קרליבך בשקיעה

9 0

לראשונה בנתניה: קונצרט חזנות ענק על טהרת שירי קרליבך, עם למעלה ממאה זמרים; על הקונצרט ינצח יענקל'ה רוטנר.

קונצרט חזנות ענק, המבוסס על שירי קרליבך, מעורר עניין רב בכל רחבי הארץ – זאת לאחר שלראשונה תארח נתניה קונצרט בו יעמדו מעל 100 זמרים והרכבים מוסיקליים על בימה אחת.

האירוע, בהפקת 'רגעים' – העמותה לחינוך בלתי פורמלי בעוד כשבועיים (יום שני, 12.08, בשעה 20:00) באמפי 'גן המלך', יתקיים במעמד ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר.

המנצח, יעקב (יענקל'ה) רוטנר, אמון על החיבור בין הקולות. את הקונצרט יובילו החזנים יצחק מאיר, חיים שטרן, ישראל רנד ודוד וינבך, שיילוו על-ידי תזמורת סימפונט רעננה, המקהלות הייצוגיות של נתניה  'דרכי נעם' ו'פרחי נתניה'  וכן אנסמבל הענק 'קולות ישראל'.

"לשמוע את מיטב שירי הרב קרליבך על שפת הים אל מול שקיעה עוצרת נשימה היא חוויה חד פעמית שמרטיטה לבבות" אמר משה קייזלר מנכ"ל – 'רגעים' והוסיף, כי "הכניסה חופשית".

"באירוע ישתתפו תזמורת סימפונית עם 34 נגנים ולמעלה ממאה זמרים שישירו קרליבך, חזנות ושירה יהודית. מדובר באירוע חזנות יוצא דופן בגודלו, המתקיים בישראל מספר פעמים בשנה, וזאת הפעם הראשונה שיתקיים סביב שיריו של הרב קרליבך" סיכם רוטנר.

 

Related Post

מידע רלוונטי בתחום הקנאביס

Posted by - 11 באוגוסט 2021 0
הקנאביס הופך להיות בשנים האחרונות לאחד מהפתרונות היעילים להתמודדות עם מחלות שונות. אם בעבר השימוש בקנאביס היא מחוץ לחוק במדינות…

ממנגלים ונזהרים

Posted by - 5 במאי 2019 0
  מאות אלפי ישראלים יבלו את יום העצמאות בים, בגנים הלאומיים, בטיולים ובמסיבות תחת השמש; ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות