שומרים על הנפש

5 0

היכל התרבות העירוני מציע בימים קשים אלה הפוגות קטנות ללב ולנפש עם היצע רחב של תרבות: הצגות ומופעים, מפגשי מוסיקה, מחזות זמר, הופעות של הזמרים שלומי שבת, שרית חדד ועוד.

מפגשי מוסיקה

לחובבי המוסיקה מציע היכל התרבות נתניה מפגשי מוסיקה איכותיים משירי אריק איינשטיין, יהורם גאון, אסתר עופרים וחוה אלברשטיין, יהונתן גפן ויצחק קלפטר וכמובן- "הגבעטרון".

הצגות

היכל התרבות נתניה מארח את מיטב הרפרטואר הישראלי "איש הגשם" – בכיכובם של דביר בנדק, דן שפריא ואחרים, "בין קודש לחולון", בכיכובם של אבי קושניר ולימור גולדשטיין ואחרים, הבן של מושיקו  בכיכובם של עמוס תמם , מתי סרי ועוד.

הצגות נוספות כמו "חומות של תקוה", "פיאף", "אביבה אהובתי" בכיכובם של רונה לי שמעון /ענת מגן שבו, רובי פורת שובל, "רוחלה מתחתנת" בכיכובו של נתן דטנר, "אדיפוס"  ועוד…

כמו כן, מרתון הצגות של התיאטרון העירוני נתניה – "עלמה ורות", "מועדון האלמנות העליזות" , "הזוג המוזר בגרסה נשית" ועוד.

ביקור בערים המרתקות

הרצאה מרתקת ומופע מוסיקלי שבמהלכו נבקר בהוואנה, בפרובנס, באמסטרדם ועוד…

הומור ומוסיקה לנשמה

עשרות מופעים מתקיימים בהיכל התרבות נתניה, ביניהם, מופעי סטנד-אפ, מופעי זמרות וזמרים ישראלים, הרכבי מוסיקה במופעי "קאבר" בינלאומיים, וגם מחזות זמר אהובים כמו – "הלהקה", "מרי לו", "סלאח שבתי", "הפרח בגני".

מופעי תזמורת מזרח ומערב המארחים את מיטב האמנים בארץ שרית חדד,  שלומי שבת, תמיר גרינברג ,

וכן סדרה חדשה – שנות הקסם "סדרה נוסטלגית קרי חגיגה במונטנה", מיטב להיטי שנות ה- 50 וה- 60 מסרטי אסקימו, משירי פול אנקה, אלביס פרסלי ואחרים.

בנוסף, הקהל הרחב מוזמן להגיע למופעים ייחודיים ב"טרמולו" – מרכז כלי ההקשה הבינלאומי בנתניה המופיעים בעיר, בארץ ובעולם. "טרמולו" עולה בימים אלה במופע חדש עם הזמרת קרולינה בנתניה וכן במסגרת בפסטיבל צלילי מדבר. 

פעילות ענפה ודינמית קיימת גם במוזיאון נתניה לרבות סיורים, הרצאות, מפגשים ותערוכות.

בימים אלו מציע היכל התרבות לתושבי העיר והאזור לרכוש מיני מינוי – לפרטים והזמנת כרטיסים-אתר היכל התרבות נתניה.

תמונה ראשית: בין קודש לחולון – צילום אוהד רומנו

Related Post

הספריות חוזרות

Posted by - 23 בינואר 2020 0
כולנו חיים במסארטפונים ומול המסכים, ולמרות זאת – מסתבר – הספריות, הוויטרינות והמדפיות חוזרות ובגדול. אז איך נעצב ספרייה בשנת…

אז מה רוצים גברים?

Posted by - 19 בנובמבר 2019 0
יום הגבר הבינלאומי שייחגג היום 19 בנובמבר ברחבי העולם כולו צוין לראשונה בעולם בשנת 1992. על אף שעל פני שפתותיהם…
כלי נגישות