שגרת איפור וטיפוח פנים עם מי פנים מיסלרים

10 0

שגרת איפור לא מתחילה ונגמרת רק באיפור

אם אתם חובבי איפור, מחפשים לדעת עוד בנושא האיפור, מחפשים מידע שימושי ורלוונטי לגבי שמירה על עור פנים בריא ושגרת פנים בריאה ונכונה לכם, הכתבה הזו היא בשבילכם.

כל מאפר ומאפרת מקצועיים כבר יודעים שהאיפור הוא לא הדבר היחיד שנכלל בשגרת איפור וטיפוח פנים יום יומי. אמנם האיפור הוא החלק שהכי קל לנו לחשוב עליו כשאנחנו חושבים על פנים חלקות ומאופרות, אך זה ממש לא כל הסיפור. גם כשמאפרים מקצועיים או אנשים שמתאפרים ביום יום מתחילים את העבודה הם דואגים להניח בסיס ויסודות לאיפור כדי שיראה שלם וללא סדקים, וכאשר עור הפנים כבר חלק ובריא מלכתחילה, היסודות שמניחים לא צריכים להיות דרמטיים מדי.

טיפוח עור הפנים ושגרת טיפוח ששומרת לנו על עור הפנים היא חלק מהותי וקריטי ביצירת המראה שאתם רוצים להשיג באיפור ובמראה טבעי. ללא שגרת טיפוח פנים נכונה החומרים שבהם אנחנו משתמשים באיפור עלולים להשאיר פצעים, יובש ונזקים נוספים שיצוצו על עור הפנים שלנו.

כיוון שעור הפנים הוא רגיש במיוחד, הוא דורש טיפול נכון ומתאים ספציפית לכל סוג של עור, כמו עור שומני, עור יבש במיוחד ועור רגיש ונוטה לאדמומיות. בעור יבש, למשל, מומלץ בחום לטפל בעזרת תכשירים שמעניקים לחות לעור. כך גם ללא איפור העור ייראה חלק ומלא יותר, וגם האיפור יראה טוב יותר על הפנים, ללא סדקים ושקעים.

התכשיר המושלם לניקוי עור הפנים

אל תוך שגרת הטיפוח ושגרת האיפור היומיים מומלץ להכניס שימוש במסיר איפור מקצועי שמוריד את כל שאריות האיפור, ובמיוחד מומלץ להשתמש במים מיסלרים. השימוש בתכשיר נעשה בעזרת פדים רכים עליהם מטפטפים מי פנים מיסלרים, ואותם מעבירים על הפנים בתנועות עדינות ורכות, ללא שפשופים.

מים מיסלרים הם מים עשירים בחומרים שמנקים את עור הפנים בצורה עמוקה. בעזרת מולקולות שומן שנמצאות במים נמשך השומן שנמצא על העור כתוצאה משימוש באיפור ומלכלוך שאנו צוברים במהלך היום. המים עשירים בדרך כלל בחומרים נוספים שמעניקים לעור לחות ומאזנים את רמת החומציות, כך ניתן להשיג גם ניקיון וגם טיפול משקם לעור בשימוש בתכשיר אחד בלבד.

היתרונות של מים מיסלרים הם רבים ומהותיים. מים מיסלרים זהו גם תכשיר שמנקה את הפנים מאיפור ומלכלוך בצורה פשוטה וללא שפשוף שיוצר אי נעימות ואדמומיות, גם תכשיר זול ונוח לכיס, לעומת מסירי איפור אחרים, מעניק תכונות נוספות לעור חוץ מניקיון וגם נטול חומרים חזקים ולכן מתאים גם לעור רגיש.

המאפרים והמאפרות משתמשים כבר שנים רבים במוצר הפשוט אך החשוב הזה, ולכן מומלץ לכל חובב או חובבת איפור, ולכל מי שמעוניין לשמור על עור הפנים שלו, לעבור לשימוש יום יומי בתכשיר.

תמונה:freepik

Related Post

שמח עם חב"ד

Posted by - 7 במרץ 2018 0
תחת הכותרת: 'מגילה ללא הפסקה', חגגו 20 בתי חב"ד הפרוסים ברחבי העיר, בעשרים מוקדים שונים, את קריאת המגילה, במגוון שעות…
כלי נגישות