רחוב נולד

8 0

במעמד ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, סגן רה"ע, עו"ד אדיר בנימיני, בכירי חברת החשמל, אורן הלמן סמנכ"ל שירות שיווק ורגולציה, אהרון שיפר מנהל מחוז מרכז ביצוע שרון, הנהלת ועובדי מרכז ביצוע שרון, נחנך רחוב חדש בעיר – רח' החשמל. הרחוב נמצא בצומת הרחובות ישיעיהו קנן ורחוב הגביש באזור התעשייה הדרומי ע"ש ספיר, ומוביל לבניין בו ממוקמת חברת החשמל בנתניה.

בטקס שנערך בנוכחות ראשי ועובדי חברת החשמל בעיר, שיבחה ראש העיר את הנוכחים על עבודתם המסורה והשירות אותו הם מעניקים לתושבי העיר. כמו כן, ציינה את הזמינות של ראשי החברה בכל פעם שמתרחשת הפסקת חשמל בעיר.

סגן ראש העיר, עו"ד אדיר בנימיני, סיפר לנוכחים על נסיבות קביעת שם הרחוב: "כשהחלטנו לקרוא רחוב על שם מייסד השדולה היהודית-אמריקנית איפ"ק, ישעיהו סי. קנן, החלטנו בד בבד להעניק שם לרחוב הגישה למבנה של חברת החשמל שנמצא בסמוך, על מנת להקל על הבאים בשעריו". הנוכחים אישרו כי הדבר מקל רבות על מציאת המקום באמצעות אפליקציות הניווט השונות.

בחברת החשמל שבחו את שיתוף הפעולה עם ראש העיר בפרט ועם הגורמים השונים בתוך העירייה בפרט, וציינו את הכבוד הרב שהחברה רוחשת לכך שהרחוב יקרא בשם שנבחר.

צילום: יוסי וייס, חברת החשמל

Related Post

בית משותף

Posted by - 15 במאי 2018 0
בית משותף הוא מבנה קבוע שיש בו 2 דירות או יותר הרשום בפנקס הבתים המשותפים.  בית משותף הוא בית שיש…

"שראל" מבססת עצמה בנתניה

Posted by - 11 בספטמבר 2019 0
בעקבות התערבות ראה"ע פיירברג-איכר ומ"מ דלל, הודיעה חברת "שראל" כי לא רק שלא תעזוב את נתניה, אלא תרחיב את המרלו"ג…

ביקור אותנטי

Posted by - 21 במרץ 2018 0
במסגרת הפעילות העירונית לעידוד קשרי החוץ והערים התאומות אירחה עיריית נתניה משלחת מהעיר התאומה בורנמוט' שבאנגליה. ראש העיר לורנס וויליאמס…

הסלון של נתניה

Posted by - 12 בפברואר 2020 0
בתום שנים של הליכי תכנון, קיבלה לידיה עיריית נתניה את "בית לנדה" –  אייקון אדריכלי והיסטורי חשוב, הממוקם בכיכר המייסדים;…
כלי נגישות