'שובו' אל העתיד

8 0

במהלך אירוע מרגש בו נכחו בכירי העירייה וכן ראש עיריית נתניה, הושק מרכז רובוטיקה וסייבר בבית ספר 'שובו' בעיר.

 RAN_9552

אירוע היסטורי התרחש בשבוע שעבר בבית הספר 'שובו' נתניה, כאשר כל בכירי העירייה, בראשות ראש העיר מרים פיירברג איכר, הגיעו לביה"ס להשתתף בטקס הקדשת מרכז רובוטיקה וסייבר, תרומת חברת טמפו משקאות, ויו"ר החברה מר ז'ק בר. אורחים נוספים השתתפו באירוע, ביניהם חבר הנהלת 'שובו' בארה"ב מר מנדי גרינברגר, הרב יוסי שולמן מ'קרן וולפסון', מנכ"ל 'שובו' הרב חיים מיכאל גוטרמן, וצוות ההנהלה בארץ. תלמידי ביה"ס משתתפי קייטנת הקיץ, הופיעו בהופעות אומנותיות ומדעיות מרשימות ביותר, בפני האורחים הנכבדים.

ראש העיר קיבלה תשואות מהקהל, כאשר בישרה על פתיחת תיכון מלא ב'שובו' נתניה, שיגיע עד כיתה י"ב. היא הבטיחה, כי יחד עם הרב גוטרמן, התיכון המלא אכן ייפתח. היא גם ציינה, כי 'שובו' זה משפחה, ושיבחה את שיתוף הפעולה בין הצוות, התלמידים, וההורים, ואת מנהלת ביה"ס הגב' אנה שילקרוט "אשר היא עבורי כמו אחות". פיירברג גם שיבחה את מר ז'ק בר, על נכונותו התמידית לסייע בכל מה שניתן.

ז'ק בר הינו תומך נלהב של רשת 'שובו', ובדבריו החמים שיבח את ביה"ס כמצטיין לימודית וגם מחבק בחום. הוא סיפר שהוא ואלף עובדיו בחברת 'טמפו', מרגישים קירבה גדולה לעיריה, "ואין זה מפתיע כשרואים איזו ראש עיר מיוחדת יש לנו", וציין שזו זכות גדולה עבורו ועבור חברת 'טמפו' לתמוך בבית הספר של 'שובו' בנתניה.

RAN_9579

גם יו"ר ועד ההורים, דיברה בשבח ביה"ס, וסיפרה שילדיה הבוגרים התקבלו למוסדות יוקרתיים, וזאת ללא ספק, כתוצאה מלימודיהם ב'שובו', מקום אשר נותן לתלמידים את הכלים לממש את הפוטנציאל בכל אחד ואחת.

Related Post

ספרייה בכיס

Posted by - 5 בפברואר 2020 0
בעידן בו יותר ויותר ילדים ובני נוער נחשפים פחות ופחות לספרים, בביה"ס ריגלר אימצו מיזם המעודד את התלמידים לקרוא ספרים…

מלגת פרח- כולם יוצאים נשכרים

Posted by - 29 באוקטובר 2018 0
אלון גלרון, מנכ"ל פרח מציין כי " פרח היא תכנית לאומית להשפעה חברתית שבאמצעותה מממש המל“ג את חזונו ומעודד את…

שלום כיתה א'

Posted by - 26 באוגוסט 2020 0
שלום כיתה א' במספרים: עולים לכיתה א' 3,488, מס' התלמידים בגני ילדים בגילאים 3 – 5  11,074, מס' התלמידים בחינוך…

שלום כיתה א

Posted by - 12 בינואר 2021 0
במסגרת החיפוש אחר המסגרת החינוכית המתאימה ביותר, מידי שבוע נסקר את מוסדות החינוך בעיר. והפעם – הבית ספר הדמוקרטי הראשון…

צופים ונהנים

Posted by - 1 בינואר 2019 0
לרגל שנת המאה לפעילות תנועת הצופים בישראל בחרה התנועה להוקיר את עיריית נתניה. השבוע העניקו נציגי חניכי שבט בזק, שבט…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות