רשת בני עקיבא בחרה מצטיינים מחדרה

8 0

הרב אברימי פלקובסקי והמחנכת הילה גריידי זכו בתעודות הצטיינות של רשת בני עקיבא, המקדמת חינוך למצוינות אקדמית לצד תורה ומעורבות חברתית.

רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא בחרה את מצטייני הרשת, ביניהם הרב פלקובסקי מישיבת בני עקיבא והמחנכת הילה גריידי מאולפנית "מבשרת ברוך".

הרב אברימי (אברהם) פלקובסקי מישיבת בני עקיבא בחדרה, נבחר לרב מצטיין של הרשת, וקיבל תעודה אשר בה נאמר כי "התעודה מוענקת על היותך דמות חינוכית מן המעלה הראשונה באישיותך ופועלך".

בנוסף לתעודת רב מצטיין, הוענקה תעודת הערכה גם למורה המצטיינת של הרשת, הילה גריידי, מאולפנית "מבשרת ברוך" בחדרה.

בדירוג של משרד החינוך לבתי ספר על הצטיינות לימודית ועשייה חברתית, מדורגת ישיבת בני עקיבא בחדרה, השייכת לזרם הדתי ממלכתי, בין בתי הספר המצטיינים. בין היתר חלה עלייה בזכאויות לתעודת הבגרות, העומדת על כ-94 אחוזי זכאות, כולל עלייה במצטייני פיזיקה ומתמטיקה ועוד.

בישיבה שואפים להעניק לתלמידים את החינוך הערכי-תורני וההשכלה הטובים ביותר, ולהקנות להם את הכלים למימוש עצמי להמשך עתידם, וזאת באמצעות טיפוח מצוינות לימודית, חינוך לאורח חיים ציוני-דתי תוך שילוב של תורה עם דרך ארץ, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה.

ישיבת בני-עקיבא בחדרה מעמידה לצד חינוך למצוינות לימודית ואקדמית את השיח הערכי רוחני ומעניקה לתלמידיה ולהורים כלים ומענים בכל התחומים, כולל ללבטים וסוגיות חברתיות עכשוויות, ומדגישים כי "הישיבה מחנכת ומגדלת את דור המחר למצוינות עם נשמה יהודית עמוקה".

גם באולפנית בני עקיבא "מבשרת ברוך" בחדרה מעודדים למצוינות לימודית, ערכית וחברתית ומציעים תוכנית לימודים עשירה, המבוססת על התמקדות והעמקה לימודי הקודש לצד הקניית השכלה רחבה, הרגלי למידה וכלים עיוניים ומדעיים.

בתחילת שנת הלימודים העניק ראש העיר צביקה גנדלמן תעודה המבטאת הערכה עירונית למנהלי תיכונים שנבחרו מצטיינים על-ידי משרד החינוך, ובהם מנהלת חטיבה עליונה באולפנית "מבשרת ברוך" רחל דהבן, והמנהל החינוכי בישיבת בני עקיבא הרב אלמוג וגנר.

ראש העיר ציין כי התיכונים המצטיינים הם אלה שהישגיהם הם תוצאה של מאמץ מתמשך, השקעה עקבית ומקדמת את עבודת הצוות בבית הספר, היושרה הבית ספרית, טוהר הבחינות והאמון במורים ובציונים הבית ספריים.

לדברי מנהלת אגף החינוך של עיריית חדרה סיגלית איציקוביץ, בחירתם של נציגי מוסדות החינוך של בני עקיבא בחדרה כמצטייני הרשת, מוכיחה פעם נוספת כי מערכת החינוך בחדרה איכותית ומתקדמת, ומובילה את תלמידי העיר למצוינות.

 

Related Post

במסלול ישיר להתחדשות עירונית

Posted by - 31 במרץ 2019 0
שני מתחמי פינוי בינוי הנכללים בתוכנית ההתחדשות העירונית במרכז העיר, יוגשו במסלול רשויות למימון וליווי של משרד הבינוי והשיכון.  עיריית…

נא להכיר: אזורי התרעה חדרה

Posted by - 23 ביוני 2019 0
פיקוד העורף מיקד את אזורי ההתרעה לשעת חירום. חדרה פוצלה ל-4 אזורים: חדרה מערב, חדרה מזרח, חדרה מרכז, וחדרה נווה…

בית ספר משחק ראשון בחדרה

Posted by - 14 בינואר 2020 0
בשנת הלימודים תשפ"א ייפתח בשכונת הפארק בית ספר ייחודי במתכונת בית ספר משחק, המשלב למידה משחקית התורמת להישגים לימודיים מאת…

שלמה ארצי בחדרה

Posted by - 1 במרץ 2020 0
שלמה ארצי היה הראשון שנתן הסכמתו להופיע בהיכל "אנרבוקס" בחדרה, והופיע בפני אלפי צופים שגדשו את האולם מאת: ברק גולן…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות