רשת מקומונים בשרון מסקרת את פעילות החסד הענקית של תושבי נתניה והפעם דני אבודרהם

9 0

דני אבודרהם, רועי הפועל, מתנ״ס דורה

את הקבוצה הזו היה מאד קשה לשכנע לספר לנו על הפעילות הגדולה שלהם. הסיבה היחידה שהסכימו היא בכדי לשמח את עם ישראל ולגרום לעוד אנשים לקום ולהתנדב. תודה לענבל אבודרהם (מכולת טנגיר) ששיתפה אותנו: ״היינו יום לתוך המלחמה, וידענו שחייבים לעשות משהו למען החיילים ולמען המשפחות המפונות שהגיעו לנתניה. זה התחיל מקבוצת ווצאפ קטנה שכללה בערך 40 חברים שלנו, מיום ליום הקבוצה גדלה והיום הקבוצה שלנו מכילה מעל 1000 משתתפים. כולם נרתמים לעזור בכל מה שנדרש בשיתוף פעולה מלא עם מתנס דורה ורועי האלוף שדואג לשינועים לאן שצריך- מאילת ועד גבול לבנון.

הפכנו לחמ״ל ענק שמלא באנשים טובים שנרתמו לעזור, לתרום, לארוז, לשנע, לדאוג לאוכל חם, לבגדים ולכל מה שצריך. מודים על הזכות להכיר אנשים מופלאים, זו ההזדמנות להודות לכם על כל העשייה המבורכת הזו בשעת מלחמה, על הערבות ההדדית, על הנתינה האין סופית שלכם, מהבוקר עד השעות הקטנות של הלילה. זו פרצופה של ארץ ישראל היפה והמאוחדת! רק ככה ננצח!

אנחנו צריכים את התרומות שלכם כדי להמשיך להפעיל את המערך המופלא הזה, כדי להמשיך להגיע ולשמח עוד ועוד בסיסים עם אוכל חם, בגדים חמים ופינוקים לחיילים.

זה כוח הנתינה, עם ישראל חי וביחד ננצח️״.

Related Post

מתי בית הפך לחלום שאינו בר ביצוע ?

Posted by - 11 בספטמבר 2023 0
תחזית הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) מזהירה: רק שליש ממשקי הבית בישראל יכולים לרכוש דירה במחיר ממוצע עם משכנתא ל– 30 שנה מאת יקיר ישראל דורון סייג מנהל מדדי הדיור בלמ"ס מסר לרשת "מקומונים והפקות בשרון": "הקושי לרכוש דירה…

מרקמים

Posted by - 21 באוגוסט 2019 0
במהלך החודשים אוגוסט-ספטמבר תוצג התערוכה השנתית של עמותת אמני האמנות הפלסטית בנתניה בגלריה על הצוק המחודשת. התערוכה תיפתח רשמית לקהל…
כלי נגישות