רמת ידין בדרך להתחדשות עירונית

10 0

עיריית נתניה השלימה את תכניות המתאר החדשות בשכונות רמת ידין ונאות שקד, והשבוע הוזמנו מספר משרדי עורכי דין על מנת לבחון אופציה לייצוג הדיירים מול חברת היזם.

שכונת רמת ידין משתרעת על פני 781.6 דונם [בהתאם לאמור באתר העירייה] וכוללת כ- 2020 יחידות דיור. כחלק מהתכנית החדשה לפינוי ובינוי תעמוד רמת ידין בסיום התכנית של התחדשות עירונית על כ- 5,000 יחידות דיור . השכונה חולקה למתחמים כאשר כל מתחם קיבל מספר משלו זאת על מנת להקל על הליכי התכנון והבנייה.

לצד כל אלו תוכננו חיזוקים למבנים מסוימים, יצירת מבנים לסטודנטים, פיתוח פארקים ועוד. העירייה שמה לעצמה לדגש לטפל בצירים מרכזיים כדוגמת רחוב הנביאים אשר מצוי בכניסה לשכונה, שד' בן צבי ורחובות: ירמיהו, יחזקאל ונחום אשר יהפכו להיות רחובות מטופחים עליהן יבנו מגדלים נוצצים.

משרד עורכי הדין אייל קורסיה-מלול ושות' נבחר לייצג קבוצה רחבה של בעלי דירות ממתחם מספר 4 [ ירמיהו 17-33 וכן יחזקאל 30-36] .

המשרד מתמחה בייצוג דיירים בהליכי פינוי ובינוי מול יזמים ופועל בראש ובראשונה למקסם את זכויות לקוחותיו מול היזמים השונים.

עו"ד קורסיה מספר להשבוע בנתניה: "לאחר שנערכו כ-3 כנסים במתנ"ס דורה אליהם זרמו כ-4 משרדי עו"ד למקרקעין מכל הארץ, בחרו הדיירים ברוב קולות כי משרדו של אייל קורסיה-מלול ושות' הוא המשרד אשר ייקח על עצמו את הייצוג בשכונה

בשבועות האחרונים והקרובים נערכו ויערכו פגישות היכרות במתחם מספר 4 ובשכונת רמת ידין עצמה, צוות עוה"ד מסתובב בשכונה ושומע את הדיירים, את השאלות, את הלחצים והחשש הטבעי מחתימה על הסכם פינוי בינוי.

ככול ואתם חלק ממתחם מספר 4 אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר על מנת לקדם את עניין ההיכרות והחתימות לטובת קידום התכנית לשלבים סופיים."

לכל שאלה מוזמנים לפנות:

אייל קורסיה עו"ד

טלפון: 09-8805055

אתר: https://adv-dk.co.il/%d7%90%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa/

Related Post

סוד הקסם בהקשבה

Posted by - 29 בספטמבר 2020 0
פתח ימי סליחות, נוכל לחסוך לעצמנו כמה טעויות ביחסי אנוש, אם נחזור לבסיס התקשורת. כולנו עושים לפחות טעות הקשבה אחת…

מכת הכינים בגנים ובבתי הספר

Posted by - 13 ביוני 2018 0
סקר שנערך בקרב הורים חושף: גן הילדים ובית הספר מהווים את המקום הבולט ביותר בו ילדים נדבקים מכינים. 86% מהילדים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות