שירותי טרקטור מקצועיים באזור המרכז

9 0

מי שזקוק לשירותי טרקטור פונה לחברות העוסקות בשירותי טרקטור באזור המרכז.

שירותי טרקטור

חברות קבלניות לעבודות עפר מחזיקות ברוב המקרים כמה סוגים של טרקטורים כדי לבצע סוגים שונים של עבודות הנדסיות. לכל סוג טרקטור קיים ייעוד מסוים ולכן יש פרויקטים שבהם קיים צורך לכמה סוגים של טרקטורים כדי לבצע את מלוא העבודה. כך יכולה החברה להעניק ללקוחותיה שירותי טרקטור.

סוגי פרויקטים

הטרקטורים מבצעים עבודות שונות של הריסת מבנים הכוללים בלוקים, ברזל בטון וחומרי גלם נוספים. כל פסולת הבניין נערמת ליד המבנה ההרוס. בתום עבודות ההריסה מפנים את מלוא הפסולת באמצעות הכף של הטרקטורים לתוך המכולות. משאיות רמסע מרכיבות עליהן את המכולות ומסיעות אותן לאתרי פסולת מקומיים שהעירייה אישרה באישור ספציפי לפנות לשם את הפסולת.

על פי חוקי המשרד לאיכות הסביבה אי אפשר להשליך פסולת בכל מקום אלא רק במקומות שיועדו לכך מראש. מי שאינו נוהג כך לא יקבל אישור לקבלת טופס 4 לאכלוס הבניין ולכן מדובר בנושא אקוטי.

קיימים מיזמים שבהם יש צורך לחצוב במקומות סלעיים, להוציא באמצעות הכפות של הטרקטורים את האבנים הכבדות והסלעים העמידים כדי לפנות מקום למיזם קבלני שאמור לקום בשטח זה. מדובר בעבודה סיזיפית שלוקחת כמה ימים ולעיתים אף יותר מכך, תלוי בגודל השטח הנדרש. לאחר החציבה מפנים את האדמה ויוצרים גבולות מגרש על פי השטח המיועד לבנייה. שירותי טרקטור של החברה מותאמים לסוג זה של עבודות חציבה וחפירה.

בנוסף לכך, אפשר לסייע בביצוע חפירות עבור התקנת תשתיות חשמל, צנרת מים, צנרת ביוב בבתים חדשים ובאזורי בניה מתפתחים.

בין הטרקטורים שברשותנו קיימים מחפרון בגדלים שונים, בובקט, באגר, JCB ועוד על פי הדרישה הספציפית בכל אתר.

שינוע בין אתרי הבנייה

שירותי טרקטור ניתנים בכל מקום תוך תיאום מראש. צי הטרקטורים שלנו משרת מדי יום לקוחות רבים הזקוקים להם. אנו מנתבים את הסוגים השונים של הציוד המכני ההנדסי לאתרי הבניה.

כדי שלא יוצר מצב שלא נוכל לספק שירותי טרקטור יש ליידע אותנו מראש מהו סוג הציוד הדרוש לכל אתר ומה צפי העבודה, כמה ימים.

בתיאום נכון, כל הלקוחות נהנים משירות מצוין של טרקטורים שכולם במצב מכני מצוין. העובדים המיומנים שלנו שהם בעלי ניסון וידע רב מבצעים את עבודתם באופן מסור ומקצועי והם תמיד מוכנים לתת עצה טובה שכשקיימת בשטח בעיה מהותית הקשורה לחציבה או לחפירה בעיתית.

כדי לספק את הדרישה אנו רוכשים מדי פעם טרקטורים חדשים שיוצאים לשוק בעלי יכולות הרבה יותר מאסיביות. הטרקטורים הללו מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות ופועלים באופן יוצא דופן בפרויקטים רבים ברחבי הארץ.

לקוחות החברה

אנו מלווים את לקוחותינו הנאמנים בפרויקטים רבים באזור המרכז ונהנים לראות איך כמה חודשים לאחר החציבה והחפירה כבר עומדים בשטח בניינים יפהפיים או פארקים פורחים כשגם לנו יש חלק בעשייה החיובית הזו.

 

Related Post

פחות תאונות, יותר יולדות

Posted by - 24 באוקטובר 2023 0
צוותי מגן דוד אדום ממשיכים להעניק טיפול רפואי מציל חיים בכל מקרה רפואי גם בימים מורכבים אלו, ועדים לשינויים בכמות…

עינת שרוף וננסי ברנדס משיקים מופע מוזיקלי חדש, מה עשתה אביבית בר זוהר ברחוב קראוזה וגם – המשכן החדש של מוסד הקינוחים הוותיק בעיר

Posted by - 3 בנובמבר 2022 0
1. במסגרת אירועי חודש הנערה הבינלאומי, ויצו קיימה כנס בנושא דימוי גוף חיובי בשיתוף המכללה האקדמית בית ברל ובהשתתפות פאנל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות