שדרוג מקיף בגן המייסדים

8 0

עיריית חדרה, בשיתוף עמותת ידידי יד לבנים, מבצעת עבודות מקיפות לשדרוג מערכות המים והתקנת מצלמות אבטחה בגן המייסדים. 

עיריית חדרה, בתיאום ובשיתוף עמותת ידידי יד לבנים, מבצעת עבודות מקיפות לשדרוג ושיפוץ בגן המייסדים.

לדברי יו"ר עמותת ידידי יד לבנים אהרון קמינגר, בפגישה שהתקיימה בתחילת הקדנציה בין ראש העיר צביקה גנדלמן ומנכ"ל העירייה יעקב זיגדון עם האמן דני קרוון, אדריכל הנוף צבי דקל  ונציגיי עמותת ידידי יד לבנים, הובטח כי העירייה תסייע ככל הניתן לשדרג את גן המייסדים ויד לבנים. ואכן, מעבר לסיוע והתקציב השוטף שמעבירה העירייה מדי שנה, הנחה ראש העיר גנדלמן להקצות תקציב ייחודי לעבודות השדרוג.

במסגרת העבודות הוחלפה מערכת המים בגן המייסדים למערכת חדשה, וזאת לאחר שהמערכת הישנה שהותקנה לפני 27 שנים נפגעה משורשי עצים שגרמו לניתוקי מים, בזבוז מים ופגיעה בצומח.

המערכת החדשה קשורה למערך בקרה אוטומטי של העירייה, ותופעל לפי תכנון מראש לגבי כמויות המים, זמני הפעלה, ואיתור נזילות בצורה אוטומטית. כמו כן, תוקצבו 5 מצלמות, 4 במימון העירייה ו-1 במימון עמותת ידידי יד לבנים, שיותקנו בהיקף הגן ויהיו מחוברות למערכת כריזה בחדר הבקרה של המוקד העירוני, וזאת כדי למנוע ונדליזם ונזקים חמורים המתבצעים בגן ללא הרף.

עוד בתוכנית לצבוע מחדש את עמודי הזיכרון, לסיים את העבודות בבאר שתופעל עם יציאה של מערכת מים מתוכה, שיפוץ של מבנה יד לבנים ועוד.

במשימת השדרוג לוקחים חלק מנכ"ל העירייה, סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי, גזבר העירייה, דני אחרק ממחלקת גנים ונוף המלווה את הפרויקט, איתן כהן מנהל אגף אכיפה וביטחון שיהיה אחראי על פעילות ותחזוקת המצלמות. כמו כן בקידום הטיפול במערכת המים סייע מ"מ ראש העיר ויו"ר תאגיד "מי חדרה" טל אליהו, ומנכ"ל התאגיד שי פרץ. יו"ר עמותת ידידי יד לבנים אהרון קמינגר מפקח בשטח על התקדמות העבודות.

חלק מהתקציב למימון העבודות הושג על-ידי עמותה ידידי יד לבנים, והיתר בסיוע עיריית חדרה.

העבודות נמצאות בעיצומן, והכוונה לסיימן עד למועד טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה, מלבד העבודות לשיקום המדשאות שיימשכו תקופה יותר ארוכה.

הציבור מתבקש להיזהר וללכת רק בשבילים הסלולים, ולא לרדת לשטחי העבודה בכדי להימנע מחבלה ופגיעה.

 

 

 

 

 

Related Post

יפה לנו

Posted by - 10 בפברואר 2019 0
מרכז הצעירים העירוני "טורבינה" ואגף שפ"ע של העירייה מובילים את פרויקט "יפה לנו – ביחד לוקחים אחריות", להעלאת המודעות לניקיון…

הזמנות מתוקות

Posted by - 26 באוגוסט 2018 0
מיזם השוקולד החברתי "גוונים של מתוק", הפועל במית"ר "נירים" להעצמת נוער בסיכוי, קיבל הזמנה ממלון "רמדה" למאות מארזי שוקולד ייחודיים. …

איפור קליל לימי הקיץ

Posted by - 26 באפריל 2018 0
שכבת איפור עמידה ושילוב בין מרקם יבש לרטוב יבטיחו לך קיץ זוהר. איך מאפרים את הפנים, העיניים והשפתיים וכיצד שומרים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות