"קמחא דפסחא": מד"א למען הקהילה

6 0

לקראת חג הפסח עשרות אלפי חבילות מזון למשפחות מועטות יכולת יאספו ע"י מתנדבי מד"א במסגרת מבצע 'קמחא דפסחא'

זו השנה ה- 15 בה אלפי מתנדבי מד"א, בני נוער ובוגרים, מתגייסים למבצע רחב היקף של איסוף מזון למשפחות מועטות יכולת

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "גם השנה נעשה מאמץ על מנת שלא יישאר בית בישראל ללא שמחת חג על שולחן הסדר

מבצע קמחא דפסחא הפך למסורת במד"א, וגם השנה יתגייסו אלפי עובדי ומתנדבי מד"א, נוער ובוגרים, למבצע איסוף מוצרי מזון למשפחות מועטות יכולת. מבצע ההתרמה יחל היום (א') וימשך כשבועיים עד ה- 18.4.

הציבור הרחב מוזמן להגיע בהמוניו ולתרום מוצרים למשפחות מועטות יכולת שיאספו ע"י מתנדבי מד"א, בכניסה לרשתות השיווק ולמרכולים ברחבי הארץ, בין השעות 10:00-22:00 בימי חול, בימי שישי בין השעות 9:00-13:00 וכשעה לאחר צאת השבת ועד 23:00 במוצ"ש. מניסיון השנים הקודמות מצביעים במד"א על כמה מוצרים מומלצים לתרומה ביניהם: מצות, יין, מיץ ענבים, שמן, סוכר, קמח מצות, ממרח שוקולד, ריבה, קפה שחור, נס קפה, שתיה קלה, שימורי טונה, חמוצים במלח, לפתנים בשימורים, עוגיות ועוגות כשרות לפסח, חרוסת, חזרת, תרכיזי מיץ, חלב עמיד, תפוחי אדמה ועוד.

גם השנה שואפים מתנדבי ועובדי מד"א לאסוף עשרות אלפי חבילות מזון למשפחות מועטות יכולת ברחבי הארץ, על מנת לוודא כי כמה שיותר משפחות יוכלו לחגוג את ליל הסדר בכבוד.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כמו בכל ערב חג פסח, גם השנה אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק מוצרים לארוחת חג מכובדת למשפחות נזקקות. מד"א הוא ארגון שפעילותו להצלת חיים שזורה בחיי תושבי ישראל. החיבור שלנו עם הקהילה, הוא ערך עליון עבורנו- אנו נמצאים בקשר שוטף עם גורמי הרווחה בארץ לאורך כל השנה ובחג במיוחד. חשוב לנו לעשות את מירב המאמצים על מנת להגיע ולסייע, מדובר במשימות הומניטאריות מהמעלה הראשונה".

צילום תמונה ראשית: דוברות מד"א

Related Post

בהלת הקורונה: לניאדו נערך

Posted by - 11 במרץ 2020 0
המטה לשעת חירום בבית החולים לניאדו משלים בימים אלה את היערכות בית החולים לקליטת חולי קורונה מאת יאיר אברהם המטה…

מענה לכל סוגי המשפחות

Posted by - 19 בפברואר 2023 0
המרכז המשלים למשפחה – בית לתמיכה בבני משפחה של אנשים עם מוגבלות של עיריית נתניה התמודדות עם בן משפחה עם…

BRING THEM HOME

Posted by - 26 בדצמבר 2023 0
120 מנהלות ומפקחות של בתי הספר בנתניה וגם מנהלי אגפים במנהל החינוך, נפגשו במפגש "הסיירת" שמטרתו המשך מימוש ופיתוח הערבות…

"לראות בחושך"

Posted by - 30 בינואר 2023 0
הפקה ראשונה מסוגה, המשלבת בין האמן והמוזיקאי מאור ביטון לבין להקת מרש"ל –(מרכז רב שירותים לעיוורים ולקויי ראייה)  תעלה ברוביז 1929, מתחם האומנויות, הבילוי והפנאי שהקימה עיריית נתניה לטובת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות