפחתי שבו כולם מתאחדים סביב דבר אחד- האמונה והתקווה שיהיה טוב. במיוחד בעידן של ימינו בו כולנו רודפים אחר ההצלחה והקריירה, ובין לבין מנקים את הראש שלנו בצלילה לתוך המסכים, זמנים בהם אנחנו מתאספים סביב המסורת הם זמנים להיזכר בהם במה שחשוב באמת.

מוצרי קודש במחירים משתלמים

אחד מן הדברים שעוזרים לנו להמשיך ולקיים את מצוות המסורת היהודית היא מוצרי קודש בהם אנחנו משתמשים. מוצרי קודש כגון כוס לקידוש או פמוטים לשבת הם אביזרים שמשמשים גם לקיום המצוות השונות, אך הם גם פריטים אסתטיים שמעטרים את ביתנו. כולנו אוהבים להתהדר במוצרי קדושה שעברו מדור לדור, או דווקא להתחדש ולרכוש לעצמנו מוצרים חדשים בעיצובים ומחומרים מיוחדים. לרבים זה אפילו כמעט כמו השקעה בתחביב, אלמנט בחיים שכיף להשקיע בו והוא מסייע לנו בהמשך קיום את שגרת המסורת. הבעיה היא שרבים מאיתנו התרגלו כי תשמישי קדושה הם יקרים מאד, ובאמת ניתן למצוא היום מוצרים מסוג זה במחירים שמגיעים למאות ואלפי שקלים. אבל עם זאת, ניתן למצוא היום תשמישים מעולים במחירים אטרקטיביים ב- "אטרקציה" הלוא היא חנות הדיסקאונט האינטרנטית הגדולה בישראל. כוס קידוש מהודרת וזוג פמוטים דמוי קריסטל, נטלה נירוסטה לנטילת ידיים, סטים של שלישיות וחמישיות פמוטים עם תמונות של צדיקים ועוד. אפשר להתחדש כל הזמן עם מוצרי קודש במחירים משתלמים אותם תמצאו אצלנו. הסחורה שלנו מתעדכנת ומתחדשת כל הזמן ושומרת על מחירים מעולים בגלל שאנו מייבאים את מוצרינו ומספקים אותם ישירות מייצורם ועד לצרכן.

מחלקות המוצרים הרבות של "אטרקציה"

אטרקציה החלה את דרכה באמצע שנות השמונים ברחובות, בדמות שלוש חנויות קטנות שנפתחו במטרה לספק מענה לכל מוצרי הבית. בהמשך, התאחדו החנויות לכדי חנות הדגל המפורסמת ממנה נהנים כל תושבי המרכז (ואף באים מרחוק, מקצוות הארץ), המתפרסת על פני 500 מטר רבועים. בין המחלקות השונות שלנו ניתן למצוא מחלקת צעצועים ענקית לכל הגילאים ולכל המינים- מצעצועי פליימוביל, צעצועי חשיבה, דרך בובות ועד לדגמים ממונעים של כלי תחבורה. בנוסף ישנה מחלקת הציוד המשרדי ומחלקת כלי הבית הריהוט ועוד רבות נוספות. עתה, כשלא ניתן לשוטט בהנאה בין המדפים הרבים, אתר האינטרנט שלנו מספק שירות נוח ואספקה עד לבית הלקוח.

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות