רכב יוקרה או לימוזינה – עם מה כדאי להגיע לחתונה

8 0

רכבי היוקרה והלימוזינות מכילות הרבה מאוד יתרונות, הם הבחירה המושלמת עבור חתונות ואירועים חגיגיים. מהצד הראשון, הלימוזינה די גדולה, בולטת, ויפה ביופייה. מהצד השני, רכבי היוקרה הם יפים, יוקרתיים, וקשה מאוד שלא לשים אליהם לב. אז מה בדיוק עדיף? עם מה כדאי להגיע לחתונה? הנה הם ההבדלים. מהצד שלנו, תמיד כדאי ומומלץ להגיע לחתונה עם לימוזינה מפוארת וארוכה. במאמר זה, חברת סהר לימוזין מספרת ומציגה לראשונה את היתרונות של רכבי היוקרה והלימוזינות כאחד.

לימוזינה – יתרונות

רכב הלימוזינה הוא רכב גדול ומפואר, לרוב מגיע בצבעים של לבן או שחור ומתואר כרכב גדול ויוקרתי מאוד. הלימוזינה מכילה מקום ל- 7 אנשים בסה"כ, אם כי, ישנם לימוזינות שיכולות להכיל מקום גם לעד 8 אנשים. ללא ספק, רכב הלימוזינה הגדול הוא הבחירה הטובה ביותר להגיע לחתונה שלכם. אז מה הם בעצם יתרונותיה של הלימוזינה? הנה כמה יתרונות שחשוב להכיר:

  1. אין צורך בנהג – לעומת הרכב הפרטי, בלימוזינה אין צורך בנהג, יש לכם נהג צמוד ומלווה מראש. ללא ספק, מדובר ביתרון המשמעותי ביותר, הפעם אתם יכולים לחרוג ולשתות אלכוהול. הנסיעות הארוכות על הכביש די מתישות ולכן נהג צמוד יהיה הדרך הטובה ביותר להנות הפעם מהנסיעה.

  2. מקום גדול לעד 8 אנשים – להבדיל מרכב פרטי או מונית, הלימוזינה מכילה יותר מקומות ישיבה. לידיעתכם, הלימוזינה הגדולה והמפוארת ביותר מכילה מקום לעד 8 אנשים לכל היותר. אם אתם מעוניינים להביא את האורחים לחתונה, לימוזינה אחת או שניים תהיה הבחירה המושלמת ביותר.

  3. בר משקאות וחטיפים – אחד מהיתרונות שאנשים בוחרים בלימוזינה היא הנוחות והמשקאות. בלימוזינה הפרטית תקבלו בר משקאות תוסס ואישי, אלכוהול או שתייה קלה, וכמובן חטיפים מתוקים לדרך נפלאה וחדשה. ניתן להתאים את סוגי המשקאות, את החטיפים לפי בקשת הלקוח.

הלימוזינות בישראל ניתנות להשכרה החל מ- 1,000 ₪ ועד ל- 4,000 ₪ עבור נסיעות ארוכות וממושכות מאוד. הלימוזינה הנפוצה ביותר נקראת הלימוזינה הארוכה והיא בצבע לבן או שחור. אלה הם שלושת היתרונות הכלליים עבור לימוזינה להשכרה עבור אירועים חגיגיים, חתונות מרהיבות, ומקומות נוספים.

רכבי יוקרה – יתרונות

רכבי יוקרה הם הרכבים היוקרתיים והמפוארים ביותר בישראל, המותגים הגדולים ביותר בשוק, ונוחות מרבית.  המחירים עבור השכרת רכבי יוקרה מפוארים מתחילים ב- 500 ₪ ומסתיימים ב- 2,500 ₪ וכן הלאה. ישנם שלושה יתרונות משמעותיים עבור רכבי יוקרה, הנה הם להלן:

  1. ניתן לעצור בכל מקום אפשרי – לעומת הלימוזינה ורכבים גדולים, עם רכבי היוקרה המפוארים ניתן לעצור בכל מקום שנתבקש, אם מדובר בחניות קטנות, או במקומות בטבע. הלימוזינה המפוארת גדולה מאוד, ולכן במקרים מסוימים תתבקש "התאמה" ותכנון מקדים עבור עצירתה בכביש, בטבע, או במקומות נוספים.

  2. רכבי היוקרה הם אינטימיים יותר – רכבי היוקרה מתאימים לקהל מאוד ספציפי, בעל סטטוס. לעומת הלימוזינה, רכבי היוקרה מצומצמים יותר, אינטימיים, ולא מכילים את מרב המקום. מדובר ביתרון, רכב היוקרה מאפשר זירה אינטימית עבור זוגות צעירים, ניתן להגיע עם הרכב לחתונה בצורה המושלמת ביותר.

  3. סטטוס ויוקרה – כל מי שרואה את הלימוזינות מבין שמדובר בהשכרה, אף אדם פרטי לא יחזיק בה. לעומת זאת, רכבי היוקרה הם קצת שונים, הם מוחזקים על ידי קהל מצומצם ומסמלים יוקרתית וסטטוס כלכלי. מעוניינים להרשים? מעוניינים ביוקרה ואיכות? רכבי היוקרה הם הבחירה המושלמת.

רכבי היוקרה מסמלים סטטוס כספי, גאווה אמיתית, ורשמיות עליונה. ניתן להשכיר את רכבי היוקרה במחירים די אטרקטיביים, ניתן למצוא אותם אצל חברות חיצוניות שמספקות השכרה זמנית. אלה הם היתרונות של רכבי היוקרה והלימוזינות, כעת, שקלו מהו התקציב שלכם, מהם האפשרויות שעומדות לפניכם, ובחרו באופציה המתאימה והרלוונטית ביותר.

קרדיט תמונה: סהר לימוזין 

Related Post

שבוע המודעות לסרטן העור

Posted by - 2 ביולי 2018 0
אילו טיפים יסיעו לנו לשמור על בריאותנו מסכנות השמש.   בחודשי הקיץ החמים, השמש הים תיכונית אשר פוקדת את ארצנו הקטנטונת,…

המטרה: מחיקת רישום פלילי לנוער

Posted by - 19 בפברואר 2019 0
עיריית נתניה והמכללה האקדמית נתניה סיכמו: סיוע בהגשת בקשות למחיקת רישום פלילי לנוער ולצעירים בני העדה האתיופית. במסגרת פגישה שהתקיימה…

עובדי מקורות מסייעים לחקלאים

Posted by - 12 בנובמבר 2023 0
עובדי חברת המים הלאומית "מקורות" סייעו בשעות הפנאי שלהם לחקלאים אשר נותרו ללא ידיים עובדות בתקופת הלחימה האחרונה מעזה. בימים…

חליפות, זה כל הסיפור

Posted by - 3 באוקטובר 2019 0
מעבר לארוחות ולבחירת הלבוש לחגי תשרי, מדובר בעיקר בחילופי עונות. ובתקופה כזו אין כמו חליפה (או ג'קט) איכותי. הסטייליסטית ורד…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות