שועטים לפרק המשימה

8 0

חיילי גרעין "שועט" של תנועת "מכבי הצעיר" הגיעו לפרק משימה בחדרה, ויסייעו במשך שנת הפעילות בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי בעיר. 

בטקס צנוע באולם הישיבות בעירייה קיבל ראש העיר צביקה גנדלמן את פניהם של חיילי גרעין "שועט" של תנועת "מכבי הצעיר", אשר הגיעו לפרק משימה בחדרה.

מדי שנה קולטת חדרה גרעיני נח"ל המגיעים לחדרה למסגרת שנתית, ופועלים בבתי הספר  ובמועדוני נוער ברחבי העיר במטרה להעניק לתלמידים סיוע ברמה הלימודית, וכן העשרה חברתית חינוכית וערכית. הפעילות מתבצעת במסגרת מחלקת הנוער של העמותה העירונית "פנאי העיר".

חיילי גרעין "שועט" יפעלו בשעות הבוקר בחטיבות הביניים ובתי ספר תיכונים ברחבי העיר, ובשעות אחר הצהריים במרכזי הפנאי בשכונות. בנוסף לפעילות החינוכית חברתית, יפעלו  חברי הגרעין להעלאת המודעות לשירות משמעותי בצה"ל.

ההצלחה של גרעיני הנח"ל בעיר היא תוצאת שיתוף פעולה של האגף ביטחוני-חברתי, מערך מג"ן (מורות חיילות, גדנ"ע ונח"ל), מינהל חברה ונוער במשרד החינוך, עיריית חדרה ומחלקת הנוער בעמותה העירונית "פנאי העיר" המרכזת את פעילות חברי הגרעין.

בטקס לקבלת פני הגרעין השתתפו ראש העיר צביקה גנדלמן, מנכ"ל עמותת "פנאי העיר" אייל עפגין, מנהלת המחלקה לנוער ב"פנאי העיר" יעל יעקבי, רכז מועצת הנוער ומלווה הגרעין שרון בר, ורכזת המד"צים גל סעדה.

ראש העיר שאל את חיילי הגרעין מאין הגיעו לחדרה, וסיפר להם על התפתחותה וקידומה של העיר בשנים האחרונות. גנדלמן איחל להם בהצלחה, וכן שהות מעניינת ומשמעותית עם עשייה מבורכת.

 

Related Post

23,050 תלמידים בשנת הלימודים תשפ"א

Posted by - 27 באוגוסט 2020 0
גידול משמעותי במספר התלמידים שיחלו את שנת הלימודים החדשה במוסדות החינוך בחדרה, תוך היערכות להתמודדות עם מגבלות הקורונה אגף החינוך…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות