ראש העיר מרים פיירברג בתמיכה בעו"ד ענת קאופמן, תושבת העיר המתמודדת בבחירות ללשכת עורכי הדין: "בעלת מעורבות חברתית גבוהה. אני בטוחה שתייצגי את כל הציבור בכבוד"

8 0

בסוף החודש הקרוב יערכו בחירות ללשכת עורכי הדין. אחת המתמודדות הבולטות היא תושבת העיר, עו"ד ענת קאופמן, המתמודדת ברשימת 'יוזמה – ציונות משפטית'. השבוע הגיע עו"ד קאופמן, חברת מועצה בלשכת עורכי הדין, בעלת משרד בתחום הנזיקין וביטוח בעיר, המכהנת למעלה מ-10 שנים כיו"ר הוועדה לביטוח לאומי בלשכת עורכי הדין, למפגש עם ראש העיר מרים פיירברג וזכתה ממנה למלים חמות ותמיכה אדירה.

"אני מכירה את עו"ד קאופמן הרבה מאוד שנים ויודעת להגיד שהיא עו"ד מדהימה", שיתפה את "השבוע בנתניה" ראש העיר פיירברג. "בפן המקצועי, אנשים יודעים שיש להם על מי לסמוך, ויודעים שיקבלו את השירות הכי טוב ברמה הכי גבוהה. עו"ד קאופמן השקיעה רבות גם בכאלה שידם אינם משגת ולא מסוגלים לשלם שכר טרחה. בכל דבר שביקשנו ממנה ופנינו היא התגייסה בשמחה. יש לה את החיידק הציבורי ויש לה את הרצון לתרום ביחד עם מעורבות חברתית גבוהה. אני בטחה שתייצג את כל הציבור בכבוד אני בטוחה שיתמכו בך. לשכת עורכי הדין לא הייתה במיטבה בתקופה האחרונה בלשון המעטה והיא צריכה אנשים טובים כמוך".

עו"ד ענת קאופמן מסרה ל"השבוע בנתניה" "באתי לקבל מראש העיר שלנו, האישה והאגדה מרים פיירברג את ברכת הדרך. אני מתמודדת בבחירות ללשכת עורכי הדין בסיעת 'יוזמה – ציונות משפטית'. הבחירות הפעם חשובות מאי פעם. מעבר לצורך לקדם את צרכי עורכי הדין והמקצועיות שלהם. אין ספק שהפעם הלשכה הולכת לשני גושים – גוש מקצועי, לאומי וציוני וגוש קיצוני סקטוראילי .לשכת עורכי הדין היא גוף מאוד משמעותי ולכן למי שחשוב שהלשכה לא תצבע בצבעים קיצוניים, חשוב ללכת לקלפי ולהצביע לרשימת 'יוזמה- ציונות משפטית'".

קרדיט תמונה: יח"צ

Related Post

קשרי חוץ

Posted by - 6 בפברואר 2023 0
הממונה על התיירות מר אפרים בולמש ומנכ"לית האגודה לעידוד תיירות, אולגה לוריה נפגשו בימים אלה עם שגריר יפן בקבלת פנים…

שיפוץ חזיתות

Posted by - 27 ביוני 2023 0
החברה לפיתוח ולתיירות נתניה – ח.ל.ת., תמשיך להפעיל את פרויקט שיפוץ החזיתות על אף התייקרות הריביות במשק והעלויות שנוספו לפרויקט.…
כלי נגישות