שיאים חדשים בליגת השכינה

9 0

שבת תשיעית של משחקים בליגת בתי הכנסת לכדורסל בנתניה בשיתוף אגף הספורט עיריית נתניה והאגף לתרבות תורנית בעמותה לחינוך בלתי פורמלי, הסתיימה זה עתה!

 

השבת שוחקו שני משחקים בהם נשברו מספר לא קטן של שיאים. המשחק הראשון בין משכן יהודה להיכל אליעזר ניפק לנו יכולת שיא של קבוצת היכל אליעזר,.91 נקודות נקודות עם שליטה מוחלטת בשני צידי המגרש, בנוסף משחק הגנתי משובח עם יציאה להתקפות מתפרצות מהירות הובילו לשיא של 64 נקודות הפרש. יחד עם זאת משכן יהודה יודעת שהשנה אליפות היא כנראה לא תיקח, וניכר כי החבר'ה באים ליהנות מהמשחק שהם כל-כך אוהבים. לרגע אחד לא היה ניראה כי משכן יהודה מרימה יהודה או מתייאשת, ההפך הוא הנכון, חדוות המשחק של קבוצה זו ראויה להערכה.

בסיום המשחק 91-27 לזכות היכל אליעזר.

המשחק השני בין בית מאיר למגן דוד עשרי החל בצורה שקולה וריח של הפתעה היה באוויר, החבורה של בועז שמר עובדת משבוע לשבוע ומשתפרת באספקטים רבים במשחק. לקראת הרבע השלישי האוויר כנראה נגמר למגן דוד עשרי ותותחי ליבר את שטרן החלו לרוץ את המגרש ולצלוף ללא הרף מחוץ לקשת. יונתן ליבר עם שיא של 28 נקודות ליגה עונתי, הוביל את קבוצתו, בית מאיר, לניצחון 81-47 ולמאזן מושלם בליגה.

נותרו לנו 6 שבתות עד סיום הליגה הסדירה ותמונת הפיינל פור מתחילה להתבהר כאשר הקרב על המקום הרביעי עדיין פתוח לגמרי….

בקטגורית הקטנטנים ניצח ביד הזהב תבל נח המזוהה עם קבוצת היכל אליעזר. תבל קיבל כדורסל רשמי של עירוני אליצור נתניה במתנה!

בשבוע הבא צמד משחקים מעניין נוסף:

היכל אליעזר – אור חיה חבד

משכנות – ישראל הצעיר פולג

הגיעו בהמוניכם, יש אחלה ליגה!

Related Post

דלת לחיים

Posted by - 2 בינואר 2018 0
  בבוקר זה הוזמנו הורי התלמידים להרצות בהתנדבות לתלמידים בכל נושא בו הם עוסקים, מתמצאים או בקיאים. זו הייתה הזדמנות…

השבוע בכפר יונה: עדכוני תחבורה

Posted by - 15 בפברואר 2023 0
ביום רביעי השבוע (כ"ד שבט, 15.2) נכנסו לתוקף שינויים בתחנות קווי אוטובוסים של חברת "קווים" בכפר יונה, לרווחת הנוסעות והנוסעים:…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות