קרנבל ב vibes  טוב

11 0

המסורת נמשכת: עיריית נתניה וארגון גולשי הגלים בישראל , ה-WSLׁׁ ׁ(ליגת הגלישה המקצועית) אירחו זו השנה השלישית ברציפות את תחרות 3000QS  Seat Pro Netanya presented by REEF  כחלק מסבב המוקדמות העולמי.

14

אלפים נהנו מהתחרות החווייתית בחוף קונטיקי (האמפי) ומהפנינג בשילוב הופעות חיות, דוכנים ומתחם אקספו.התחרות מתקיימת עד ה-20 בינואר.

אליפות הגלישה הגיע לראשונה לישראל-לעיר נתניה, בינואר 2016 . לאור ההצלחה האדירה, התקיימה התחרות פעם נוספת –בינואר 2017, והשנה כאמור, התקיימה התחרות בפעם השלישית ברציפות.

AK7X2474-2 (Copy) AK7X2598-2 (Copy)

בתחרות מתחרים למעלה מ- 100 גולשים מרחבי העולם אשר מתמודדים במשך כל השנה על ההעפלה לסבב המקצועני.השנה, שודרגה התחרות ותתקיים תחרות בדירוג של 3,000 נק' דירוג, מה שאוטומטית יביא לישראל בינואר גולשים מהרמות הגבוהות בעולם שינסו  לגרוף את הפרס הגדול($75000) ואת 3,000 נקודות הדירוג.

ה-WSL הינו הגוף המקצועי המוביל בעולם של ענף הגלישה. בין שאר התחרויות שהוא מקיים במשך השנה מתקיימת גם ה-Qualifying Series  שזוהי תחרות המוקדמות על הזכות להעפלה לסבב האליפות, ה-Championship Tour , בשנה שאחרי. בתום סבב המוקדמות, עשרת הגולשים במקום הראשון יזכו בכרטיס לסבב האליפות בעונה הבאה.

IMG-20180116-WA0027 IMG-20180116-WA0024

מקצה סלבס- מצעד הסלבס בחופי נתניה

 

בתחרות הגלישה העולמית Seat Pro Netanya presented by REEF שמתקיימת בימים אלו בחוף נתניה, בשיתוף העירייה וארגון גולשי הגלים בישראל נערך אתמול מקצה סלבס.

 

בין הגולשים: שרון פרי, עופר שכטר, אלי פיניש, יוסי בובליל ורפי ימין, גולש ביום ובלילה חבר מועצת העיר נתניה אשר זכו לפגוש במים ועל החוף את הגולשים מהרמות הגבוהות בעולם.

במקום הראשון זכה אלי פיניש ולמקום השני הגיעה שרון פרי.

 

רפי ימין: "כל מה שקורה בעיר בימים אלה, כשכל תל אביב נמצאת בנתניה, מובלי דעת קהל, שידורים ישירים מהחוף של רדיו וטלוויזיה אלה דברים שממש לא מובנים מאליו, לשים את נתניה בכותרות בצורה שכזו מעניק עבורי הנחת רווחה וסיפוק גדול. לראות שהבארים, המסעדות ובפרט המלונות בתפוסה מלאה של תיירות בעקבות תחרות הגלישה זה וי ענק לבעלי העסקים, לעיר ולראשת העיר מרים פיירברג איכר שמאפשרת את חופש העשייה. יש האוירה של קרנבל בעיר, הספורט הזה מייצג משהו אחר זה לא ספורט רגיל, ישנה אוירה צעירה, אוירה תוססת של חופש באמצע השגרה. פשוט מדהים לחוות את זה".

 

יוסי זמיר יו"ר ארגון הגלישה: "שנה שלישית שאנחנו מביאים את התחרות לנתניה, השנה גדלנו, ושודרגנו, גובה הפרסים בסך 75,000$.  הגיעו לנתניה טובי הגולשים בעולם בעלי שמות ידועים ברמה גבוהה מאוד. השבת האחרונה נתנה את הטון בעיר לקרנבל משפחתי מרהיב סביב השעון מלווה בהופעות, אירועים, אטרקציות הן בחוף והן בעיר.  כ 25,000  איש הגיעו ואף לנו בסופ"ש בבתי המלון. לא זכור לי שהיה דבר כזה בנתניה, מי שמסתובב בעיר יכול להרגיש את האוירה המיוחדת הזו, אוירה של חו"ל. כולם רוצים להיות חלק מזה, הצעירים מסתובבים פה באהבה יחד עם הגולשים המפורסמים שהגיעו מאוסטרליה, יפן, צ'ילה, קוסטה ריקה ועוד.. אני אשמח שגם שנה הבאה וללא קשר לבחירות, תתקיים התחרות, עיריית נתניה צריכה לחרוט על הדגלה את האירוע הזה ולקיים אותו מידי שנה. התחרות הופכת את העיר לאטרקציה תיירותית בתקופה הזו של השנה. עיריית נתניה הם אחלה פרטנרים שמלווים אותנו להולך כל הדרך מהיום הראשון ומקווה גם בשנים הבאות. האירוע הזה עושה רק טוב לעיר. כיום, ענף הגלישה הוא ענף אולימפי כמות הגולשים בארץ קרובה ל 300,000 גולשים וכשיש מיליונים בעולם ומיליוני צפיות, התחרות הזו תלך ותגדל משנה לשנה ותביא את כולם לנתניה היפה."

Related Post

"מנציחים את הגיבורים"

Posted by - 15 באפריל 2024 0
מסורות מירוץ חדשות בביה"ס חיים גורי יצא השבוע לדרך מירוץ "GURI-RUN" הראשון. יחד עם הבגרות בספורט (ריצת 2 ק"מ) הוסיפו…

אחד מול כולם

Posted by - 28 באוקטובר 2020 0
ברוני וור היא אחות אוסטרלית, שמטפלת בחולים סופניים בשבועות האחרונים של החיים שלהם. במסגרת העבודה, היא ניהלה שיחות ארוכות עם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות