רוצים שינקו ויפנו עבורכם?

10 0

אם חיפשתם מי שינקה ויפנה את הבית באופן מקצועי, הגעתם אל המקום הנכון. אנו מבצעים פינוי בתים וניקיונם. בשי פינוי דירה תמצאו את אנשי הצוות המומחים בפינוי דירות מוזנחות ועמוסות בחפצים. אנו מתגייסים למען המטרה וביעילות רבה מבצעים את עבודות הפינוי.

אנשים רבים מגיעים למצב שבו הבית מלא בחפצים ונמצא במצב מוזנח. לפעמים הם מרגישים לא נעים לפנות אלינו, אבל מהבחינה הזו אין סיבה לדאגה. קודם כל בגלל שאנו מעניקים שירות מקצועי ולא באנו להעביר ביקורת. שנית היא בגלל שאנו מבינים היטב למה אנשים מגיעים למצב כזה. לא אחת אנשים עובדים שעות רבות ובמעט הזמן שנותן להם הם לא מספיקים לנקות ולסדר. וכאשר הבלאגן יוצא משליטה הניקיון הופך למשימה בתי אפשרית. והסיבה השלישית הא שבאמת ראינו הכל. יש לנו למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום וראינו בתים מבולגנים ואפילו לא מעט בתים של אגרנים כפייתיים ומקרים קיצוניים. אנחנו מתמקדים בהשבת הסדר לחיים.

פינוי נכסים לכל מטרה

אנו מעניקים פתרון לכל סוגי הלקוחות ולכל המטרות. אנו מפנים בתים, דירות, משרדים, מחסנים וכל נכס. יש לנו לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. אם אתם עוברים דירה ורוצים להיפטר מרכוש. אם קיבלתם דירה בירושה אבל הנכס מלא בחפצים שעליכם לפנות. אם הבית הוזנח במשך זמן רב ושימש כמחסן. אנו מתגייסים לעזור. אנו נבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כאשר אנו אומרים שאנו מבצעים כל סוג של עבודת פינוי אנו באמת מתכוונים לכך. זה כולל גם מקרים קיצוניים של הזנחה ומקרים של אגרנות כפייתית. איננו נרתעים משום סוג של אתגר ותמיד מבצעים את העבודה ביעילות.

אנו מפנים את הפסולת מהבית ומובילים אותה אל אתרי האשפה המורשים. אתם נהנים מפינוי בתים וניקיונם עם שקט נפשי. חשוב מאוד לבצע פינוי מוסדר. כמויות הפסולת ואופי הפסולת אינם מאפשרים סתם כך להשליך אותה לפח האשפה. הדבר עשוי לגרום לתלונות מצד השכנים וקנסות מהעירייה.

פתרון לפסולת מיותרת

בכל בית יש חפצים מיותרים שהצטברו במהלך השנים. כל מיני דברים שפעם השתמשתם בהם והיום אין להם שימוש – מוצרי חשמל ישנם, בגדים מלפני 20 שנה, כלי מטבח שלא צריך וריהוט שעבר זמנו. אם יש לכם דברים בבית שאין בהם שימוש, זוהי פסולת מיותרת. היא סתם מפריעה ותופסת מקום. והאמת שהובלתה לאתרי פסולת עשויה לגרום לכם להוצאות מיותרות. לכם במקרים מסוימים הפתרון הוא לשרוף את הפסולת. אך גם הליך זה צריך להיעשות בצורה אחרית, מבוקרת ובהתאם לתקנות. זוהי עבודה לאנשי מקצוע והיא דורשת הקפדה על כללי בטיחות.

פינוי בית וניקיון כללי

אם אתם מתמודדים עם בעיות שכאלו וזקוקים לפינוי תכולת דירה. אולי אתם עוברים לבית חדש ורק רוצים להיפטר מכמה ספות, ואולי זה משהו יותר מורכב. אנו תמיד עומדים לשירותכם עם פתרון אישי לכל לקוח.

העבודה שלנו לא מסתיימת בפינוי, אנו מבצעים פינוי דירות וניקיונן. בסוף העבודה נעמיד לרשותכם שירותי ניקיון, שירותי חיטוי והדברה וגם עבודות שיפוץ שונות כמו סיד וצבע. המטרה היא שתקבלו את הבית נקי ומחודש. כך תוכלו להשתמש בבית למטרותיכם השונות ללא הפרעה.

חיטוי והדברה בבתים מזוהמים

כאשר הבית עומד הרבה זמן, משמש כמחסן או סובל מהזנחה רבה, יש צורך בניקיון, חיטוי והדברה. זהו לא סתם ניקיון רגיל, זהו ניקיון מקצועי הדורש ציוד וחומרים המתאימים לעבודה זו. אנו מאפשרים לכם לקבל שירות מלא, הכל במקום אחד. אין צורך לחפש קבלני ניקיון, אנו נטפל בכל הפרטים ונשלים את העבודה מהפינוי ועד הניקוי והחיטוי.

שירות אמין

אנו מעניקים שירות אמין ומתהדרים בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אנו יודעים לתת פתרון גם למקרים מורכבים הדורשים רגישות רבה, כמו למשל פינוי דירות לאחר פטירת הורה או פינוי דירות של אספנים כפייתיים. במקרים אלו חשוב מאוד לנהוג בכבוד, אמפתיה ורגישות כלפי מזמין השירות והמעורבים.

הגעתם אל המקום הנכון, המקום בו יפתרו לכם את הבעיות.  אם הבית או הדירה שלכם דורשים פינוי וניקיון, כאן תוכלו לקבל את השירות. אנו מובילים בתחום ומכירים את כל ההיבטים שלו. אנו נעניק לכם שירות זריז ויעיל המבוסס על אכפתיות, ניסיון וציוד מתאים.

קרדיט שי פינוי

Related Post

כך תעשו הובלה עצמית ותחסכו כסף

Posted by - 20 בפברואר 2020 0
מעבר דירה עשוי להיות עניין יקר. חומרי אריזה, תשלום לחברת הובלה, עדכון חשבונות, טיפים למובילים ועוד הוצאות שתמיד מגיעות ברגע…

מבזקי קורונה

Posted by - 10 בינואר 2022 0
עדכון מבית החולים לניאדו בעיר, נכון ל18.1.22 סה"כ 70 מטופלים18 במצב קשהמתוכם 5 מונשמים כמו כן46 אנשי צוות הינם מאומתים…
כלי נגישות