רפורמה במוניות

5 0

משרד התחבורה במסגרת קידום הרפורמה בתחבורה הציבורית, פרסם מכרז אשר יאפשר תשלום במוניות באמצעות כרטיס רב קו. כמו כן יתווספו קווים חדשים ושיפורים למערך קווי מוניות השירות הנוכחי, כאשר תעריף הנסיעה בקווים אלה לא יעלה על שבעה שקלים.

את מסלולי הקווים קבע משרד התחבורה, בעקבות סקר תחבורתי שערך, אשר כלל גם ישיבות של אנשי המשרד עם הממונה על התחבורה, אלי דלל, ועם גורמי ההנדסה בעירייה.

בהמשך לישיבות אלה, קיבל משרד התחבורה את דרישת נציגי העירייה, שלפיה הקווים החדשים ינועו גם בשכונות שבהן לא עוברות מוניות שירות או בתדירות נמוכה, דוגמת נוף השרון (רמת חן), קריית השרון, נאות גנים וצפון העיר.

מרים פיירברג-איכר, ראש העירייה: “עיריית נתניה ממשיכה לפעול לשיפור השירות לתושב, בשיתוף משרדי הממשלה השונים. במקרה זה הקפדנו כי הרפורמה תתייחס לזמינות ולנגישות התחבורה לציבור הרחב, נושאים אותם ראינו עין בעין עם גורמי המקצוע במשרד התחבורה ועל כך אני מודה לשרת התחבורה מירי רגב ולאנשי המקצוע במשרדה.”

Related Post

במגמת עלייה

Posted by - January 2, 2018 0
נתוני האגף לאיכות ותכנון בעירייה מצביעים על גידול של למעלה מ – 6,000 נפש באוכלוסיית העיר בהשוואה לנתונים המספריים אשתקד,…

מתחם נחום בנתניה מתחדש

Posted by - July 3, 2023 0
פרויקט ההתחדשות העירונית ענק במתחם נחום בנתניה מתקדם שלב עם הפקדת התוכנית לקראת אישורה. הפרויקט יכלול הקמת 9 בניינים חדשים הכוללים כ– 1,100 דירות חדשות שבמרכזם פארק ירוק לרווחת הדיירים חברת ענב, מוציאה לדרך בימים אלו את פרויקט הפינוי הבינוי במתחם נחום שבנתניה לאחר קבלת אישור הוועדה המקומית בנתניה . הפרויקט יזכה להשקעה חסרת תקדים המוערכת במאות מיליוני שקלים. מתחם נחום ממוקם במרכז שכונת דורה וצמוד למתנ”ס וליציאה לכביש 2, וכולל 10 בנייני רכבת בין הרחובות נחום ויחזקאל. במסגרת התוכנית יהרסו כ-270 דירות, ויוקמו 9 מבנים חדשים שיחולקו ל-10, 29 ו-40 קומות, ויכללו בסה”כ כ-1,100 יחידות דיור חדשות. הדיירים הוותיקים שיכנסו לדירות החדשות יקבלו תוספת של 12 מ”ר לשטח הדירה, מרפסת, מחסן, חניה וכן קרן תחזוקה. חברת ענב הודיעה על התקדמות משמעותית בפרויקט שכן החברה השיגה הסכמה של למעלה מ-80% מבעלי הדירות בפרויקט. מדובר בבשורה של ממש אשר תאפשר לקדם את הפרויקט בקצב מהיר לקראת תחילת ביצועו. את הדיירים מלווים עו”ד אורן אהרוני ממשרד אהוד פורת ושות’ ועו”ד אבי ביטאו ממשרד מרשה את ביטאו. הפרויקט, שתוכנן ע”י משרד האדריכלים “רוזנפלד אהרנס אדריכלים” יכלול תמהיל דירות של 3, 4 ו-5 חדרים לצד דירות גדולות יותר כגון דירות מיני פנטהאוז ודירות פנטהאוז. במתחם יועדו שטחים משמעותיים למבני ציבור וגני ילדים, וכן שטח ציבורי פתוח ורחב ידיים במרכז המתחם לרווחת הדיירים, כמו גם מועדון דיירים, חדרי כושר ועוד.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility