שבחים למגוון השירותים הדיגיטליים שמעניקה העירייה

8 0

בכנס השנתי של איגוד המנכ"לים זכה מנכ"ל העירייה לשבחים על המגוון הרחב של שירותים מקוונים שמקדמת העירייה כחלק משיפור השירות לתושבים

כתב: ברק גולן

מנכ"ל עיריית חדרה יעקב זיגדון השתתף בכנס השנתי של איגוד המנכ"לים והמזכירים ברשויות המקומיות בישראל, שנערך באילת, וזכה לשבחים על מגוון השירותים הדיגיטליים שמעניקה העירייה לתושבים.

עיריית חדרה מפעילה אמצעים דיגיטליים רבים במטרה לייעל את עבודתה מול התושב. הרחבת היצע השירותים מאפשרת לתושבים לבצע פעולות בשירות עצמי ובצורה מקוונת, וזאת כחלק משיפור השירות והפיכתו לזמין, נגיש ונוח.

לאחרונה הוסיפה העירייה לסל השירותים המקוונים גם את יישומון TikTak, המשפר רבות את איכות השירות לתושב, כולל גישה מהירה לטפסים; מערכת תשלומים מאובטחת, כולל תשלום ארונה באמצעות הטלפון; דיווח למוקד 106 ועוד.

הכנס השנתי של איגוד המנכ"לים שילב בין תכנים מקצועיים הקשורים לעבודת המנכ"ל, כולל  פעילות בזמן חירום, הסכמי עבודה ושכר, תפיסות ניהול, אתיקה בשלטון המקומי, פיתוח דיגיטלי בשלטון המקומי ועוד.

מנכ"ל העירייה זיגדון הציג בכנס את השימוש בשירותים המקוונים, וזכה לשבחים רבים כמו גם לעניין רב.

 מנכ"לי רשויות מקומיות הם הדמות המקצועית-ניהולית הבכירה ביותר ברשות מקומית, והם  אמונים על הוצאה לפועל של מדיניות ראש העיר וחזונו. המנכ"ל מרכז את עבודת המטה במערכת העירונית, תוך יצירת תיאום בין אגפי הרשות, ניהול שוטף של פעילות הרשות, הובלת תחום משאבי האנוש ברשות וייצוג הרשות מול גופים חיצוניים, ולעתים נאלץ להתמודד עם מצבי חירום המחייבים קבלת החלטות מהירות וחשובות. כנס המנכ"לים ומזכירי הרשויות מתקיים אחת לשנה, ומהווה מפגש המאפשר עדכון ולמידה ממנכ"לים עמיתים.

Related Post

הנוער לשלטון

Posted by - 4 ביולי 2021 0
יום חילופי השלטון התקיים בחדרה, במהלכו החליפו  בני הנוער את בעלי התפקידים המובילים בעירייה ובגופי הסמך, ולקחו חלק בעשייה העירונית…

לשחק וללמוד

Posted by - 27 בינואר 2020 0
הורים רבים הגיע למפגש חשיפה שבו הוצג בית הספר החדש בשכונת הפארק, וקיבלו הסבר על ייחודיותו כבית ספר משחק מאת…

החל חודש ההצדעה לאזרחים ותיקים

Posted by - 14 באוקטובר 2018 0
חודש ההצדעה לאזרחים ותיקים בחדרה יתקיים במהלך נובמבר, ובמסגרתו מוצעים שלל אירועים ופעילויות.  שלל אירועים צפויים בחדרה בחודש ההצדעה וההוקרה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות