רוח צעירה למען חיילי צה"ל

5 0

המנכ"ל החדש של עמותת "יחד למען החייל" נפגש עם הנהלת הסניף החדרתי ועדכן כי ייפגש עם ראש העיר כדי לקדם במשותף פעילות למען החיילים. 

המשנה לראש העיר חדוה יחזקאלי השתתפה בישיבת היכרות עם המנכ"ל הנכנס של עמותת "יחד למען החייל", תא"ל במיל' ירון בארי.

לדברי יחזקאלי, עמותת "יחד למען החייל" הוקמה בשנת 2015 כארגון המאחד בתוכו שתי עמותות ותיקות – האגודה למען החייל וקרן לב"י – ופועל כארגון אחד חזק המוביל את הפעילות למען חייל צה"ל.

ישיבת ההיכרות נערכה בהשתתפות יו"ר סניף חדרה של "יחד למען החייל" חנוך ששון, סגנו אבנר כולאני, המשנה לראש העיר חדוה יחזקאלי, מנהל "יחד למען החייל" במרחב הצפון איזי ענבר, וכמובן המנכ"ל החדש ירון בארי.

תא"ל במיל' בארי מילא שורה של תפקידים בכירים בצה"ל. השתחרר מצה"ל אחרי כ-30 שנות שירות, הצטרף למשטרת ישראל וכיהן כראש אגף התנועה. לאחרונה, כאמור, נכנס לתפקידו כמנכ"ל הארגון המאוחד.

בישיבה הציג בפניו חנוך ששון את פעילות הסניף ובעיקר פעילות המתנדבים למען החיילים.

בארי הציג את האני מאמין שלו, לפיו התנדבות היא דרך חיים, וציין את חזונו להקים בחדרה בית לחיילים בודדים. בנוסף ציין כי בכוונתו להכניס רוח צעירה לשורות מתנדבי "יחד למען החייל", וכן לרענן ולהרחיב את הפעילות של מרכז הנופש לחיילים בגבעת אולגה.

בארי עדכן כי נקבעה ישיבת עבודה עם ראש העיר צביקה גנדלמן, כדי לקדם במשותף את המשימות החדשות של "יחד למען החייל" בחדרה.

Related Post

שנה שנייה לקדנציה שנייה

Posted by - 19 בנובמבר 2020 0
ראש העירייה צביקה גנדלמן מציין שנתיים לקדנציה השנייה שלו, וזו סיבה טובה לסקירה של העשייה העירונית לפני הקורונה וגם בעיצומה…

עיר המחר של אדריכלית העיר

Posted by - 17 ביוני 2018 0
אדריכלית העיר השתתפה בפאנל בנושא עיר המחר שהתקיים בפסטיבל אדריכלות ישראלית 2018.  אדריכלית העיר ליטל שלף-דורי הוזמנה להרצות בנושא "עיר…

שדרת אמיר במגזינים בינלאומיים

Posted by - 21 במאי 2018 0
השדרה הפעילה ברחוב הרצל, הנקראת ע"ש סא"ל מי-טל ז"ל,  בולטת באלמנטים העיצוביים והפונקציונליים שלה, ומופיעה במגזינים לאדריכלות נוף.  השדרה הפעילה,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות