קרסו נדל"ן קיבלה טופס 4 למרכז המסחרי בשכונת עין הים בחדרה

12 0

לחברה הסכמי שכירות חתומים ל-98% מהשטחים במרכז והיא נערכת לפתיחתו

חברת קרסו נדל"ן מקבוצת קרסו קיבלה טופס 4 (אישור אכלוס) לפתיחת המרכז המסחרי בשכונת "עין הים" בחדרה. המרכז ממוקם במערב העיר חדרה והוא משתרע על פני 3,300 מ"ר בשלושה מפלסי מסחר וחניון תת קרקעי, בנוסף לחניה במפלס הרחוב. את התכנון האדריכלי הוביל האדריכל חיים כהן ממשרד חיים כהן ויגאל ליפשיץ אדריכלות בע"מ.

לחברה הסכמי שכירות ל-98% מהשטחים במרכז המסחרי, והוא צפוי להניב לה כ-4 מיליון שקל בשכירות שנתית בתפוסה מלאה. תמהיל העסקים במרכז מגוון, וכולל בין היתר את רשת BE פארם של שופרסל; סופר בונוס; מרפאת משפחה, ילדים ובית מרקחת של קופת חולים כללית; חדר הכושר של רשת Friends Fit; הקולה בעיר ועוד.

מרכז "עין הים" הוא המרכז השכונתי השביעי במספר של חברת קרסו מאז החלה לפעול בתחום המרכזים השכונתיים בשנת 2010. במסגרת מותג מרכזי המסחר השכונתי של החברה, היא פועלת לייזום, הקמה וניהול של מרכזי קניות בשכונות מגורים שבהן להערכת החברה יגבר הביקוש לשירותי מסחר "בנעלי בית".

המרכז בחדרה מצטרף למרכז בשכונת יבנה הירוקה; בכיכר בצלאל בת"א בשותפות עם צמח המרמן; מרכז נחלים בפ"ת בשותפות עם מושב נחלים; בכיכר המייסדים באבן יהודה; מרכז במעלה אדומים; ומרכז קרסו יבנה החדש שרכשה החברה בסוף דצמבר 2022 מקבוצת G סיטי. במקביל החברה פועלת, יחד עם שותפים, להקמתו של מרכז שכונתי נוסף בפורדיס הצפוי להיפתח בעוד כשנתיים.

דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן: "המרכז בעין הים הינו השביעי של קרסו מאז התחלנו לפעול באפיק זה. המרכזים המסחריים השכונתיים הינם נכסים מניבים יציבים, חסיני מיתון, המעניקים את שירותי המסחר ההכרחיים, במרחק הליכה, לתושבי שכונות מגורים צומחות ברחבי הארץ".

שכונת עין הים במערב חדרה ממוקמת בקרבה לחוף הים בין גבעת אולגה למכמורת ונחשבת כבר קרוב לעשור מוקד משיכה עבור משפחות צעירות ומשפרי דיור ממרכז הארץ שחיפשו סביבת מגורים בקרבה לים. בשכונה בנייני מגורים בצד שכונה עם בתים פרטיים, ונבנים בה גם מוסדות לימוד ומרכז תרבות. המרכז המסחרי של קרסו נדל"ן בשכונה יהיה מתחם חדש ומודרני שישרת את תושבי השכונה ואת תושבי האזור, ויכלול תמהיל עסקים שיתאים לצורכי התושבים החדשים, וביניהם סופרמרקט, מסעדה, בית קפה, רשת מזון מהיר, מרפאה ושירותי פנאי.

קרדיט צילום הדמיה 3division

Related Post

70 שנה של שיר ומחול

Posted by - 17 ביוני 2018 0
להקות המחול של בית ספר "ניצנים" העלו מופע סיום שהקיף 70 שנות מוסיקה.  במסגרת אירועי ה-70 למדינת ישראל, העלה בית…
כלי נגישות