ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר בעקבות הפיגועים האחרונים

7 0

"הפיגוע הקשה שהתבצע על ידי בדואי, היכה את תושבי המדינה בכלל ותושבי באר שבע בפרט בהלם מוחלט. עדיין לא התאוששנו מהאירוע הקשה הזה וכבר התבשרנו על פיגוע נוסף בלב העיר חדרה. התקווה היא שלא מדובר הפעם בגל של טרור, אך ללא ספק ההסתה הפרועה המתבצעת ברשתות, חייבת לקבל מענה ולהיעצר במהירות האפשרית.

מייד לאחר היוודע הארוע המצער, הנחיתי את מנכ"ל העירייה ואת הצוות המקצועי לתגבר את פעולות השיטור העירוני והפיקוח. כמו כן הודיע מפקד משטרת נתניה על כך שקיבל תגבור נוסף כדי להגן על תושבי העיר נתניה.

לצערנו הרב, נודע לנו שהחיילת שנרצחה בפיגוע לצד חברה, לוחם מג"ב, הינה תושבת נתניה, שאחיה היחיד משרת אף הוא בצה"ל. היא בת למשפחה שעלתה ארצה מצרפת, משפחה מדהימה, אידיאליסטית וציונית. הבת שיראל ז"ל הייתה תלמידה מצטיינת בבית ספר ריגלר, ילדה שכולה לב ונשמה, שהתנדבה לכל פעילות חברתית אפשרית, בת מסורה למשפחתה – משפחה מלוכדת ואוהבת.

שיראל ז"ל סיימה את לימודיה בהצטיינות ולפני חודש נתבשרה על כך שתעודת הבגרות מחכה לה בבית הספר. שיראל ז"ל עמדה על כך שהיא רוצה לעשות שירות משמעותי בצה"ל וכי החיל שאליו היא שואפת להגיע הוא מג"ב. בשל שירותה האינטנסיבי לא הספיקה לקחת את תעודת הבגרות מבית הספר.

ביקרתי את המשפחה השבוע ובביקורי האחרון, יחד עם שרת הפנים, איילת שקד ומנהל בית הספר, אורי כהן, מסרנו למשפחה את תעודת הבגרות המדהימה של שיראל ז"ל, השם יקום דמה.

ת.נ.צ.ב.ה

Related Post

לדבר אל הקיר

Posted by - 26 באוגוסט 2020 0
הדיבורים על מערכת בחירות אפשרית בקרוב לא עוזבים אותנו. אין ספק שהתגעגענו לכל הטוב שתקופת הבחירות מפזרת סביבה… הרב שניאור…

מענטש במשכן הנשיא

Posted by - 13 ביולי 2021 0
יש לנו נשיא חדש, יש לנו א מענטש במשכן הנשיא. טור אישי מאת אפריים בולמש סגן ראש העיר, ממונה על…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 2 באוקטובר 2018 0
מכבי נתניה התפוצצה על עירוני אשדוד בסיום 4:1 במחזור קרוב בני יהודה בנתניה נתניה חייבת לנצח בבית האם כל המאמנים…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 4 בפברואר 2021 0
גבי קניקובסקי בתצוגת יחיד שלח את אשדוד לקרשים, מכבי נתניה עם 0:3 על אשדוד וניצחון שני ברציפות שיפרה את סיכוייה…
כלי נגישות