קק"ל מציעה למשפחות סיורי שישי קסומים במהלך ספטמבר, גם ביער אילנות

10 0

קרן קימת לישראל מזמינה את הציבור הרחב לצאת ולהנות מטיולים מודרכים בימי שישי בשעות הבוקר, בחודש ספטמבר, בפינות קסומות ברחבי הארץ. הטיולים מתאימים לבילוי משפחתי בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

דניאל עטר, יו"ר קק"ל: ״קרן קימת לישראל מזמינה את הציבור בישראל להנות מסיורים ופעילויות גם בחודש ספטמבר, לצד פתיחת שנת הלימודים וחגי תשרי. למרות התפשטות נגף הקורונה, חשוב לנו להמשיך ולאפשר למשפחות בישראל לצאת לטבע, לטייל ולשבור את השגרה המתוחה בצל הנגיף בהתאם להנחיות משרד הבריאות ".הגן הבוטני (ארבורטום) ביער אילנות
יום שישי 4.9.20 ט"ו אלול תש"ף בשעה 9:30
נטייל ביער מיוחד במינו, בו מיני עצים רבים צומחים זה לצד זה ומייצגים מבחר עצום של מקומות ברחבי העולם. נערוך היכרות עם עצים זרים, מוזרים ומופלאים, חלקם בעלי מראה אקזוטי מרתק ונשמע את סיפורם.


משתלת קק"ל בצומת גולני
יום שישי 11.9.20 כ"ב אלול תש"ף בשעה 9:30
נקדיש טיולנו זה להכיר מקרוב את משתלת קק"ל בגולני שהינה "בית חרושת לייצור שתילים". נשמע על תהליך "מזרע לשתיל", למה מיועדים העצים שגדלים במשתלה, מה המאפיינים המיוחדים שלהם ולמה הופכת לעיתים המשתלה ל"בית" לעצים מבוגרים שמועתקים אליה.


על מנת לאפשר את קיום הסיורים לצד מגיפת הקורונה, ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש ב"קו ליער" בטלפון: 1-800-350-550, או באתר האינטרנט www.salkkl.org.il.
יש להתעדכן באתר על שינויים על פי הוראות משרד הבריאות.

Related Post

מתופף בעקבות החלום

Posted by - 4 ביולי 2018 0
ביום ראשון הקרוב, ה – 8 ביולי, יצוין חג האהבה היפני 'טנבטה' בפלנתניה מהשעה 16:00. בין המופעים המיוחדים שייערכו, ינגן…

עדכוני תחבורה

Posted by - 15 בספטמבר 2020 0
בצל הקורונה, ממשיכים לקדם את נושאי התחבורה בנתניה. שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, חה"כ מירי רגב, הגיעה לביקור בעיר. ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, סגן ומ"מ ראש…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות